Помилкове попередження про низький простір (внутрішнє зберігання) на HTC Incredible


16

Деякий час тому я розмістив тут ще одне питання, коли у мене було достатньо безкоштовного внутрішнього сховища, але я отримував таке попередження:

Low on space: Phone storage space is getting low.

Очевидно, проблема виявилася помилкою під час оновлення до Gingerbread, і дотримуючись кроків у прийнятій відповіді, щоб отримати виправлення, вирішено проблему протягом декількох місяців.

Однак останнім часом я знову отримував те саме повідомлення. Навіть незважаючи на те, що він скаржиться на низький внутрішній обсяг пам’яті, натискання на попередження переводить мене на екран, який показує:

Internal storage: 348MB used, 400MB free

Я використовую Verizon HTC Incredible під керуванням пряників. Я виконував кроки в іншому питанні (очищення кеш-системи) і перезавантажував телефон кілька разів. Я перемістив багато додатків на карту SD, яка, здається, вирішила проблему на кілька днів, але потім попередження повертається. Здається, що на 47% повноцінне не повинно викликати попередження про мало місця (яке має інші наслідки, як-от моя електронна пошта не оновлюється).

Будь-які ідеї, що цього разу не так?


3
Ця помилка може бути з ваших розділів / кешу, / даних або / даних, майже заповненими. Незважаючи на те, що у вас є вільне 400 Мб, ці місця не мають доступу до всього цього простору. Ви можете спробувати перемістити деякі більші програми на SDCard, але якщо це / кеш або / дані, єдиним рішенням буде видалити деякі програми або видалити їх дані.
Райан Конрад

2
@RyanConrad: Чи є спосіб визначити використаний / доступний простір для кожного з цих розділів, не вкорінюючись?
jrdioko

1
@jrdioko - Я не вірю, що я коли-небудь протистояв цій конкретній помилці - коли у мене виникають проблеми, я просто отримую тони сили: - /. Однак на моєму екрані налаштувань додатка показано, яким має бути використання / даних (ніколи не наближається до повного, збіг чисел / розмір даних, повідомлений DiskUsage), хоча мої програми насправді обмежені набагато меншими / даними / даними (де я закінчуюся кімнати часто). Я думаю, що це дає вам помилку через / data / data, але показує вам деталі з / data замість цього. Це заплутано як пекло.
Містер Бастер

1
@jrdioko - дані / мої dinc - 748 МБ, а мої / дані / дані - 149 Мб. Звучить, що це має бути однаково для ваших (та інших).
Містер Бастер

1
@jrdioko - FWIW Я просто знову боровся з цим самим питанням і виявив, що розповісти Дельфіну (мій браузер на вибір), що Cache to SD Cardдійсно допомогло звільнити місце.
Містер Бастер

Відповіді:


9

Щоб консолідувати коментарі:

Я знайшов фантастичний путівник по розділах Android і основам тут через пост XDA WIW в . /data- це всі ваші особисті налаштування, повідомлення та інформація, але /data/dataспеціально для приватних даних ваших програм. Я гадаю, що прошивання, /cacheяк описано вище, не стирає /dataйого дочірні каталоги (інакше ви втратили б усі свої програми та налаштування).

Я не вірю, що я коли-небудь стикався з певною помилкою, яку ви бачите - коли у мене виникають проблеми, я просто отримую тони сили: - /. Однак на екрані моїх налаштувань додатка показано, яким має бути /dataвикористання (ніколи не наближається до повного, чисельність відповідає /dataрозміру, повідомленому DiskUsage), хоча мої програми насправді обмежені набагато меншими /data/data(там, де у мене часто не вистачає місця). Я думаю, що це дає помилку через те, що /data/dataпоказує деталі /dataзамість цього. Це заплутано як пекло.

Мій dinc /data- 748 MB, а мій /data/data- 149 MB. Звучить, що це має бути однаково для ваших (та інших). Поки ви не піддаєтеся темній стороні та викорінюєте своє Неймовірне (а потім не зможете побачити конкретне використання), ви захочете залишити речі нижче 149 Мб (іш). FWIW, мої найбільші диски - Facebook та браузер Dolphin.


якщо ви вкоренилися, то яке рішення?
Мухаммед Умер

Мені ніколи не вдалося знайти рішення. Тобто я ніколи не знаходив способу виправити невелику /data/dataперегородку. Укорінення дає вам доступ до того, щоб побачити використання того розділу, який інакше є прихованим, що корисно при спробах керувати речами, але це не вирішує жодних проблем. Коли я писав це ще в 2012 році, я дослідив ідею розширення цього розділу, але вирішив, що це не варто ризикувати.
Містер Бастер

1

Перевірте цю відповідь на подібну проблему. В основному видалити з /data/log. Перш ніж це зробити, якщо у вас є можливість (телефон все ще працює), тоді перевірте файли, щоб побачити, які помилки реєструються.


0

Загальний простір, показаний у пам'яті, використовується далеко не для додатків. Android, можливо, виділив частину вашої внутрішньої пам'яті для встановлення програм. Коли цей відведений простір більше, ви не можете встановити нові програми та отримати попередження про низьку пам'ять. Ви можете спробувати наступне:

  1. Видалення програм
  2. Перемістіть програми на зовнішню пам’ять або грошову картку. Це можна зробити, перейшовши в налаштування програми. Можливо, ви зможете перемістити деякі програми за допомогою параметра налаштування додатка.
  3. Якщо у вас все ще виникає проблема з пам'яттю, ви користуєтеся цим додатком . Це лише додаток, який я знайшов у магазині гри, який може перемістити ці програми на SD-карту, які не змогли налаштувати додатки для Android. Але щоб скористатися цим, потрібно вкоренитися .
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.