Мій андроїд прилад був розбризаний / просочений морською водою


22

Моя рідина Acer намокла морською водою. Я цього разу не помітив, але через годину він зробив пару вібрацій, і екран не вмикається. Підключений до влади і нічого не відбувається, немає світлодіодних світильників, і це нічого не робить. Спроба ввімкнути це не дає жодного результату. Чи пропало назавжди? Чи можу я спробувати що-небудь? Чи можу я зробити його ремонт?


Тільки для запису я спробував поради, які мали слабку корисну дію. Але пристрій конче загинуло через кілька днів після аварії ...
Паоло

Відповіді:


18

Незважаючи на те, що це може бути не місце, щоб задати це питання, ви заслуговуєте на деяку допомогу в цьому. Наведена нижче інформація допоможе, але тепер є додаткова інформація про рисові ванни та використання води проти спирту для очищення електроніки. Будь ласка, прочитайте більше від iFixit для отримання більш детальної інформації.

НЕ намагайтеся застосовувати будь-яку владу

 • Розділіть телефон на стільки, скільки зможете (тобто вийміть акумулятор , задню кришку), не виймаючи гвинти.

 • Повністю покрийте пристрій сухим рисом. Спробуйте три дні, це дає воді час для випаровування, сподіваємось, що допоможе рис.

 • Зберіть знову та спробуйте пристрій ще раз.

Якщо це не спрацює, спробуйте ще кілька речей, але, швидше за все, вам не пощастить: /

ЯКЩО Ви хочете бути ЕКСТРЕМНІ, або пролили корозійний матеріал (сода, сік тощо)

Зауважте, у мене є друг, який зробив це успішно кілька разів, і, хоча це звучить страшно, він працював для багатьох людей:

 • спочатку вийміть акумулятор

 • по-друге, перевірте, чи виймали акумулятор

 • далі занурте телефон ( без акумулятора ) повністю в деіонізовану воду (дистильована повинна бути добре). Залиште його там на 24 години .

 • АЛЬТЕРНАТИВНО: промивання внутрішніх речовин 90% або більше ізопропілового спирту добре очистить пристрій і випарується набагато швидше, не потребуючи рисового замочування.

 • дочекавшись такого часу, вийміть телефон, протріть дошку спиртом, щоб усунути корозію, все-таки не заміняйте акумулятор і не закривайте його повністю сухим рисом тричі (або тиждень, щоб бути в безпеці) кількість часу у вас це було у воді

Цей процес повинен очистити внутрішню частину телефону і, сподіваємось, видалити будь-яку засоленість, і не повинен завдавати шкоди телефону , доки на пристрій не подається живлення, тобто акумулятор


4
Я б не залишав телефон у воді на день-два. Це здається, що це створить більше проблем, ніж вирішить. Я б робив те саме, крім того, щоб залишити його там максимум на 30 хвилин.
користувач606723

Я редагував це до 24 годин. Я знаю, що це звучить психологічно, але я бачив, як це творить чудеса, і є друг, який зробив це на кількох пристроях, і ніколи не був невдалим. Я
назвав

1
Я один раз кинув свій MP3-плеєр в океан. Після цього я розібрав його, помив у мийці і дав шматочкам висохнути на трохи паперового рушника. Це працювало чудово, і я використовував його ще рік (до моменту оновлення).
Підроблене ім’я

1
як довго ви його сушили?
jlehenbauer

2
Ця відповідь є міфом. Це псевдонаука. ifixit.com/Wiki/… )
LateralTerminal

10

Це здається, що ви накрутили в цей момент.

Однак це те, що ви повинні зробити, якщо вам трапиться електронний пристрій в солону воду:

 1. Негайно видаліть усі джерела акумулятора та живлення та не підключайте їх знову протягом декількох днів та виконайте наведені нижче дії.
 2. Якщо експозиція досить висока. (тобто, занурившись у солону воду на кілька секунд), тоді вам потрібно буде промити прилад дистильованою водою. АБО якщо можливо, демонтуйте та очистіть усі електричні поверхні спиртом.
 3. Сушіть прилад, оточуючи його сухим рисом протягом 2-3 днів. (І, можливо, покладіть його біля чогось із навколишнім теплом)
 4. Тільки коли впевнений, що пристрій сухий, ви повинні знову живити живлення.

  • Надія тут полягає в тому, що коли вона вперше вимкнулася, вона нічого не пошкодила.
  • Спроба застосувати живлення, поки пристрій ще мокрий, безумовно, спричинить шкоду.
  • Солона вода, як відомо, завдає шкоди, і тому, можливо, найкраще спробувати промити сіль з дистильованою водою або, якщо можливо, розібрати. (Сама вода не завдасть великої шкоди, якщо електроенергія не буде подана під час процесу.)

Це правильна відповідь. Солону воду потрібно повністю змити дистильованою водою, а потім дистильовану воду змити технічним класом 99,9% безводного спирту. Десикант буде працювати швидше, ніж рис, тому використовуйте осушувач і повністю висушіть телефон.
andDevW

6

Рис не вирішує шкоди від води.

(Джерело: iFixit )

Коли ми кладемо телефон у рис, це те саме, що нічого не робити. Просто ЧИТАЄ, як ми щось щось намагаємось. Корозія моментальна, коли телефон потрапляє у воду. Іноді корозія вражає важливі компоненти, іноді ні. Якщо ми чинимо опір увімкненню телефону, поки він не висохне на прилавку, в мішечку з рисом або деінде, іноді нам пощастить. Якщо у нас був телефон у мішку з рисом, ми думаємо, що рис врятував телефон. Але це не сталося! Навіть якщо телефон, здається, працює, у нього будуть окислені пайки, ослаблені та крихкі. Корозія продовжить поширюватися всередині телефону. Ми нічого не зробили, окрім тимчасової удачі.

Потрібно віднести його в ремонтну майстерню, яка має ультразвуковий очищувач, або дотримуватися порад iFixit.

Що ви хочете зробити, це спочатку витіснити воду - а точніше - всі електропровідні речі у воді. Зробити це найкраще, використовуючи 90% + ізопропіловий (втираючий) спирт та зубну щітку. Відкрийте пристрій, як тільки зможете, вийміть акумулятор і почистіть. Засипте всю материнську плату спиртом і вичистіть. Тільки тоді висушіть його і побачите, де ви стоїте. Це ваша найкраща стратегія пошкодження рідини.

-

Вам буде важко знайти будь-якого досвідченого професіонала в галузі ремонту, який не кине очі, коли вони почують слово "рис". Ми бачимо сумний результат телефонів / пристроїв, які були обережно поміщені в сумку Махатма із схрещеними пальцями.

Як рис повинен видалити цю шкоду? Уявіть, що навіть натирайте рис на друкованій платі. Це щось зробить? НІ. Тож тому поміщення телефону в мішок з рисом НЕ допоможе.

кородований чіп
Чип після обробки рисом (натисніть, щоб збільшити)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.