Як я можу дізнатись, що спричиняє споживання батареєю “ОС Android”?


22

Проблема полягає в тому, що я бачу високий відсоток до пункту "ОС Android" у користуванні батареєю, і я хочу з’ясувати, що це викликає. Але дозвольте сказати, що мене цікавлять методи діагностики та інструменти, а не збільшення тривалості роботи акумулятора, як ви побачите на малюнках нижче, що акумулятор не розряджається набагато швидше, ніж очікувалося.

Ось ситуація з телефоном зараз:

  • Востаннє стягнуто 13 годин тому
  • Після перезарядки я перезапустив телефон
  • Я вимкнув усе (наприклад, GPS, WiFi, мережа передачі даних)
  • Я весь час був у мережі 2G
  • Моє єдине використання телефону протягом дня - це кілька хвилин WiFi, отримання двох SMS-повідомлень та дзвінок, який тривав менше хвилини.
  • У мене автоматична синхронізація вимкнена

А ось статистика використання акумулятора:

  • ОС Android: 67%
  • Дисплей: 10%
  • Режим очікування стільникового зв'язку: 9%
  • Простоя телефону: 6%

ОС Android показує 1 годину та 30 хвилин процесорного часу, але загальний час, коли телефон був увімкнутий, був менше 30 хвилин, і я не маю нічого активного у фоновому режимі.

Рівень акумулятора зовсім не поганий (80%), але враховуючи, що я нічого не робив із телефоном (і що у нього є акумулятор на 2500 мАг), мені цікаво дізнатися, що спричиняє використання акумулятора.

Очевидно, це повинно бути викликано деякими фоновими завданнями, які не вказані в режимі використання акумулятора. Я шукаю шляхи, інструменти та методи, які дозволять мені діагностувати це далі та співвідносити 67% використання з реальними програмами.

Деякі додаткові відомості:

У мене є Galaxy Note із встановленим пряником 2.3.6. У мене встановлено "Терміни користування безкоштовно" (який не працював протягом дня), і це не показує надмірного використання процесора будь-яким додатком, який може привести мене до того, хто споживає акумулятор.

Питання, пов’язані з цим (корисно, але не відповіло на моє запитання): Що може спричинити використання "ОС Android" високого відсотка акумулятора?


Я трохи розгублений. У вас телефон був увімкнений менше 30 хвилин, але ви зарядили його та перезавантажили 13 годин тому?
Шанс

Я зарядив його і перезапустив 13 годин тому, і з тих пір я не користувався ним більше 30 хвилин. (Але пристрій не було вимкнено, екран весь час був вимкнений)
Іраванчі

Відповіді:


9

Використовуйте додаток, наприклад "Краща статистика акумулятора". Ця програма надає детальну інформацію про всі запущені послуги. Це набагато краще, ніж набір додатків для діагностики.

Крім того, багато основних сервісів для системи відносяться до частини "ОС Android". У пристроях Samsung Galaxy S II є дуже специфічна помилка, що стосується календаря TouchWiz, яка робить багато непотрібних перевірок, що заважає пристрою нормально спати при вимкненому екрані. Це спричиняє величезний витрата ресурсу акумулятора. Оскільки TouchWiz на S II дуже схожий на той, що в Galaxy Note, у вас може бути такий самий притаманний помилку.

Ці посилання можуть стати кращою ідеєю:


Спасибі, це насправді шлях, яким я пішов. Я використовував додаток BBS, щоб дізнатись, що існують блоки блокування ядра, що запобігають глибокому сну. Ось детальне пояснення щодо XDA, якщо вас цікавить чи ви можете прокоментувати те, що сталося насправді: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1419087
Iravanchi

Ха-ха, дякую. Все гаразд. Ми з моїм другом вже розглядали це, тому що він має Galaxy SII і мав цю проблему. :)
Gautham C.

Що ж, питання все ще існує для мене. Блокування пробудження ядра тримає мій телефон неспаним, називається "GPS", і я зрозумів, що це через мережеве розташування. Коли я вимикаю мережеве розташування, телефон засинає глибоко. Тож якщо у вас є ідеї щодо цього, ваша допомога дуже вдячна :)
Іраванчі

хммм .... я не впевнений. Дуже багато сервісів touchwiz посилаються один на одного. Можливо, повторне використання коду Samsung у різних службах спричинило проблему несподіванки у кількох послугах? Я б запропонував заглянути на форуми xda для свого пристрою. Напевно, буде для вас вдале рішення
Гаутем C.

@Iravanchi: AFAIK, це досить легко виправити. Карти -> Налаштування -> Налаштування місцеположення -> Вимкнути "Звіт про місцезнаходження". Це запобігає майже весь розряд акумулятора під час роботи в режимі очікування, IIRC.
Chinmay Kanchi

-2

Я думаю, вам слід перечитати відповідне питання.

Це, швидше за все, або до ОС ОС, або до додатків, які працюють у фоновому режимі. Я пропоную спробувати щось на кшталт taskkiller або самого менеджера завдань і перевірити, які додатки ще працюють у фоновому режимі. Навіть якщо ви думаєте, що ви не запустили жодного, ймовірно, що пристрою вдалося запустити деякі служби синхронізації, перш ніж ви зупинили його синхронізацію.


У мене встановлено вбивцю завдань, і я бачу, як працює багато програм. Оскільки сервіси запускаються автоматично, я хочу знати, який з них повинен нести відповідальність за витрату акумулятора, щоб я міг вирішити питання щодо їх збереження чи видалення. І автоматичну синхронізацію було вимкнено перед перезавантаженням пристрою.
Іраванчі

2
Не використовуйте вбивць завдань. В Android вже є вбудований вбивця завдань, який вбиває програми безпечно і чисто. Програми вбивць завдань, як правило, жорстоко вбивають програми, по суті, змушують їх закривати. Вони, як відомо, спричиняють нестабільність системи в довгостроковій перспективі, насправді можуть призвести до того, що пізніше за лінією втрачається більше сили, а також може бути проблемою з точки зору автономної роботи.
Gautham C.

-2

Я використовую Samsung Galaxy R більше 5 місяців. Такий чудовий Пристрій, звичайно, питання - це час автономної роботи. Я пробував багато ресурсів, не маючи користі. Я відпочивав на заводі 2 рази, досі не користувався. Після повної зарядки він раптово зливається до 45% за 4 години (не було 3G, wifi, GPS). Я був абсолютно розчарований, нарешті, я отримав шанс прочитати цей форум. Там я почав замислюватися про функцію блокування GPS, нарешті, знайшов рішення. Перейдіть до "Налаштування", "Місце розташування та безпека" та відключіть "Використовувати супутники GPS" (переконайтеся, що ви підключені до Інтернету), а потім спробуйте спостерігати. Тепер, будь ласка, зверніть увагу на моє спостереження нижче: з 1 ранку 99% до 6 ранку 97% (фон був уві сні) з 6 ранку 97% до 6 вечора 85% (звичайне використання). Спробуйте це, якщо це допомагає допомогти іншим піти від розчарування.


1
Де ви бачите ці налаштування? У мене нічого немає під Settings | Securityназвою "дистанційне управління".
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.