Чи можна зберігати контакти на своїй SD-карті? Як?


13

У мене на HTC є 400 Мб внутрішнього сховища, 100 з яких споживаються моїми (великими) контактами. У мене постійно мало місця на зберіганні - чи є спосіб зберігати свої контакти на моїй SD-картці?

Я переглянув параметри додатків, і можливість переміщення даних на SD є сірим.

Чи є інші розумні способи керування розміром мого списку контактів? Я не можу зрозуміти, як створити групи в контактах Google - мені не потрібно синхронізувати всю свою адресну книгу зі своїм телефоном, але я хочу зберегти повний список. Мені також не потрібно зберігати фотографії для кожного контакту, але Google, схоже, додає їх автоматично.


Якщо вам не подобаються фотографії у ваших контактах, ви можете спробувати додаток GO Contacts EX. У ньому є можливість приховати фотографії.
geffchang

Чи допомагає будь-яке з цих посилань взагалі? android.stackexchange.com/questions/628/… android.stackexchange.com/questions/2065/…
Аманда

100 Мб контактів? Оце Так! Це не здається можливим!

Відповіді:


3

Наскільки мені відомо, всі контакти в Android зберігаються в базі даних SQLite всередині приватної папки програми "Контактне сховище". Розташування знаходиться за адресою /data/data/com.android.providers.contacts/databases/contacts.db

Отже, якщо у вас є кореневий доступ до вашого пристрою, теоретично доцільно або прив’язати папку на вашій SD-картці до вказаного вище місця, або можна зробити вищевказану папку символьним посиланням (м'яке посилання) до місця на вашому SD картка.

Однак це не рекомендується, оскільки це може вплинути на стабільність та продуктивність вашого пристрою. Наприклад, якщо ви підключите телефон до ПК і змонтуєте його як привід, SD-карта тимчасово відключена на телефоні. Інша ризикована ситуація - це коли ви завантажуєте свій мобільний телефон і перед встановленням SD-карти. Додаток Контактне сховище може спробувати отримати доступ до списку контактів (можливо, для кешування деяких улюблених контактів або, можливо, хтось вам зателефонує) протягом цього періоду, все це може не очікуватися додатком Контактне сховище і може призвести до непередбачуваних результатів (наприклад, брудний стан програми, що робить ваш контакт недоступним).


0

Не знаєте про примушування контактів на вашу SD-карту, але ось кілька хороших підходів до мінімізації обсягу контактів, які ви синхронізуєте з телефоном:


Обидва стосуються лише керування способом відображення контактів у телефоні . Усі контакти все ще синхронізовані і займають пам'ять пристрою.
Той бразильський хлопець

0

Можна створити резервну копію контактів на sd-картці : відкрийте програму "Контакти" та натисніть кнопку меню. Клацніть на "Резервне копіювання контактів". Виберіть "Картка пам'яті".

Створення груп у контактах Google : відкрийте https://www.google.com/contacts та ввійдіть у свій обліковий запис Google. Є можливість створити групи (останній, але один варіант у стовпці зліва), клацніть по ньому та назвіть групу. Зараз створена нова група в розділі "Мої кантакти". Ви можете додавати в нього контакти.

Фільтрація контактів : Ви можете фільтрувати контакти з певної групи. Для цього натисніть кнопку меню та виберіть опцію «Фільтр». Клацніть на свій обліковий запис Google (Остання опція з ідентифікатором електронної пошти). Зніміть прапорці для груп, які потрібно відфільтрувати, і натисніть кнопку ОК.


Я вважаю, що фільтрація застосовується лише до того, як відображаються контакти, але всі контакти все ще синхронізовані і, таким чином, займають місце на пристрої.
Той бразильський хлопець
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.