Чи можете ви отримати список програм RUNNING на Android з метою їх активації?


9

На моєму телефоні Android Galaxy Samsung S: якщо я запускаю пару програм, я можу отримати огляд їх у значку "Активні програми" на першому екрані.

Натиснувши на цю іконку, показує мені всі активні програми, але дозволяє лише закінчити їх.

Я не знаходжу способу їх активувати.

Натискання центральної сенсорної доріжки внизу відображає останні 6 натиснутих піктограм - які можуть бути, а можуть і не бути тими, хто працює.

Fi, якщо я запускаю 6 програм, я бачу ці 6 значків, якщо я запускаю 7-й, я бачу останні 6 запущених. Я не буду бачити перший значок ще раз. Тож як я можу активувати цей перший, окрім того, щоб знати, що він працює, і знову натискати на піктограму?

Будь ласка, не починайте мені розповідати, чому я повинен запускати 6 чи більше програм. Це не сенс, тут, звичайно :)

ВІДПОВІДЬ:

Ви не можете - принаймні, не використовуючи систему під час встановлення. Ну, нічого страшного, насправді. Просто хотів подивитися, чи я щось тут пропускаю. Виходячи з фону Windows ( і хіба ми не всі, тому що в іншому випадку нам слід тримати iPhone зараз ), це не здавалося нелогічним. Дякую за всі відповіді.


Я зберігаю свій список найбільш використовуваних програм на "домашньому" екрані. Тому мені не доведеться використовувати список ігнорування 6 програм. Чудове запитання!
Barfieldmv

Для запису, Advanced Task Killer Free від ReChild може використовуватися як своєрідний перемикач програм. Ви можете встановити його "Клацання за замовчуванням" на "Переключитися на". Однак щось подібне насправді не є звичайним робочим процесом Android.
Лі Лі Райан

Відповіді:


8

Додаток Smart Taskbar покаже вам список усіх завдань (додатків), які зараз виконуються на вашому пристрої, і дозволить вам перейти на цей додаток, подібно до нативної функціональності, але ви не обмежуєтесь 6 останніми програмами.

В основному він відкривається з будь-якого екрана, а також дозволяє встановлювати деякі ярлики та віджети та вибирати з усіх встановлених програм (наприклад, ящик додатків), щоб ви могли виконати будь-яке завдання з будь-якого місця свого телефону, не спершу переходячи на головний екран.

Існує маса інших додатків, які дозволяють переходити між запущеними програмами, просто шукайте на ринку "перемикач завдань".


8

Здається, що ти це передумуєш. Android виходить із способу інтелектуального управління програмами та ресурсами. Коли ви залишите додаток, він, як правило, продовжує працювати до тих пір, поки ресурси будуть доступні. Тривале натискання клавіші Home та її вибір або лише запуск ярлика знову повернеться до запущеного додатка.

Теоретично це не має значення, чи він все ще працює чи ні, хоча кожен додаток має зберегти стан таким чином, що якщо ОС вбиває його до того, як ви повернетесь, він все одно повинен мати можливість запускатися до той же стан, в якому ви його залишили. Це ще не є загальноприйнятим у програмах, але, здається, набагато ширшим є в наші дні - імовірно, тому, що розробники звикають до "андроїд-способу".


1
Я знаю. Але кнопка програми дає мені (на даний момент уже) 3 сторінки, наповнені значками, і цей список зросте точно. Я не хочу переходити на сторінку 2 або 3 або 4, щоб перезапустити (або зателефонувати залежно від точки зору) однієї з перерахованих піктограм. Я почав деякі раніше, і я просто хочу перезапустити один з них .. не проходити через всі встановлені.
Edelcom

1
Я можу співчувати, але я все ще думаю, що ти працюєш проти того, як налаштована система. Дійсно немає жодних запущених чи не відокремлених, крім додатків, які активно виконують фонову роботу, і вони залишатимуть сповіщення в такому випадку. Якщо ви часто використовуєте додатки, до яких ви не хочете копатися, щоб, можливо, вам краще послужити ярлики на ваших домашніх екранах або спробувати додаток для заміни дому, який дозволяє організувати меню додатків. Я вважаю, що Launcher Pro це робить, наприклад.
Saiboogu

1

Я знаю ще два місця в Android, щоб отримати список того, що зараз працює. (Це на моєму Motorola Droid.)

На головному екрані:

Settings | Applications | Running Services

АБО

Settings | Applications | Manage Applications | Running

Погляди різні; один показує всі сервіси з кожного додатка, інший лише показує додатки.


