Акумулятор - чи тривають вони довше, якщо перезаряджаються, коли вони порожні?


18

Я збираюся придбати Samsung Galaxy Ace (це не дуже дорого, і я думаю, що це досить хороший телефон), проте всі скаржилися на час автономної роботи, але визнали, що це непогано в порівнянні з усіма іншими смартфонами.

Я читав про те, як заощадити акумулятор за допомогою порад / прийомів, і обов’язково це зроблю; але хотілося б знати, чи збільшиться час роботи акумулятора, якщо він повністю порожній (деякі старі телефони використовуються для отримання тривалості життя від цього, я не знаю, чи зміниться зараз)


Це не зовсім те, про що ви запитували, але: я чув, що якщо зарядити акумулятор повністю до першого використання, це поліпшить термін його служби. (У посібнику для мого телефону, наприклад, сказано: "Перш ніж користуватися телефоном, вставте акумулятор та зарядіть його повністю".)
offby1,

Відповіді:


17

Сучасні телефони використовують Li-ion та Li-poly акумулятори. Таким чином, на заряд акумулятора не впливає, заряджаєте ви їх на 0% або 90%. Це має лише тривалий ефект. Акумулятори деградують з кожним циклом заряду. Цикл, як правило, заряджається нижче 50%. Тому зарядка, поки ємність акумулятора все ще відносно висока, має тривалий ефект від меншої деградації.

Інша часто зустрічається псевдонаукова звичка, яка не має коренів, - це метод, який багато хто називає "форматуванням", коли ви залишаєте акумулятор підключеним на 16 годин або 3 * 8 годин з розрядом між або будь-якими іншими безпідставними претензіями будь-кого на будь-якому форумі чи в телефонному магазині . Якщо у них немає наукових доказів, не вірте їм.


Насправді, навмисне зливання та підзарядка циклів заряду «заряджає», які можна було б використати (тобто розряджати фактично користуючись телефоном для корисних речей).
Мартін

Я ніколи не чув про використання зарядного циклу для покращення фактичної потужності. Повністю розрядка батареї , а потім перезаряджати його знову для калібрування батареї калібрувальних звуків цілком правдоподібні для мене, хоча.
Ерік

1
@ Ерік для цієї калібрування потрібні кілька пристроїв, щоб нормально функціонувати, але я ніколи не бачив, щоб андроїд телефон потребував цього. Більшість випадків низького часу роботи акумулятора пов'язані з використанням власника.
RR

10

Повні розряди напружують акумулятор.

Ця тема може вам допомогти (перша відповідь конкретно).


Якби я міг розділити точки "правильної відповіді" між вами та Річардом, я би це зробив, але зараз здається, що я не можу :(
paulAl

3

Коли ви говорите старі телефони, я думаю, ви мали на увазі пристрої, які мали Ni-Cad акумулятори. Така практика підзарядки лише тоді, коли акумулятор розрядився, відома як ефект пам'яті

Як сказав Річард, більшість телефонів більше не використовують Ni-Cad, окрім Li-Ion або Li-Poly, які не проявляють такої поведінки.

Я тримаю свої пристрої підключеними якомога частіше.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.