Як передавати програми, контакти та налаштування між двома однаковими телефонами?


9

У мене виникають проблеми з моїм новим Samsung Galaxy S Vibrant під керуванням 2.1. Він постійно перезавантажується, і я збираюся повернути його на заміну. Як я можу перенести всі налаштування телефону, контакти, програми, налаштування програми та зображення / фільми зі старого телефону на новий?

Відповіді:


3

Огляд повинен зробити для вас все, або принаймні більшість.

(Попередження: мова йде про ринок)

Ваш мобільний пристрій - це ваш самий персональний комп’ютер. Він містить ваші особисті дані, включаючи контакти, фотографії, відео, електронну пошту та текстові повідомлення. Створіть резервну копію своїх даних і зберігайте її в безпеці.

Незалежно від того, чи ви випадково видаляєте дані, телефон втрачається або навіть знищується - ваші дані є безпечними. Ви можете відновити будь-які дані одним клацанням миші. Зміна пристроїв так само проста, і ваші дані можна перенести за лічені секунди.


Про це забули. Я фактично використовую Lookout, але ще не використовував його для резервного копіювання. Швидкий погляд на їхню програму показує, що він створює резервні копії лише фотографій, контактів та дзвінків, незважаючи на їх опис ринку, вказуючи, що вони також мають відео, електронну пошту та текстові повідомлення. Якщо говорити про всі ці речі, єдині дві речі, які не синхронізуються хмарою або sd-карткою і потребують резервного копіювання, - це журнал викликів та текстові повідомлення.
Метт,

Дякую за всі відповіді. У мене є Lookout, але не усвідомлював, що він також створив резервну копію контактів.
Буде Z

2
Здається, Lookout не створює резервні копії програм
lowellk

3

Цей відповідь справедливий для Android 4.xx. Ми продовжимо використання ADBінструменту, доступного для Android, і він взагалі не потрібен для кореневого пристрою. Відповідь мається на увазі узагальнена, а не Android Device Specific.

Метод за допомогою системи Linux :

 • Встановіть пов’язані з ADB інструменти із сховищ встановленого Linux Distro.
 • Увімкніть налагодження USB у параметрах розробника та виберіть USB-накопичувач або MTP як з'єднання USB.
 • Відкрийте термінал в Linux та введіть adb start-server.
 • Тип adb devices. Він повинен перерахувати висновок , як і Serial No. and Deviceде серійний номер Серійний номер пристрою У разі, якщо ви отримуєте якісь - або проблеми з ADB виявлення пристрою, є багато питань , на Android Stackexchange, так що ви можете знайти їх , якщо вам потрібна допомога.

Резервні дані користувача :

 • Є два варіанти резервного копіювання UserData (Зберігання, де зберігаються мультимедійні файли, Камери, інші речі, які ви зберігаєте) . Або за допомогою ADB спільно з Apps, або просто скопіюйте.

 • Якщо ваш пристрій підтримує USB-накопичувач , це легко, оскільки Linux виявить його як знімний пристрій, і ви зможете скопіювати та вставити дані в систему.

 • Якщо підтримується лише MTP , завантажте специфічний для MTP пакет зі свого репозиторію в Linux. Він виявить пристрій. Якщо нічого не працює, Airdroid для Android від Playstore може допомогти. Але це було б занадто багато для обговорення тут.

 • Windows легко визначає MTP та USB Storage, тому не потрібно встановлювати конкретні програми.


Для резервного копіювання програм для користувачів програми Apk, Дані додатків, Спеціальні налаштування Android, Повідомлення тощо

 • Відкрийте термінал і введіть adb backup -f backup_file.ab -all -apk -system. Це дозволить створити резервну копію лише даних користувача, системних програм та додатків без UserData.

 • Якщо ви також хочете створити резервну копію UserData, тоді введіть adb backup -f backup_file.ab -all -apk -system -shared. backup_file.ab - ім'я файлу резервної копії у вашій системі Linux.

 • Слід зазначити, що такі параметри -noapk -noshared -nosystemтакож доступні. Ви можете перевірити сторінку керівництва ADB, щоб отримати більше команд, якщо хочете.

Примітка . Коли ви вводите будь-яку команду резервного копіювання adb , в Android з’явиться вікно з запитом на дозвіл резервного копіювання чи скасування . Виберіть резервну копію; Ви також можете вибрати їх пароль, але це необов'язково. Також переконайтесь, що пристрій залишається неспаним , змінивши налаштування дисплея , і не робіть нічого на пристрої Android під час створення резервної копії.


Щоб відновити резервну копію :

 • Підключіть інший пристрій і перевірте, чи його виявлено чи не в Linux,
 • Введіть термінал adb restore backup_file.ab. Він відобразить вікно в Android з проханням відновити чи скасувати . Виберіть «Відновити» та дозвольте їй виконати роботу. Відновлення може зайняти багато часу, залежно від розміру резервної копії . Крім того, це може бути перервано, оскільки налаштування системи при відновленні можуть порушити вікно резервного копіювання та скасувати резервну копію. Тому продовжуйте намагатися. Перезавантажте пристрій, і ви готові йти.

Виключно резервні контакти :

Настійно рекомендується резервне копіювання контактів іншими методами, ніж ADB.

