Чому деякі додатки на ринку несумісні з моїм пристроєм?


26

У мене є Motorola Flipout, Android 2.1 з ROM ROM. За даними ринку, додаток " Handyticket Deutschland " не сумісний з моїм телефоном. Потрібна версія Android становить 1,5 або вище. Як я можу сказати, чому програма не працює для мене?

Android Market

Flipout має порівняно невеликий екран. Чи можливо, що видавець просто забув позначити роздільну здатність дисплея мого телефону як підтримувану?

Примітка. Користувачі з-за меж Німеччини бачать інше повідомлення. Я вважаю, що ці обмеження країни не пов'язані між собою.

Відповіді:


24

Android Market має різні фільтри , які застосовуються до APK для того , щоб з'ясувати , якщо додаток буде працювати на вашому пристрої. Найбільш очевидною є версія Android, на якій ви перебуваєте (також її називають рівнем SDK).

Але це не єдині критерії. Є й інші, як:

 • Розмір екрану
 • Бібліотеки програмного забезпечення
  • Google API
  • OpenGL
 • Конкретні апаратні функції, які необхідні
  • Bluetooth
  • (передня) камера
  • Вібрація

На жаль, з’ясувати, чому додаток "не сумісний" з певним пристроєм, навіть для розробника, не так просто. Є деякі інструменти, які розробник може використовувати для пошуку поточних критеріїв фільтра для .apk, але це не скаже йому, чому ринок Android не показує програму на пристрої явно.

У вашому випадку малий розмір екрану, здається, є причиною. Вам слід надіслати електронною поштою розробника та попросити його виправити це, якщо це не призначено.


1
Підсумок, чи є спосіб обійти фільтр? Мій пристрій офіційно не підтримується, але я колись мав додаток на своєму дециві (через apk від мого друга) і працював чудово.
Шиммі

Якщо ви користуєтеся власною модою, ви можете змінити властивості свого пристрою, які передаються на ринок, щоб з’явилося більше додатків.
Потік

Чи є якийсь додаток, який робить це я на корінному телефоні з запасом ROM
Shimmy

1
@Shimmy - несвоєчасна відповідь на ваш коментар, але ви можете редагувати властивості пристрою за допомогою редактора build.prop (численні доступні в Play Store). Будьте обережні до того, що ви змінюєте з ним, ви можете дійсно зіпсувати свій пристрій (цикл завантаження). Більшість мають можливість зробити резервну копію, перш ніж застосовувати будь-які зміни.
HasH_BrowN

@Shimmy Ви можете отримати APK з Google Play (через третю сторону), а потім завантажити додаток. Зазвичай це працює.
Revetahw каже: Відновити Моніку
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.