Де папка, до якої Termux за замовчуванням?


25

Додаток Termux - це емулятор терміналу. Якщо я створити там файл або папку, а потім використовувати інший додаток провідника файлів для перегляду свого пристрою, де я можу знайти ці файли?


3
/data/data/com.termux/files/home ??
бдсшеям

Якщо ви шукаєте інші папки, вони, ймовірно, є /storage/emulated/0. Наприклад /storage/emulated/0/Download(без "s") для завантажень або /storage/emulated/0/DCIMдля ваших зображень.
Борис

Відповіді:


31

Вам не потрібно викорінювати пристрій. Все, що вам потрібно зробити, це запустити наступну команду на не вкоріненому (або вкоріненому) пристрої, щоб дозволити термусу отримати доступ до ваших існуючих каталогів, зокрема /storage/emulated/0:

termux-setup-storage

це створює новий каталог в termux, ~/storageякий містить посилання на них /storage/emulated/0і може отримати доступ до стандартного файлового менеджера gui.

Вам буде потрібно надати файл доступу до termux, коли з’явиться запит після запуску команди.

Дивіться тут .


Це спрацювало! Хоча я просто зазначу тому, хто не брав на нього, що це не сам каталог ~ / зберігання/storage/emulated/0 , але це розташування, швидше, символьне посилання ~ / storage / shared . Отже, введення речей у ~/storageкаталог не допоможе вам отримати доступ до файлів.
HostileFork

5

За замовчуванням , це: /data/data/com.termux/files/home.

Оскільки Termux підтримує bash команди, користувач може запустити pwdдля друку поточної робочої каталоги.

Примітка: pwdце абревіатура від р RINT ж orking d irectory.


Довідка: Unix.SE - Як отримати поточний робочий каталог?


2
Дякую ... Але мій каталог даних порожній. Мій телефон не вкорінений ... Це має значення?
Маккот

1
@Maxcot На жаль, так. /data/Папка доступна тільки для всіх , якщо корениться телефон. За замовчуванням, лише Termux може писати та читати цю папку.
Андрій Т.

Grrrr. І кожен форум, який я переглянув, не має методу вкорінення свого телефону без відключення Knox.
Маккот

1
@Maxcot ви можете скопіювати (або перемістити, але будьте обережні), /sdcardякщо хочете. Зверніться до цього питання на SO
Андрій Т.

1
@AndrewT. Також можна запустити pwdкоманду безпосередньо, а не echo $PWD. Результат такий же.
Продавець маски смерті

5

За умови, що ви не хочете викорінювати телефон, можна змінити дозвіл на Termux (Налаштування-> Програми-> Термукс-> Дозволи) та включити дозвіл на зберігання.

Таким чином, вам надається доступ до пам’яті телефону та sdcard, і ви можете використовувати його як супер-користувач (mv, ls та інші команди працюють за призначенням) у додатку.

Отже, ви можете переміщати або копіювати потрібні файли у внутрішню пам’ять.


Блискуче! Дуже дякую. Щойно розібралися, як отримати доступ до параметрів налаштувань: D
Maxcot

3
Можливо, вам також знадобиться запустити termux-setup-storageв Termux, щоб отримати доступ до SD-картки або внутрішнього зберігання
Timothy Langer

0

Ви можете запитувати $HOMEзмінну, щоб знайти "папку за замовчуванням", незалежно від використовуваного термінального додатка:

$ echo $HOME
/data/data/com.termux/files/home

скріншот


Я трохи відредагував вашу публікацію та видалив посилання, яке ви включили. Добре давати конкретні посилання для довідок, але це, скоріше, виглядало як "рекламне", не переходячи на певну сторінку, що відповідає темі.
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.