Чи є чорний список для додатків для Android?


23

Чи є ще чорний список для програм Android? Прочитавши подібні речі на Slashdot , я думаю, що подібні речі були б дуже корисні. Наскільки мені подобається Android, тому що я не підданий цензурі щодо того, що я можу і не можу встановити, я хотів би ресурсів, які допомагають мені цензуру себе. Я спробував гуглінг, але нічого очевидного не побачив.


1
Дуже потрібна, ІМХО.
Джо Касадонте

якщо пощастить, можливо, це послужить чорним списком: android.stackexchange.com/questions/1808/…
Jay Cummins

Відповіді:


7

Проблема з чимось подібним - це насправді важко не відставати. Що-небудь легко сприймати як поганий, але про інші складніше судити. Чи будете ви в чорному списку клієнта щебетати, який має доступ до вашого місцезнаходження? Це особливість, оскільки люди можуть приєднати своє місцезнаходження до твітів. Я не використовую це, але це такий, який деякі роблять. А як щодо програми для отримання приміток, яка має місцезнаходження та доступ до камери? Чи взагалі є якісь випадки використання для чогось такого, що потребує вашого місцезнаходження чи камери? Вам потрібно створити стандарт для того, що не прийнятно і що є.

Сумно наслідком є ​​те, чи дійсно люди, що встановлюють додатки, звертають увагу на те, дозволу яких додатків хочуть?


Я знаю, що я не звертав уваги, поки функція «Оновити все» Фройо змусила вручну оновити зміни на дозволи. По-перше, я б прочитав перші кілька коментарів, але якби не було згадки про зміни ... Я пішов вперед і встановив.
Jay Cummins

7

Google раніше вилучав додатки з ринку з міркувань безпеки, але це зазвичай не видаляє їх із пристроїв, коли вони вже встановлені, а також було кілька місяців тому, коли було особливо оманливе програмне забезпечення, яке Google видалив з ринку, а також примусово вилучено з телефонів людей. *

Однак все це захищає вас лише в тому випадку, якщо ви отримуєте свою програму зі стандартного Android Market. Якщо ви використовуєте альтернативний ринок або завантажуєте додаток, то ви самостійно, я не вірю, що в чорному списку ОС є блокування шкідливих програм, все це обробляється на рівні ринку.

* AndroidGuys.com: Команда Android займає віддалене видалення додатків

Блог розробників Android: вправляємо нашу функцію віддаленого видалення додатків


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.