Будь-яка причина не дозволяти автоматичне оновлення програми?


11

Оскільки Android 2.2 (Froyo), ви можете вибрати "Дозволити автоматичне оновлення" для програм. Я чомусь ще не почав користуватися цим. Вигода буде заощадити час, але чи є якісь вагомі причини не використовувати цю функцію?

alt текст


6
Це насправді не є відповіддю, але може допомогти вам знати, що якщо дозволи на додаток зміниться, оновлення не буде автоматично оновлено - вам доведеться оновити оновлення вручну. Тож не турбуйтеся про те, щоб не помітити, що програма зробить потужність або щось подібне.
Ерік Мілл

@Klondike: Я збирався зробити те саме.
але

Відповіді:


17

Залишаю його, щоб я міг переглянути список очікуваних оновлень і побачити, що змінилося. Звичайно, це допомагає лише тим програмам, які перераховують зміни в описі ринку.

Раз у раз розробники роблять оновлення версій, які є кроком назад - або через введення помилок або великих оновлень, які втрачають функції (Astrid, я дивлюся на тебе). Якщо ви чекаєте досить довго перед оновленням, то вас можуть попередити про цю ситуацію за допомогою коментарів.


1
Дітто тут. Мені подобається знати, що змінилося.
алле

11

Основна причина, чому я не буду використовувати цю функцію, - трафік. У Німеччині в основному ми обмежуємо рух транспорту. Тож після 250 або 300 МБ трафіку чи чогось подібного, ви змушені будете використовувати лише 2G-з'єднання до кінця місяця. Через ці обмеження я оновлюю свої програми лише тоді, коли у мене є доступ до Wi-Fi десь навколо мене.


Цікаво, що я не вважав ситуацію з обмеженим трафіком. Ви можете подумати, що мережа може помітити оновлення програми від інших даних, а може не включити їх до загального використання.
gary

Я помітив, що в останньому оновлення GMail немає очевидного інтерфейсу, щоб зупинити або призупинити завантаження. Це проблематично для описаних сценаріїв.
benc

3
Чи не існує на ринку також можливість автоматичного оновлення лише через WiFi?
Шанс

1
Так, але лише з останньою версією. Тепер ви можете ввімкнути автоматичне оновлення лише через Wi-Fi у додатку Play Store.
Потік

6

Іноді розробник може випустити суперечливе оновлення: змінився інтерфейс, додано рекламу чи багато помилок, і тому, можливо, ви захочете затриматися перед оновленням (або принаймні дати собі шанс створити резервну копію apk). Хорошим прикладом цього нещодавно став psx4droid .


Резервне копіювання apk - це гарний дзвінок ... дякую за відповідь.
gary

5

Крім того, ви можете не оновлювати програми автоматично, якщо у вас старий / дешевий пристрій. На моєму HTC Hero встановлення програм займає багато ресурсів, і я не хочу, щоб пристрій гальмував випадковим чином.


5

Кожен пропонує безліч вагомих причин не автоматично оновлювати, тому я запропоную рішення - Використовуйте хороший додаток для резервного копіювання, наприклад Titanium Backup, і ви можете сміливо залишати автоновлення та вручну повернутися до старішої версії, якщо додаток зміниться способами не задоволений.


Хороша порада. Я пішов з першою відповіддю shmuelp, але ви чудово розумієте.
gary

Чи не потребує резервного копіювання Titanium root?
алле

Так. Я знаю, що інші відрізняються, але я вважаю, що корінь повинен бути досить стандартним для користувачів енергоносіїв Android.
Saiboogu

3

Багато речей:

  • Трафік: якщо ваш план даних платить за байт (або має обмеження / ліміт даних)
  • Термін служби акумулятора: для оновлення програм використовується процесор (який витрачає акумулятор).
  • У новій версії програми можуть виникнути проблеми, помилки тощо.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.