Новий телефон: як передати хід гри?


22

Я планую придбати новий телефон Android, і я хотів би мати можливість передати прогрес, досягнутий у кількох іграх, на новий пристрій, тому мені не доведеться знову грати на всіх рівнях з нуля.

Наразі у мене є HTC Desire і придбаю HTC Evo 3D.

Напевно, немає простого / загального рішення для цього.

Але мені було цікаво, чи хтось зробив щось подібне і міг би дати поради (наприклад, де шукати файли, які можуть містити інформацію про хід гри).

Відповіді:


5

Ви повинні шукати два місця, зовнішню пам’ять (SD-карта або каталог, який використовується для подібних цілей) та внутрішню пам'ять ( /data/dataкаталог). Можливо, вам доведеться вкоренитися, щоб отримати доступ до останнього.

У кращому випадку, гра зберігає всі ваші успіхи в хмарі, тоді вам просто потрібно буде повторно ввійти в систему, і все це відновиться. Зазвичай це стосується лише онлайн-ігор.

Деякі ігри можуть містити меню для експорту збережених даних або зовнішнього додатка для цього, якщо вони існують, то бажано використовувати їх.


15

Якщо ви перебуваєте на Android 4.0 або новішої версії, ви можете використовувати adb backupресп. adb restoreнавіть без вкорінення пристрою. Синтаксис:

adb backup [-f <file>] [-apk|-noapk] [-shared|-noshared] [-all] [-system|nosystem] [<packages...>]

Для того, щоб зробити повну резервну копію, то це , наприклад , середнє adb backup –apk –shared –all –f /backup/mybackup.ab(соотв. , adb restore /backup/mybackup.abЩоб відновити резервну копію на новому пристрої). Але пам’ятайте, що це означатиме «все або нічого» - ви не можете відновити окремі додатки таким чином. Тому ви, можливо, захочете включити назви пакетів програм для передачі. Щоб знайти їх, наприклад, шукати програми в Google Play - ви знайдете назви пакетів у URL-адресі ( id=<package_name>). Ваша команда резервного копіювання тоді виглядатиме так:

adb backup –apk –shared –f /backup/mybackup.ab com.foobar.app1 org.foobar.app2 net.foobar.app3

Відновлення залишається таким же, як adb restoreзавжди відновлює все з резервного файлу (тут не доступний вибір частин).

Список доступних команд ADB див., Наприклад, тут .


Дивовижно! Мій EVO3D має Android 4.0, тож коли я перейду на інший пристрій, це стане в нагоді.
Крістіан Лупаску

Це найкраща відповідь для тих, хто має adb. Наприклад, резервне копіювання / передача гри Square Enix Final Fantasy 5 можна зробити без передачі apk або додатків: adb backup -f backupfile -noapk -noobb com.square_enix.android_googleplay.FFV_GPа потім відновити її на інший пристрій, на якому вже встановлений FFV : adb restore backupfile- весь файл становить близько 8 КБ, і гра буде саме там, де ви залишив його на іншому пристрої.
lilbyrdie

1
Саме так. Ось так, до речі, працює гелієве резервне копіювання та синхронізація Koush . Таким чином, ви починаєте гру на своєму телефоні, перебуваючи в автобусі, а доїхавши додому, продовжуйте в своєму таббі саме там, де ви залишилися по телефону :)
Izzy

Якщо резервне копіювання та синхронізація Helium не працює, можливо, варто скористатися цим ручним способом. Я створив резервну копію та відновив ОДНУ програму, успішно використовуючи цей метод, і з того часу Гелій працював ...
AndyO

3

Ви також можете заглянути в такий додаток, як Titanium Backup або MyBackup Pro, і вирішите зберегти користувацькі програми + дані, а потім відновити ваш новий телефон.


+1 My Backup Pro виглядає як життєздатний варіант, навіть для не вкорінених пристроїв. Однак спершу спробую знайти та перенести дані вручну, і якщо це не спрацює, я спробую придбати додаток.
Крістіан Лупаску

3

Нещодавно я переніс прогрес гри, використовуючи свій комп’ютер із телефону LG, на Droid Maxx. Я буду використовувати Fallout Shelter в якості свого прикладу, оскільки веб-сайт сказав, що хід / покупки гри не можуть бути перенесені.