 • Один із варіантів - синхронізувати контакти з обліковим записом Google у Налаштуваннях, а потім використати той самий обліковий запис на іншому пристрої для відновлення.

 • Інший спосіб - відкрити додаток " Контакти" або " Люди " (рідне) в Android та експортувати контакти на внутрішню / зовнішню SD-карту . Я віддаю перевагу останньому. Він створює файл у форматі VCF . Ви можете відкрити файл на іншому пристрої, і він відновить контакти в ньому.


Я не використовую Windows, але є багато питань / відповідей щодо використання ADB в Windows тут на Android Stackexchange , тому вам зовсім не потрібно хвилюватися.


Спосіб, що не включає команди резервного копіювання ADB:

 • Завантажте додаток Helium від Playstore та відкрийте його в Android Device.
 • Якщо ви перебуваєте в системі Linux і ADB здатний виявити ваш пристрій, ви можете завантажити Chrome App Helium Backup для Linux.
 • Спершу відкрийте додаток Helium на Android, підключіть свій пристрій до Linux, відкрийте програму Helium у Chrome зараз.
 • Якщо все піде нормально, як слід, додаток Android Helium дозволить зробити резервну копію безпосередньо на зовнішню / внутрішню SD-карту. Скопіюйте файли зберігання на інший пристрій. Дотримуйтесь тієї ж процедури виявлення для іншого пристрою, і тоді ви зможете легко відновити програми без будь-яких команд. Резервна копія, зроблена гелієм, зберігається у папці під назвою Carbon у сховищі, яке ви вибрали під час резервного копіювання.

1

Зберігайте SD-карту, коли повернете телефон і вкладіть його в новий телефон, який ви отримаєте.

Контакти: контакти постійно синхронізуються з обліковим записом Google, пов’язаним із телефоном, тому не потрібно створювати резервні копії.

Медіа: Картинки та фільми слід зберігати на SD-картці, яку ви будете зберігати.

Додатки: Ви можете створити резервну копію на SD-картці за допомогою стороннього додатка або зареєструватися у програмі, яка синхронізується з вашим телефоном і зберігає список усіх встановлених програм. Потім ви можете встановити їх прямо з Appbrain.

Налаштування: немає резервного копіювання параметрів телефону та додатків.

Інше: На ринку існує ряд безкоштовних додатків, які створюють резервну копію таких даних, як SMS-повідомлення, журнал викликів, ваші програми ...

Загальне рішення: Є кілька додатків, які вимагають резервного копіювання та відновлення всього телефону. У мене з точністю була така сама проблема, яку ви мали у січні зі своїм Droid. Я використовував безкоштовну версію MyBackup Pro їх назад, але мені шкода, що я не можу навіть згадати, чи працювала вона. Варто зняти, але будьте обережні, схоже, є кілька змішаних відгуків.


1

Якщо ви вкорінені, ви можете зробити резервну копію всього телефону (це як зробити знімок даних телефону), і вам слід мати можливість натискати на новий телефон, якщо це однакова модель.

Крім того, якщо ви вкоренилися, ви можете використовувати резервну копію Titanium у додатках на своєму телефоні: це буде робити як додаток, так і дані, пов’язані з додатком.


1

Здається, є додаток для цього під назвою Helium , який не потребує корінних програм і піклується про додатки та їх налаштування (вам доведеться робити контакти та фотографії та інше, наприклад, через Google або вашу SD-карту ). Для повного функціонування йому потрібна версія Pro, яка наразі становить 5 доларів США.


1
Оскільки це Android 4.4.2, ви можете експортувати всі контакти у файл .vcf безпосередньо з Contacts or Peopleпрограми Native Android. Це ви маєте на увазі, згадуючи through SD card? Крім того, все це можна зробити за допомогою ADB backupкомандування, і гелій насправді робить подібне. Вам навіть не потрібно купувати його. Але обидва пристрої мають бути однаковими, оскільки очевидно, що "Налаштування" та інші важливі файли програми рецидивують аварійно. Я використовую цю команду для резервного копіювання adb backup -all -system -shared -f backup_file.abта adb restore backup_file.abвідновлення.
Firelord

@Firelord О, круто, я не знав, що adb може це зробити (я не знаю багато про це). Я збираюся спробувати саме так і заощаджую 5 доларів. "Через SD-карту" я мав на увазі скопіювати дані на SD-карту, якщо її вже не було, і скопіювати її назад на новий телефон (наприклад, фотографії чи музику чи відеофайли, я не знаю багато про контакти, хоча просто користуйтеся контактами Google і ніколи не переживайте про це).
Джейсон C

1
Про користувацькі дані, тобто фотографії, музику тощо, я раджу використовувати Xenderвід Playstore, оскільки ви помітите, що Helium та ADB потребують багато часу для резервного копіювання та відновлення, якщо задіяний UserData. Xenderстворює точку доступу для передачі даних між пристроями. З його Wi-Fi швидкість повинна бути відносно 2-5 МБ / с або більше. Принаймні, це я отримую, і це не біль, а лише виграш. :)
Firelord

@Firelord adbпрекрасно працював; якщо ви хочете опублікувати це як відповідь, я дам вам суму (він закінчується через 24 години).
Джейсон C
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.