@Al E: Гаразд, той же коментар, що й інший прихильник. Ви бачите лише список запущених програм, ви не можете активувати програму, чи можете? Я хочу його активувати (піднести зверху).
Edelcom

Потрібно запустити додаток. Не вистачає списку програм? Я не знаю, що Samsung зробив з вашим інтерфейсом, але у мене на Droid у нижній частині домашнього екрану є три піктограми. Телефон зліва, глобус праворуч (запускає браузер) та сітка в середині, яка відображає список усіх програм, встановлених на моєму телефоні.
алей

Я думаю, що він хоче перейти на додаток зі списку "запущених додатків". Начебто вкладки Alt + у Windows.
Метт

2
Так не працює телефон. Якщо ви хочете використовувати додаток, просто натисніть на його значок. Для додатків, до яких ви хочете швидкого доступу, зробіть ярлик на одному з головних екранів.
але

1
@Al. Я потребував певного часу, щоб з цим погодитися. Якийсь час я намагався використовувати телефон як віконну машину, чого, на щастя, немає.
Метт

0

Зазвичай я запускав додаток, вводячи ім'я програми в текстовому полі пошуку. У моєму Samsung Spica є спеціальна «кнопка пошуку», я можу натиснути кнопку пошуку, щоб перейти до текстового поля пошуку і почати вводити перші кілька літер програм, які я хочу запустити; автозаповнення зробить все інше, і ви можете натиснути на додаток, яке ви хочете запустити.

В Android концептуально всі програми є безперервними і ніколи не зупиняються. Коли операційній системі потрібно повернути пам'ять, вона призупиняє програму і просить її зберегти стан; пізніше ОС прокидає додаток і просить завантажити його стан. Концептуально програми ніколи не вмирають; концептуально всі програми працюють постійно; Життєвий цикл діяльності Android призначений для створення подібних ілюзій.


Я знаю. Але кнопка програми дає мені (на даний момент уже) 3 сторінки, наповнені значками, і цей список зросте точно. Я не хочу переходити на сторінку 2 або 3 або 4, щоб перезапустити (або зателефонувати залежно від точки зору) однієї з перерахованих піктограм. Я почав деякі раніше, і я просто хочу перезапустити один з них .. не проходити через всі встановлені.
Edelcom

@Edelcom: Ви читали мій перший абзац? Вам не потрібно пробиратися через усі ці значки, вікно швидкого пошуку можна використовувати для пошуку встановлених програм, а також для Інтернету. Ви можете ввести перші кілька літер імені програм, і текстове поле шукає додаток, яке ви хочете запустити.
Лі Лі Райан

Я читав ваш перший абзац? Але чому мені потрібно запам’ятати перші символи будь-якої програми лише для її активації? Для таких поширених, як Facebook і Twitter, добре, але інші? Вікно пошуку дуже корисне, але для активації запущеної програми? Сказавши це: це насправді не велика справа (моє питання це). Виходячи з фону Windows (і хіба ми не всі), мені просто було дивно, що можна було зателефонувати останні 6 натиснутих вами, але не той, який ви вирішили не припиняти.
Edelcom

@Edelcom: Але в Android концептуально всі програми постійно працюють і ніколи не припиняються, "список поточно запущених програм" - це саме "всі ваші програми". Якщо у вас є якісь улюблені програми, якими ви користуєтесь регулярно, поставте ярлик на головному екрані; якщо ви хочете повернутися до нещодавно використаного додатку, показано 6 останніх програм (я не думаю, що ніхто не може одночасно керувати більш ніж 6 активними завданнями, мозок більшості людини може містити лише 3-7 частин інформації на час); якщо ви хочете запустити рідко використовуваний додаток, використовуйте швидкий пошук або повне меню програми.
Лежи Райан

0

Така програма, як Advanced Task Killer , надасть вам список запущених програм. Тривалим натисканням на один із них з'являється меню, і один із варіантів є перехід на додаток. Ви також можете налаштувати довге натискання, щоб дія за замовчуванням було «переключитися на», заощадивши меню.

Існує маса причин, чому щось на зразок вбивці задач - це не те, чим ви повинні користуватися, але я не буду вникати у все це. У мене це є вкрай рідкісний випадок, коли мені потрібно вбити шахрайський процес.

Ви також можете здійснити пошук в App Brain для "перемикачів завдань". AppSwipe! виглядає гідно, але я не користувався ним (або будь-яким із них).


0

Це може не точно відповісти на ваше запитання, але якщо натиснути і утримувати домашню кнопку, ви повинні отримати список останніх запущених програм. Натискання будь-якого з них активує додаток.

Це вбудовано в (я вважаю) пускову установку, тому можливо, що це стосується лише акціонерного Android та що він відрізняється поведінкою на TouchWiz (або будь-яку шкіру, яку Samsung надягав на телефони Galaxy S).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.