Які мої додатки найчастіше використовуються?


21

Оскільки я хочу оптимізувати робочий процес, як визначити мої найчастіше використовувані програми? Я можу розмістити їх на стартовому екрані. Звичайно, я здогадуюсь 3-5 найчастіше використовуваних додатків, але оскільки на першому екрані є простір для 16 значків, важко сказати, часто використовуються деякі програми чи ні. Що стосується SMS, MMS - це додатки, що генерують статистику, чи я десь можу визначити найчастіше чи найчастіше використовуваний додаток?Відповіді:


16

Запасні частини це роблять. Він включений у CyanogenMod та деякі інші користувальницькі диски, але версія Market повинна також працювати. Один із варіантів меню на головній сторінці - "Статистика використання", яку ви можете замовити за кількістю запуску, використаним часом та назвою програми:

введіть тут опис зображення


Це не працює на Samsung Alpha після оновлення до льодяника. Раніше працював
Фарид Нурі Нешат

1

Існує додаток під назвою " Частота ".
Але для мене кращим рішенням було встановити пускові установки лише для найчастіше 10-ти найчастіше використовуваних додатків, а решту запустити за допомогою Google Gesture


1
Корисне посилання на додаток, який ви рекомендуєте.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.