Чи є музичний плеєр, який підтримує кількість відтворень та розумні списки відтворення? [зачинено]


20

Я шукаю музичний плеєр для Android, який підтримує розумні плейлисти та відтворює метадані, такі як iPod та iTunes. В ідеалі я хотів би щось таке:

  • Слідкує за статистикою, як останній зіграний, кількість відтворень, останній пропущений тощо.
  • Дозволяє оцінювати пісні з Android.
  • Підтримує розумні списки відтворення, які оновлюються в реальному часі (наприклад, якщо у мене є розумний список відтворення, який відповідає всім пісням, які я не виконував протягом місяця, і я відтворюю пісню з нього, відтворена пісня випадає з списку відтворення, не потребуючи синхронізації назад з моїм ПК, оскільки він більше не відповідає цим критеріям).
  • Підтримується програма управління засобами масової інформації настільних ПК таким чином, що ця статистика синхронізується назад до ПК. (Я відкритий для переключення, доки він підтримується стабільним, відносно популярним настільним додатком, мені не важливо, який).

Я спробував музичний плеєр, який не підтримує жодного з них (наскільки мені відомо), і DoubleTwist, який підтримує рейтинги, але ще не підтримує розумні плейлисти або рахунки.


Я прямо з вами з цього приводу. Мені досить важко було знайти додаток для Windows, яке підтримує ці функції, не кажучи вже про компаньйона на Android. В даний час використовується Songbird в Windows і DoubleTwist на Android, але це залишає бажати кращого.
Corey D

Прокручування (або просто файл зі списком відтворених пісень) теж було б непогано. Я погоджуюся з усіма іншими пунктами.
Юрген А. Ерхард

Відповіді:


5

iSyncr робить це. Вони також роблять бездротову синхронізацію. стаття рятувальника

На жаль (для мене щонайменше) він використовує iTunes, і я ненавиджу iTunes, але він працює. Я думаю, що я так ненавидів iTunes, що купив Android, щоб уникнути цього, але тепер мушу його використовувати через розумні списки відтворення. Це єдине, що я знайшов, що оновлює розумні списки відтворення, відтворення та рейтинги. Все, що ви сказали, що хочете. Плюс ви вже використовуєте iTunes і, здається, не ненавидите його.

Я думаю, що iSyncr може працювати для вас. :)

Ви повинні мати можливість використовувати музичний плеєр, MixZing або півдесятка інших популярних інших плеєрів для Android у поєднанні з додатком для синхронізації, який підштовхує кількість ігор та рейтингів до iTunes.


Це виглядає перспективно; Я перевірю це. Спасибі!
Нік Мейєр

iTunes для мене - не їдь.
Юрген А. Ерхард

1

Ніхто не згадував програвач MusicPro Music Player - який робить саме те, що вам потрібно.

Ось відповідний опис PlayStore,

Статистика музики та SMART PLAYLISTS: Нещодавно додані, Кращі за рейтингом, Найпопулярніші, Нещодавно відтворені, Найменш відтворені Створіть додаткові спеціальні списки відтворення за допомогою SMART PLAYLIST EDITOR та багатьох різних критеріїв, які він пропонує: альбом, виконавець, жанр, назва, кількість відтворення / пропуск, останній відтворення / додавання, рейтинг, це подкаст, тривалість, рік, шлях файлу тощо. розумні списки відтворення автоматично оновлені.

Також на PlayStore доступна 10-денна пробна версія цього додатка, якщо ви хочете спробувати функції,

Пробний програвач MusicPro Music Player .

Примітка: версія Pro є окремою. Видаліть пробну версію після покупки.


Чи можете ви надати посилання на додаток? Пошук "Player Pro", який повертає програвач MusicPro Music Player, який має 10-денну безкоштовну пробну версію, але останній раз оновлювався 12 грудня 2014 р.
Ендрю Т.

Привіт, так, це програвач, і я отримав останню дату оновлення з розділу «Що нового». Зараз я бачу, що вони випустили нову версію сьогодні! Я дуже схвильований!!!
Shumoapp

1

Я не надто розглядав це, але, можливо, варто перевірити Winamp. Зараз у них бета-версія Android-програвача, яка підтримує бездротову та USB-синхронізацію на ПК, на якому також працює Winamp.

Наразі додаток недоступний на PlayStore. Ви можете завантажити apk з офіційних форумів Winamp та завантажити додаток у категорії Android,

Завантажити сторінку WinAmp


0

Часто рекомендований додаток для цього - DoubleTwist . Поряд з настільним додатком він також зможе імпортувати будь-які iTunes плейлисти, рахунки тощо.


0

Я лише скажу, що у програмі Winamp у списку «завдань» є «Рейтинг» від android. Я сподіваюся на це.

Я буду другим критеріям оп для того, що я шукаю в Android. На даний момент, я думаю, що у Winamp є потенціал для того, щоб справді бути комбінованим вбивцею iPod / iTunes. Щоб все вищесказане відбувалося дещо бездоганно, потрібно мати справжню синхронізацію типу "бібліотека", а не це залежність від прокрутки last.fm. Якщо він може зберігати невелику версію бібліотеки на телефоні та використовувати ТО для синхронізації з основним комп'ютером, це може бути ДУМОВИМ.


0

Музичний плеєр MixZing , я вважаю, робить і те, і інше. Принаймні, він підтримує "напів розумні" списки відтворення, створені відповідно до ваших рейтингових треків.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.