Захист планшета маленької дитини


23

Моя дружина вирішила дітям придбати набір андроїд планшетів на Різдво. Це лише моделі Wi-Fi Coby Kyros 4 Гб. Діти віком від 6 до 10 років, тому я не хочу особливо дозволяти їм вільно панувати в Інтернеті чи магазинах додатків. Я також хочу переконатися, що планшети захищені від різних форм зловмисного програмного забезпечення.

В ідеалі я хотів би мати можливість встановити білий список веб-сайтів, на які вони можуть відвідувати, і зробити так, щоб вони не мали змоги додавати додатки чи змінювати білий список без втручання батьків. Однак я недостатньо знайомий з платформою Android, щоб знати, з чого почати щось із цього.

Google допоміг мені з’ясувати, що існують програми, які стверджують, що можуть обмежувати доступ до інших додатків, але майже всі вони мають коментарі, які свідчать про те, що їх дуже легко обійти. Так само я бачив неоднозначні огляди щодо ефективності та цінності антивірусних варіантів, які існують там. Поки що мені не вдалося знайти нічого про створення білого списку чи обмеження вмісту, доступного в Інтернеті.

Тому я прошу запропонувати пропозиції щодо конкретних тем / додатків, про які я повинен читати, та / або інших підходів, які я можу взяти для досягнення цих цілей.

EDIT: Зауважу, що ця модель не постачається з попередньо встановленим андроїдним ринком, у ній є магазин сторонніх додатків. Він постачається з встановленим apk-менеджером, і я грав з одним з них достатньо, щоб отримати ринок і отримати доступ до нього. Тож я маю змогу отримати більшість всього, що встановлюється / видаляється, якщо я можу розібратися, що це насправді потрібно зробити.

Відповіді:


5

Як я вже зазначив у вашій іншій темі , найкраще зробити це, мабуть, вручну встановити веб-проксі-сервер через мережеві налаштування пристроїв, які фільтрують за ключовими словами чи списками. Навіть якщо вони завітають до будинку іншої людини або спробують потрапити в іншу мережу, вони не зможуть переглядати (особливо якщо ви розміщуєте проксі-сервер самостійно у власній мережі; у такому випадку вони, швидше за все, не зможуть переглядати взагалі що-небудь).

З Вікіпедії :

У комп’ютерних мережах проксі-сервер - це сервер (комп'ютерна система або додаток), який виступає посередником для запитів клієнтів, які шукають ресурси з інших серверів. Клієнт підключається до проксі-сервера, вимагаючи певної послуги, наприклад файлу, з'єднання, веб-сторінки чи іншого ресурсу, доступного на іншому сервері. Проксі-сервер оцінює запит відповідно до його правил фільтрації. Наприклад, він може фільтрувати трафік за IP-адресою або протоколом. Якщо запит підтверджений фільтром, проксі надає ресурс, підключившись до відповідного сервера та запитуючи послугу від імені клієнта. Проксі-сервер може необов'язково змінювати запит клієнта або відповідь сервера, а іноді він може обслуговувати запит, не звертаючись до вказаного сервера. У цьому випадку він "кешує"


8

Загальний прогноз для вас не такий чудовий, AFAIK.

На ринку є фільтрування вмісту, перевірте Налаштування в додатку Market.

Для браузера це зовсім інший чайник з рибою. У вбудованому браузері немає доступного фільтрування. Сторонні веб-переглядачі можуть, але вони будуть тривіальні вбік (просто відкривши вбудований браузер).

Наступне найкраще, що ви можете зробити - це відфільтрувати планшети на маршрутизаторі, якщо це дозволяє. Однак це корисно лише тоді, коли вони є вдома (або в інших місцях, де ви можете контролювати їх підключення до Інтернету).


Так, у мене відбулася настройка фільтрації на маршрутизаторі. Але, як ви сказали, воно розпадається, як тільки вони виходять з дому або придумують, як зв’язати зв’язок із сусідами.
Розвель

3
Ви також можете мати змогу змінити файл хостів на пристрої:/etc/hosts
Брайан Денні

@BryanDenny: Тільки якщо пристрій укорінений. У цьому випадку вбудований веб-переглядач може також бути можливим.
afrazier

6

Це не реально керувати з технічної точки зору (ви можете піти певним чином до цього, сортуючи власну прошивку, використовуючи щось на зразок Cyanogen), як ми часто вказуємо на security.stackexchange.com одного разу нападника (у цьому випадку, ваші діти) мають пристрій, вони ним керують.

