Emacs на Android


27

Я хотів би запустити emacs на своєму телефоні Android. Хтось робив це? Якщо так, то як я можу?

Я подивився, і мені не вдалося знайти ні виконуваного файлу, ні інструкцій зі збирання emacs для android.

Я знаю, що у cyanogenmod є декілька команд unix, але я не знайшов список, чи він включає emacs. Я не хочу спалахнути телефону, не знаючи.

Я бачив багато сторінок запуску emacs на "android" через встановлення Ubuntu. Я не маю на увазі запуск emacs на "android" обладнання, я маю на увазі запуск emacs в операційній системі Android.

Я також знаю, що я можу використовувати додаток для SSH для вікна Unix, і що є емулятори онлайн emacs. Знову ж таки, не те, що я шукаю.

Я шукаю стандартних командних рядків GNU emacs, і я знаю, що мені потрібно використовувати додаток емулятора терміналу, щоб запустити його, а також клавіатуру Bluetooth, щоб зробити все корисне. Я не шукаю GUI-додаток, хоча це було б краще, ніж нічого.

Я прийму або посилання на двійковий файл, або вказівки щодо його складання.


1
Я не думаю, що хтось зробив рідний порт для Android.
eldarerathis

Вам потрібні emacs, чи вистачить редактора з прив’язками до стилю emacs? Не знаєте жодного з них, але вам може бути більше удачі з останнім.
Шанс

@Chance Need - це сильне слово. Мені дуже хотілося б emacs. Моя мета - мати можливість розвиватися на пристрої Android. Emacs набагато бажаніший для такого, ніж простий редактор із прив’язками (хоча, знову-таки, це було б краще, ніж нічого, я думаю).
rob05c

Відповіді:


12

Я переніс Emacs на Android. ( Google Play , Github )

Він не малює інтерфейс користувача, як версія Linux X11, але використовує модифікований емулятор терміналів Android.


Я так рада бачити це! (На моєму планшеті Asus він починає промахуватися. Я побачив вашу замітку про зміну розміру шрифту як обхід, але це мені не допомогло. З нетерпінням чекаю оновлення!)
Моніка Челіо

Мені заборонено "emacs.zielm.com - натисніть Enter, щоб продовжити".
Adobe

4

З того, що я розумію, це неможливо (на момент написання цього), оскільки майже всі залежності, необхідні для запуску emacs, не існують для системи Android. тоді, навіть якщо у вас є всі залежності для компіляції для ядра ARM та android, для запуску emacs знадобиться більше часу, тоді він би перейшов на іншу машину, у якій доступні emacs.

Якщо ви хочете спробувати, ви можете подивитися на цьому веб-сайті, де пояснюється, що вам потрібно зробити, щоб скласти бінарні файли Linux для пристроїв Android. І ось як ви будуєте emacs .


2
"запускати emacs знадобиться більше часу, тоді б ssh" - я, ймовірно, ssh до коробки, коли зможу, незалежно. Але я хотів би мати можливість розвиватися без Інтернету. Я часто без зв'язку під час подорожі.
rob05c

4

Якщо у вас є Lollipop або вище, Termux - це емулятор термінала та Linux, де ви можете встановити Emacs через apt update; apt install emacs. Або замовте цю приємну публікацію про те, як це зробити.

У мене Emacs працює в планшеті CyanogenMod, використовуючи цей метод.


3

Дотримуючись вказівок програми для встановлення додатка Android Ubuntu Free , ви отримаєте зображення ARM Ubuntu, яке легко можна встановити через емулятор терміналу. Якщо встановити це зображення, усі стандартні програми командного рядка Ubuntu будуть доступні, включаючи Emacs.

Ubuntu Installer Free вимагає root (з чим я все в порядку).

Це не моє ідеальне рішення, але це призводить до того, що можна запускати Emacs на Android.

Він також забезпечує побічну перевагу інших інструментів UNIX, таких як усі інструменти BASH та GCC.

Теоретично можна було б досягти мого ідеального рішення, простеживши залежність Emacs та витягнувши з зображення виконуваний файл Emacs та всі залежності та перекинувши їх у папку бін безпосередньо на файлову систему Android.


Я думаю, що дійсно важлива частина цієї відповіді полягає в тому, що вона повинна дати вам уявлення, якщо результат (з клавіатурою Bluetooth і всіма) буде чимось, що ви знайдете достатньо корисним для того, щоб зробити портативне для Android (тобто, біонічного-libc) перенесення зусиль гідного проекту.
Кріс Страттон

2

Не emacs, але термінал IDE має vim, і досить багато команд unix.


7
Ви просто запропонували viкористувачеві Emacs ?!
Мартін Тапанков

Я знаю ... я не хотів розпочати священну війну ... але це краще, ніж нічого.
Ділан Яга

Хоча помилково, це насправді може бути корисним для компіляції emacs, оскільки vim та emacs мають однакові залежності (зокрема, ncurses).
rob05c

@ rob05c: не знаю, чому ти наполягаєш на використанні Emacs на Anroid; на більшості клавіатур Android немає клавіш Ctrl, Super та Alt, необхідних для нормального функціонування Emacs. Хто б не переніс Emacs, він повинен також написати власну клавіатуру, щоб зробити її зручною. Встановлення клавіш Vim набагато більше підходить для Android, оскільки він не дуже покладається на ці спеціальні клавіші. Крім того, обидва редактори підходять для машинописів із сенсорним доступом, але ви не можете торкатися типу сенсорного екрана (каламбур не призначений).
Лежати Райан

@Lie Ryan Я б використовував клавіатуру Bluetooth. Док-станція Transformer Prime також має ctrl та alt. Я використовував обидва, я віддаю перевагу emacs. Ні святих воєн , будь ласка. Моя кінцева мета - замінити свій ноутбук на планшет Android, що означає середовище розробки, а це означає emacs.
rob05c

-1

Станом на 7 серпня 2012 року на ринку Google Play зараз є порт Emacs для Android. Його просто називають "Emacs". Він був щойно випущений 7 серпня (5 днів тому від цієї відповіді) і є свого роду баггі. Але це дійсно повноцінний порт улюбленого багатьох "Emacs". Звичайно, будь ласка, будь-який користувач, який любить Emacs.

Сподіваємось, розробник випустить вихідний код, і багато хто може допомогти зробити свій внесок.

Я думаю, що це чудово.

Посилання на Android Market для emacs можна знайти тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zielm.emacs&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS56aWVsbS5lbWFjcyJd

Сподіваємось, ви поки що не відмовилися від інтересу. ;)

Не впевнений, чи повинен я зробити це публікацією "Вікі спільноти" чи ні, оскільки я ніколи раніше не використовував цю функцію. Але якщо користувач вважає, що це правильна дія, будь ласка, зробіть це. Незважаючи на вік цієї посади, я раніше натрапляв на це, коли шукав порт emacs на андроїді, тому ця інформація може бути корисною і іншим у їх пошуку. Тож я відчув, що належними діями було показати, що Emacs справді був перенесений нещодавно.


1
Розробник опублікував це вже разом із посиланням на GitHub.
RR

1
@RichardBorcsik Так, я зрозумів, що натиснув delete, але idk, що сталося.
безсоння
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.