Чи є там додатки Jabber (XMPP), які підтримують jabber-конференції?


10

Я спробував декілька, і поки що я не можу отримати той, який буде просто працювати з моєю роботою jabber + конференцій (jabber 'rooms'). Вони всі здаються в основному незграбними. Хтось має рек, який добре працював для них, щоб я спробував?


Чи можете ви перелічити програми, які ви вже пробували?
MBraedley

Гарна ідея .. мій акумулятор загинув, але я додаю цю інформацію, як тільки заряджаюся.
габе.

Питання "Список X", як правило, поза темою для цього сайту.
але

Відповіді:


4

Я використовую Trillian для Android . Наскільки я знаю, вона все ще знаходиться в бета-версії, але добре працювала для мене поки що. Хоча я ще не використовував його в жодних екстремальних ситуаціях. О, і він ще не обробляє дзвінки.

Редагувати: Не вийшло бета-версії ... і тепер за це доведеться платити. Якщо вам це не подобається, або у вас немає грошей (або ви не можете купувати додатки з ринку, як я), ви повинні використовувати щось інше.


Триліан, здається, працює досить добре. Це непросто, що вам потрібно створити обліковий запис на їхньому веб-сайті, але, на даний момент, це зробить.
габе.

Усі відомі мені багатопротокольні клієнти змушують вас зареєструвати рахунок. Було б непогано мати такого клієнта, як ... Pidgin for Android. Але я здогадуюсь, це просто не відбудеться. Або, принаймні, не в нашому житті :)
ytg

@ytg Я НЕ знаю ... Я б не дуже впевнений , що ... csclub.uwaterloo.ca/~dtbartle/pidroid
АОЕ

@Aeo "Це здебільшого лише підтвердження концепції". Але я був би радий побачити щось подібне, яке насправді працює на моєму телефоні.
ytg

@ytg та @Aeo Ви перевірили Gibberbot? Вільне програмне забезпечення, багатопротокольний. Активна спільнота розробників. market.android.com/details?id=info.guardianproject.otr.app.im
Аманда

6

Я використовую Gibberbot . Варто поглянути. Вільне програмне забезпечення, багатопротокольний. Активна спільнота розробників . Безумовно, все ще в бета-версії, але це не означає, що вона не буде робити те, що вам потрібно.


1
Дуже круто ... це могло бути те, що я шукаю! Дякую!
габе.

2

Я використовую IM Plus , і це було єдине, що я міг би працювати з нашим сервером Jabber. Для мене це було дуже солідно, і у них є гідне співтовариство на форумі. FWIW, мені це сподобалось досить, щоб заплатити за нього 5 доларів.Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.