Отже, мій альтернативний курс дій буде настільки ж детальним у цьому питанні щодо старішого обміну батьками - почніть з наочності, спільного використання пристроїв та освіти - що піде набагато далі на безпеку ваших дітей, ніж будь-який технічний контроль, який ви можете здійснити.

Що я зробив з моїми 3 (зараз 5, 9 і 11), було дозволено їм користуватися комп’ютерами в основному приміщенні, поки ми були там (у віці 3 - 5 років), а потім без нагляду до приблизно 8 (але знаючи, що ми будемо заходити і виходити ) і старше 8 років я вірю їм, що вони не дурні.

Це допомагає їхньому татові спеціалісту з питань безпеки та конфіденційності, який часто проводить навчання з підвищення обізнаності в цій галузі :-)


3
+1 Освіта користувачів - важливий крок, але природа планшета як портативних, прихованих пристроїв означає, що біт "ми заходимо і виходимо" не працює, на жаль.
Містер Блискучий і Новий 安 宇

3

Використовуйте OpenDNS на маршрутизаторі в домашніх умовах. Поки вони отримують доступ до Інтернету з дому, ви можете дозволити або значно обмежити, які сайти вони можуть відвідувати. В даний час я використовую OpenDNS, щоб обмежити доступ своїх дітей за допомогою браузера на їх Nintendo 3DS. Оскільки він знаходиться на рівні маршрутизатора, він не потребує підтримки на рівні пристрою.

Якщо вони мають доступ до Wi-Fi за межами будинку, то зробити це не так вже й багато - наприклад, у бібліотеці. Але вони могли так само легко використовувати необмежений комп'ютер у бібліотеці замість планшета з обмеженими можливостями.

Якщо ви можете вилучити магазин додатків з пристрою, а потім просто встановити вручну додатки, які ви хочете, щоб вони використовувались, це, мабуть, найкращий шлях. Ви будете досить близько до огородженого саду.

Додатково я б запропонував вам проводити "аудит" на пристроях щотижня або принаймні регулярно. Перевірте, що встановлено, і шукайте будь-які тривожні дії чи відсутність нормальної активності. Також використовуйте це як можливість поговорити з дітьми про пристрої та побачити, чи є нові додатки, які вони хочуть, щоб ви отримали для них. Якщо ви встановлюєте нову гру чи щось щоразу, коли ви ревізуєте їхні планшети, вони будуть з нетерпінням чекати! Фактична комунікація, як правило, козирна технологія.


Я збирався запропонувати те саме. +1
halr9000

2

Спробуйте використовувати Surelock та Surefox . Вони заблокують його та нададуть вам білий список.


0

Примітка. Наступне розширення має також функцію білого списку. Працює на Android. Але це може бути трохи складніше встановити. введіть тут опис зображення

Найкраще для мене працює фільтр ключових слів. Це найкращий спосіб фільтрації будь-якого вмісту, оскільки він може зафіксувати майже 100% того, на що ви орієнтовані. Напр. якщо ви захоплюєтесь грою Warcraft, ви просто додасте її до ключового слова, і це вже не піде з Інтернету.

Він працює лише у Firefox версії 56.0, використовуючи фільтр Procon latte. Це розширення більше не працює на пізніших версіях і більше не знаходиться в магазині Addon.

Вступ, https://www.howtogeek.com/howto/2617/filter-web-content-in-firefox-with-procon-latte/

Що відрізняє його від інших фільтрів на основі ключових слів, - це точність та мінімальні помилкові позитиви. Плюс його абсолютно безкоштовно і захищений паролем на сторінці addons.

Деякі блокатори ключових слів надто агресивні. напр. якщо встановити його для блокування слова "бюстгальтер", воно також заблокує "брендинг", "мозок", "бібліотека". Це робить його майже непридатним.

Інструкції щодо налаштування цього на Firefox Windows та Android https://github.com/hpaolini/procon/isissue/29


0

Ви можете спробувати браузер Pluckeye android. Простий в установці та вимикає ВСІ зображення та відео. Можливо, це занадто заблокує, але це, безумовно, безпечно.


0

Після того, як ви вирішили використовувати веб-переглядач, вам потрібно буде застосувати додаток для відключення відтворення, а також інші веб-переглядачі та програми, які мають відкритий доступ до Інтернету.

Дуже рекомендую Applock .

введіть тут опис зображення

Це безкоштовна шафка додатків, яка є дуже повною. Дозволяє перемикатися між різними групами програм, які можна заблокувати / дозволити. Захист паролем та скидання електронної пошти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.