Варіанти безпеки не відображаються


17

У мене мобільний телефон (Samsung Galaxy S2) працює на ICS. Нещодавно я активував Microsoft Exchnage ActiveSync для підключення до своєї корпоративної електронної пошти. Це вимкнуло всі параметри безпеки, такі як "Розблокування шаблону". Я ненавидів це і вилучив з телефону мій обліковий запис активного обміну microsoft, але ці параметри все ще вимкнено. Як мені це ввімкнути?


Це здогадка, але спробуйте. Налаштування, Безпека, Довірені облікові дані, Користувач та видаліть все, що пов’язане з корпоративною електронною поштою.
Крейг Стунц

@CraigStuntz: Я очистив усі облікові дані з налаштувань безпеки.
Аша

Відповіді:


4

Як останнє зусилля канави, ви можете спробувати це:

  1. Використовуйте резервну копію Titanium для резервного копіювання всіх ваших додатків + даних.
  2. Скиньте телефон до заводських налаштувань.
  3. Відновіть усі додатки та дані, крім Activesync.

Це безумовно виправить ваші проблеми. Питання: "Чи варто докладати зусиль?"


Просто ідея, ви намагалися зробити повне перезавантаження телефону? Я раніше був винним у тому, що не звертав уваги на прості рішення. :)
ZnArK

Yup..завантажили принаймні тричі після зміни різних налаштувань. Мені б дуже не хотілося перезавантажуватись до заводських налаштувань.
Аша

Скиньте телефон до заводських налаштувань та відновіть. Ніщо інше не працювало. Спасибі.
Аша

4

Було питання про те, що "Ні", "Слайд" та "Розблокування обличчя" всі сірі.

Перейшли до безпеки-> Очистити дані і всі варіанти стали доступними.


1
Тепер, що робити, коли "Очистити облікові дані" затьмарено.
Боб Штейн

2

Гаразд, колоти в темряві, але спробуйте це:

На головному екрані, натисніть Menu ->Settings->Location & Security->Select Device Administratorsі шукати що - то пов'язані з обліковим записом Exchange , швидше за все Corporate Sync. Ви повинні мати можливість змінити налаштування / відключити їх звідти.

Я ніколи не використовував обліковий запис Exchange, тому не можу перевірити це: / Але, мабуть, читаючи ( тут ), здається , це може бути вашою проблемою, інакше можуть бути вимушені налаштування Exchange, як описано на цьому форумі технологій .

Повідомте нас, чи це працює, або вкаже на вас у новому напрямку!


У ньому сказано, що в цьому розділі немає адміністраторів пристроїв :(
Asha

грубо: / тому я вважаю, що ці налаштування були встановлені серверами Exchange, які ваша компанія створила, я спробую знову підключити обліковий запис і шукати деякі параметри в цьому обліковому записі, які могли б змінити ситуацію назад
jlehenbauer

Спробуйте спочатку підключитися до сервера Exchange, а потім видаліть налаштування в Налаштуваннях> Місцезнаходження та безпека> Виберіть адміністраторів пристроїв, як тільки ви видалите налаштування, відключіться від нього ... це довгий знімок ... :)
t0mm13b

У моєму випадку удар в темряві був прямо в ціль. Я використовую Moto Razr ICS 4.04, хоча він видалив усі контакти обмінного рахунку, події календаря та завантажив електронні листи, але я вже видалив свій обліковий запис електронної пошти. Моя політика на сервері вимагає 6-значного штифта зі зміною щомісяця, і штифт не повинен відповідати останнім 12 штифтам ... так що втрачати всю цю інформацію все-таки варто.

1

На це вже відповіли, але ось альтернатива, яка не вимагає, щоб ви видаляли будь-які облікові дані / конфігурації, що спричинили це в першу чергу. Зрештою, вам потрібен був обліковий запис / конфігурація один раз, і, ймовірно, він вам буде потрібно знову.