  1. Я створив на своєму робочому столі папку для файлів від LG і переглядав файли телефонів, поки не знайшов com.bethsoft.falloutshelter.
  2. Я перемістив це до папки, яку я створив на комп’ютері. Я розпочав нову гру на Droid Maxx, щоб я міг знайти, де розмістити файл з комп'ютера.
  3. Як тільки я знайшов com.bethsoft.falloutshelterфайл на Droid Maxx, я його замінив на копію, яку я помістив на комп’ютер.

Я завантажив гру і весь свій прогрес і покупки були передані на Droid. Це працює для ігор, фотографій та музики. Я не знаю, чи це працює з айфонами.


0

Чесно кажучи, якщо ви не хочете викорінювати, ви злякані, і навіть тоді він рідко працює належним чином. Ви можете вручну створити резервну копію деяких своїх ігор або використовувати додатки для кореневого резервного копіювання, а ті, що використовують хмару, є благом, але більшість прогресів гри просто не створюють резервні копії і втрачаються в процесі через відсутність доступу до кореня. Програми резервного копіювання працюють приблизно на 30-40% ігор, але не варто порушувати гарантію шляхом вкорінення imo. Якщо ви хочете порушити гарантію на новий пристрій, йдіть прямо вперед, але не кажіть, що я вас не попередив. Якщо ваш телефон вирішив цеглити вас на один день, ви втратили гроші.


Будь ласка , змініть формат відповіді і
Sid

3
Це нісенітниця - принаймні, для Android 4.0 і новіших версій можлива повна резервна копія без вкорінення (програми, а також їх дані - дивіться мою відповідь). А чи потрібен корінь чи ні, це зовсім суб'єктивно. Також "гарантійний аргумент" відносний: наприклад, він не враховується в ЄС.
Izzy

0

якщо ви використовуєте dropbox, програму менеджера файлів astro та apk. програма для витяжки ви можете переміщати ігри та всі збережені дані на новий пристрій без корінця .. просто відкрити astro..hit верхню ліву кнопку .. потім натисніть місце розташування ... натисніть папку і налаштуйте acct. тоді знайдіть ігрові файли / папки в astro і longpress, скопіюйте файли в новий випускний код .. завантажити apk. екстрактор і відкрийте його ... знайдіть свою гру і натисніть витяг ... поверніться в astro і знайдіть витягнутий файл .. скопіюйте цей файл у dropbox ... перейдіть на новий пристрій і відкрийте astro..go в dropbox і скопіюйте файли в новий пристрій у тому самому місці, звідки вони прийшли на старий пристрій. остаточно скопіюйте витягнутий файл apk в sd..it запитає, чи хочете ви встановити .. це так і насолоджуйтесь ... Примітка * вам потрібно дозволити сторонні програми від увімкніть налаштування, а потім додатки .. зніміть прапорець, що дозволяє стороннім додаткам


Дякую за вашу відповідь, Якове, - хоча я не впевнений, що зміг слідкувати за вашою аргументацією. Чи можете ви відредагувати його ще раз і застосувати певне форматування? Хоча про це: Будь ласка, уникайте txtspeak, багато користувачів тут не мають носіїв мови. Спасибі!
Іззі


-1

Я робив це з minecraft, ви просто повинні знайти свій прогрес у грі в старому сховищі телефону (я рекомендую вам це зробити за допомогою файлу menager), якщо ви не можете знайти його шукати в Google для конкретної гри (знайдіть у google де зберігається прогрес для цієї гри). Потім встановіть передачу файлів Wi-Fi з google play на старий телефон, щоб ви могли отримати доступ зі свого нового телефону зі свого нового телефону. Потім завантажте хід даних на свій новий телефон. А потім просто покладіть завантажені дані на місце, де просувається гра на новому телефоні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.