Як шукати додатки для Android без реклами?


33

Чи можна обмежити пошук у Google Play Store додатками (безкоштовно або платними), які не містять реклами?

Якщо це не можливо в магазині Google Play, чи є інший ефективний спосіб досягти цього?


6
Блокування реклами на цілому пристрої дає більше задоволення;)
Irfan Latif

Пов’язаний або можливий дублікат: android.stackexchange.com/questions/34759/…
Reddy Lutonadio

Існують подібні запитання щодо фільтрації програм за певним дозволом чи покупками через додаток .
Дмитро Григор’єв

1
@IrfanLatif На жаль, можливий лише за допомогою пластових VPN-рішень або root :(
Jon

@ Джона вкорінення неминуче. Ви не можете отримати бажану конфіденційність, продуктивність та зручність користування без доступу root.
Ірфан Латиф

Відповіді:


37

Є веб-сайт Playsearch, який дозволяє вам не встановлювати нічого заздалегідь:


Веб-сайт Playsearch, ваші критерії відмічені (натисніть зображення для збільшення варіанту)

Окрім того, що ви просили, ви навіть можете вказати, як давно останній оновлення має бути максимум, який розмір має мати додаток, яку версію Android він повинен підтримувати, наскільки добре він займає позиції (зірки) - і наскільки широко розповсюджений (кількість встановлень) це повинно бути принаймні.15

Не впевнений у власній Google Playstore, але ви можете використовувати Yalp або вилку Yalp, Aurora ( посилання F-droid ), у ньому є багато фільтрів пошуку, наприклад для оголошень, безкоштовних програм, кількості завантажень тощо.

Aurora Store - це альтернативний (FOSS-клієнт) Play Store Google, з елегантним дизайном, за допомогою Aurora ви можете завантажувати додатки, оновлювати наявні додатки, шукати додатки, отримувати детальну інформацію про додатки для відстеження програм та багато іншого.

Виберіть фільтр та натисніть Застосувати, результати пошуку відповідатимуть вашим критеріям.


Фільтри в Aurora (натисніть на зображення, щоб збільшити варіант)

Відмова Я не пов'язаний з Aurora, але я використовую це як заміну клієнту магазину ігрових магазинів Google

Подяка

  1. Xda нитка

5
Зауважте, що Aurora також доступна у F-Droid :)
Izzy

3

Я вважаю за краще блокувати оголошення за допомогою безкоштовного додатка Blokada від F-droid, а не шукати додатки без реклами.

Він працює під час використання додатків, перегляду веб-сайтів (та інших), і це робить використання Android напевно набагато кращим для користувачів.

(Я використовую його як у наших телефонах Xiaomi, так і на планшеті Samsung).

Blokada ефективно блокує рекламу, відстеження та зловмисне програмне забезпечення. Це зберігає ваш план даних, робить ваш пристрій швидшим і захищає вашу конфіденційність. Це безкоштовно, з відкритим кодом та безпечно.

Blokada працює в усіх ваших програмах, не тільки в браузері! Він не потребує root, підтримує як wifi, так і мобільну мережу, і є абсолютно безпечним і простим у використанні.

Blokada - це проект з відкритим кодом, який означає, що ви можете бути впевнені, що він завжди буде безкоштовним, безпечним у використанні, ...


Це здається підозрілим комерційним. Яке ваше зв’язок із цим додатком - розробник, власник компанії та інші? Чи існує тут якась відмова від відповідальності? Я також підозрюю їхню заяву про те, що пристрій повинен бути «підготовлений», щоб програма працювала. Чому? Відео, яке показує процедуру, але я не бачу заяви про наслідки.
wbogacz

5
@wbogacz f-droid - відоме сховище з відкритим кодом / безкоштовними програмами для Android, і додаток просто встановлено. Я використовую своє справжнє ім’я та маю посилання link.in у своєму профілі, ви можете відвідати моє резюме і мій тривалий час сумлінний профіль U&L SE, щоб дізнатися, що я не маю з ними зв’язків. І я не можу зрозуміти, як ви перейшли до цього висновку у відповіді хлопця, в якій сказано, що це використання програми для некомерційного використання, що є комерційні наслідки. Я не робив ніяких спеціальних «препаратів» до цього, а не завантажував f-droid apk і дозволяв йому встановлювати додатки.
Rui F Ribeiro

@wbogacz Використання VPN, який фільтрує рекламу, є класичним способом видалення оголошень без кореневого доступу. Ще одна програма, яка робить точно так само, буде DNS66. Вони розміщуються в альтернативних магазинах додатків, оскільки блокування частин інших додатків порушує правила магазину Play.
knallfrosch

@wbogacz Я використовував DNS66 також через f-droid перед тим, як спробувати блокаду. Блокада здається більш ефективною та гнучкішою.
Rui F Ribeiro

Це не дає відповіді на питання, а також не "кадрова проблема" чи "XY-проблема". Ідея полягає у підтримці додатків без реклами.
труба

2

Існує абсолютно новий веб-сайт, який все ще офіційно знаходиться в бета-версії, який називається AppFilter .

Це дозволяє користувачеві шукати програми, фільтруючи оголошення, IAP, платне / безкоштовно, рейтинги, категорію тощо.

Це, здається, працює добре, і наразі індексується понад мільйон додатків.

Він безкоштовний у використанні, і автор (не пов’язаний зі мною) шукає пожертви на покращення сервера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.