Чи можу я придбати програми з Android Market, не встановлюючи їх?


16

В даний час промо на 10 кращих додатків, доступних за цінами на барель. Я хотів би придбати їх, але ще не встановлювати їх. У мого телефону недостатньо внутрішньої пам’яті, і просто не вистачає місця для розміщення деяких великих. Я навіть не можу намагатися встановити деякі з них (так, це так погано).

Я планую придбати ще один пристрій Android найближчим часом, і ці витончені програми, безумовно, стануть у нагоді, коли це станеться.

Будь ласка, не пропонуйте звичайних методів обходу переміщення програм на SD, встановлення користувальницьких ROM, видалення невикористаних програм тощо. Вони або не працюватимуть, або вже були зроблені.


1
Це навіть не дозволить натиснути кнопку "Купити"? Що робити, якщо спробувати придбати його у веб-магазині?
eldarerathis

Мотивація така ж, як і android.stackexchange.com/questions/16586/… :)
Потік

Відповіді:


8

Найкраще, що ви справді можете зробити, це придбати їх у Market (веб-додатку чи програмі), а потім просто скасувати завантаження / встановлення, коли воно починається на вашому пристрої. Однак це працює лише з програмами, які підтримує ваш пристрій. Купівля непідтримуваних додатків була темою цього пов’язаного питання .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.