Як я викорінюю мій Kindle Fire?


17

Тут є півдесятка запитань про Kindle Fire, де відповіді стосуються того, що ви вже увімкнули ваш пристрій (включаючи нещодавно запитаний Як я можу встановити Android Market на моїй Kindle Fire? ). Гаразд, для того, щоб виконувати хитрі речі, потрібні неповторні роботи. Але ... Як?

Я перевірив Основний список методів вкорінення і виявив, що SuperOneClick запропоновано як рішення для пожежі ... Але настільки приємно, як це звучить, на практиці цей, здавалося б, простий у користуванні інструмент виявляється неадекватним: пристрій оновлено, щоб зламати техніку, яку він використовує .

То яка історія (ранкова слава)? Чи я застряг із використанням пристрою так, як його планували використовувати (здригаючись) ? Якщо ні, то яка магічна магія звільнить мене від цих ланцюгів відповідності?

Відповіді:


5

Ви можете використовувати Kindle Fire Utility, щоб легко отримати корінь та продати за допомогою Google Apps.

Він має підтримку останньої прошивки Kindle Fire (6.2.1 на даний момент).


Цей інструмент виявив 3 virusна virustotal.com virustotal.com/file/…
Nam G VU

Це дуже гладкий інструмент, який знадобився мені всі 5 хвилин, щоб виконувати свій Вогонь вдруге.
Shog9

Станом на січень 2016 року на пов’язаній сторінці міститься таке: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ: НЕ використовуйте це на пристроях другого покоління, або ви ризикуєте заблокувати пристрій».
villares

11

BurritoRoot, здається, є способом отримати корінь на вогні Kindle. Я вкоренився з цим інструментом, а потім встановив TWRP, щоб отримати ICS у пожежі.

BurritoRoot - це простий .apk, який потрібно встановити. Укорінювати себе тоді легко, як і у SuperOneClick. Ось ресурси для BurritoRoot:


Щойно у вас є кореневий доступ, відеопослуга Amazon Prime відключить вас від завантаження чи перегляду потокового відео. Встановлення OTA RootKeeper дозволить вам видалити root, коли це не потрібно, і дозволить відео працювати.


Також є утиліта Kindle Fire, яка добре працює з корінням Burrito. Проблема полягає в тому, що ваші Windows 7 розпізнають Kindle Fire Device. Мені вдалося це зробити лише після видалення Android Composite ADB Interface від Device Manager.
абхи
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.