Можливо, це спричинено певною конфігурацією, яка встановила сертифікат на ваш пристрій (наприклад, профіль VPN, обмінний рахунок або захищена мережа Wi-Fi). Також це може бути викликано додатком, який має права адміністратора .

Ось лазівка: відключений лише графічний інтерфейс для вибору цих параметрів. Мені вдалося обійти це за допомогою сторонніх додатків. Я використовував Tasker у поєднанні з безкоштовною версією безпечних налаштувань. У програмі Tasker ... Нова задача -> Додати дію -> Плагін -> Захищені налаштування -> Редагувати ..., а потім виберіть свої параметри. Щоб воно набрало чинності негайно, просто натисніть «Виконати», коли ви повернетесь до екрана редагування завдань (виглядає як кнопка «відтворити»).

Будь ласка, запиши:

  • Це вимагає вкорінення вашого телефону.
  • Шифрування телефону або SD-карти вимикає менш безпечні параметри блокування . Я не впевнений, який ефект матиме описаний тут метод у цих випадках.
  • Цей метод зберігає необхідну конфігурацію для доступу до винного облікового запису / послуги, але обходить його вимоги безпеки. Використовувати чужі слова :

    Існує конкретна причина, чому адміністратор налаштовує таку політику, і я рекомендував би її всім. Якщо ваш телефон буде викрадений, ніхто не зможе прочитати електронну пошту вашої компанії, що є секретом. Багато виробничих аварій сталося через те, що працівники втратили свої мобільні пристрої (включені ноутбуки) із конфіденційними даними, недостатньо захищеними.

    Я пропоную пов’язати завдання Tasker із профілем Tasker, який активується лише в певних ситуаціях (наприклад, коли ви вдома).


1

Я нещодавно зіткнувся з тим же номером. Після підключення до Exchange 2010 я не зміг повернутись до розблокування пальцем ... навіть після видалення обмінного рахунку та очищення облікових даних. Виявляється, що політика цього з’єднання Exchange вимагає високої безпеки розблокування 6-символьного пароля, що включає принаймні одну цифру, і він шифрує вашу SD-карту (серед інших функцій безпеки). Я не зміг повернутись до розблокування пальцем, оскільки SD-карта була зашифрована. У той час я мав чотиризначний PIN-код (середній / високий) як захист для розблокування телефону, проте для безпеки було встановлено Пароль (високий). Тому я зміг зайти до свого телефону за допомогою PIN-коду, але не зміг дійти до варіантів розшифровки SD-карти.

Щоб вирішити проблему та розшифрувати SD-карту, мені довелося пройти налаштування безпеки пароля та створити пароль. Після створення паролю я зміг дістатися до властивостей "Шифрувати зовнішню SD-карту" і зніміть прапорець для шифрування SD-карти. Після того, як шифрування було вилучено з карти SD, я зміг змінити розблокування назад, щоб провести пальцем.


0

Чи налаштовано VPN? - цього вимагає. У мене був налаштований VPN, тоді я вирішив, що це не так, після того як я видалив VPN (налаштування> інше> VPN> довге натискання> видалити), параметр "None" для видалення PIN-коду / пароля знову ввімкнувся


0

У Galaxy S4 у мене була точно така ж проблема. Корпоративна політика Exchange обмежує всі варіанти екрана блокування, крім пароля та шпильки. "Clear Credientials" було відтінено Після вилучення облікового запису Exchange усі параметри все ще були недоступними. Мені довелося пройти майстра налаштування пароля безпеки, щоб створити пароль пристрою. Тоді мені довелося зайти в «Шифрувати зовнішню SD-карту», ​​навіть не маючи зовнішньої SD-карти, і вимкнути це. Я міг тоді, нарешті, змінити свої типи блокування екрана (я вибрав блокування шаблону). Взяв годину спати, але ця нитка нарешті дала мені потрібні підказки. Дякую всім.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.