Додаток застряг на етапі "Встановлення ..." на ринку


11

У мене є проблема, зазначена у назві на моєму Samsung Galaxy S. Я оновив додаток Dock Simulator і чомусь він застряг під час встановлення. Тепер він показує прокручувану зелену смугу в розділі завантажень ринку, але сама програма працює чудово. Як я можу позбутися постійного статусу "Встановлення ..."?

О так, перезавантаження та видалення нічого не виправили.


Більш чи менший дублікат android.stackexchange.com/questions/1518/…
але

1
(Я думаю, нам потрібен FAQ для цього.)
Але

Відповіді:


7

У мене просто була ця проблема, і я якось вирішив це.

Що я зробив:

 • Введені налаштування -> Програми -> Керування програмами.
 • Вибрано додаток Market та "видаліть оновлення".

Після цього я знову зайшов у додаток Market, і мені вдалося перевстановити додаток, який застряг.

PS: Я не впевнений, чи це був просто збіг обставин, чи ця процедура працює завжди, але вона працювала на мене. PS2: Моя версія Android насправді є португальською мовою, тому я не впевнений, що імена параметрів, про які я згадував вище, є правильними англійською мовою.


У Android 8. такої опції немає
david72

7

Спробуйте зробити наступне:

 • Закрийте магазин Play.
 • Перейдіть до налаштувань
 • Виберіть опцію програми
 • Знайдіть магазин Google Play і виберіть його
 • Торкніться пункту "Зберігання"
 • Виберіть "очистити дані"

Потім спробуйте завантажити додаток ще раз.


Не працювали для мене. Це спрацювало, коли я очистив дані Служб Google Play, але лише один раз. Коли я спробував ще раз, він знову застряг.
david72

3

На екрані "завантаження" ринку довго натискайте на додаток, який застряг у встановленні, і ви отримаєте можливість Видалити або Скасувати (я не пам'ятаю, який варіант ви побачите, але це буде очевидно).


Я теж спробував це, не вийшло. Також спробували очистити кеші з Market та більшості інших, які, можливо, мали б якесь відношення до цього питання, але нарешті розчарувались і витерли телефон. Але дякую за пропозицію :)
onik

1
+1: це працює для мене. Спасибі! це мене дратує пару тижнів! (Moto Droid)
Джей Куммінс

Зупиніть усі оновлення, які чекали оновлення Wi-Fi. І почніть свіжу установку відпрацювати. Спасибі
Чандра Ескай

3

Для мене працювали: Setting > Apps > All > Google play services > Uninstall update and clear cache


1

Я продовжую отримувати це, і, схоже, пов'язане з моїм повідомленням "Зберігання додатків мало".

Я видалив кілька великих, невикористаних програм, перезавантажив * і завантажив завантаження.

* Можливо, я не перезавантажувався. Перевіряйте завантаження після видалення та переконайтеся, що воно продовжується ....

Оскільки мій браузер файлів говорить, що я використовую менше 40% доступного місця для зберігання телефону, це трохи дратує.


1

Що мені допомогло - видалити оновлення для Play Store та Google Play Services та видалити дані для цих додатків. Я отримав багато і багато повідомлень про помилки відразу після перезавантаження, отримав набагато більше повідомлень про помилки, але врешті-решт (старий) Play Store відкрив і завантажив оновлення для "Google", і вуаля, все повернулося до норми.

Видалення оновлень Служб Google Play, мабуть, був найважливішим кроком, тому що я досить довго спілкувався з Play Store та різними іншими програмами, перш ніж спробувати цю.


0

Моя працює, коли я закриваю додаток, коли додаток на завантаження становить 100% або воно взагалі не запускається, я знову відкриваю додаток, і його програма починається, і мій додаток встановлено. Це не дуже ефективний спосіб, але його щось. :)


-1

встановіть останню версію ігрових служб і ігор, а потім перезавантажте телефон. Версія магазину Play 5.3.6 Служби Play версії 7.9.90


-1
 1. Очистити кеш
 2. Очистити дані
 3. Видаліть оновлення Google Play Store, тоді проблема вирішена.

1) Якщо ви пропонуєте "Очистити дані", то тут немає сенсу чітко згадувати "Очистити кеш", оскільки очищення даних допоможе цим. 2) Ваша відповідь не містить нічого цінного, оскільки вся інформація висвітлена в решті відповідей. Утримайтеся від додавання зайвої інформації, оскільки це не допомагає. Спасибі!
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.