Що відбувається з встановленими програмами, коли ви перемикаєте обліковий запис Google на телефон?


22

Я збираюся придбати новий телефон Android.

Я хотів би подарувати свою теперішню дружині, коли я це роблю. У неї вже є телефон Android, тому у неї є власний обліковий запис Google.

Мені просто цікаво, що станеться, якщо я переключу акаунт Android на свій поточний телефон. Чи зможе вона використовувати встановлені додатки або лише ті, які вона також придбала?

Або вона втрачає можливість оновлення додатків, але все ж може використовувати ті, які вже є?


4
Ви можете залишити свій оригінальний обліковий запис у телефоні та просто відключити всі параметри синхронізації (Gmail, Календар, Контакти тощо), щоб мати найкращі з обох ситуацій. Таким чином ви збережете всі придбані раніше програми. Як додатковий бонус, телефон вашої дружини в майбутньому зможе використовувати будь-які додатки, які ви купуєте разом із своїм обліковим записом.
Чах

Відповіді:


17

Додатки пов’язані з обліковим записом, який їх завантажили, але Android адаптувався і розпізнає встановлені додатки незалежно від того, який обліковий запис у телефоні. Це означає:

  • Ваші програми не будуть видалені з телефону, якщо ви переключитесь на акаунти

  • Ви все одно зможете оновити програми

  • Ви не зможете використовувати жодних додатків, придбаних через інший обліковий запис. Вони залишаться на вашому пристрої, але більшість додатків перевіряють валідність у Play Store, коли вони запускаються, і не дозволять вам запустити їх, якщо ви видалили обліковий запис, у якому вони були придбані.

ДРУГО: Ви можете використовувати їх, якщо ви залишите інший обліковий запис, який увійшов на пристрій, вони просто керуватимуть цим обліковим записом у Play Store. Ви можете перемикати облікові записи, щоб керувати програмами, натискаючи Menuв Play Store, вибираючи Accountsта вибираючи обліковий запис із програмами, якими ви хочете керувати. Потім виберіть My Appsз Menuпісля перейшли рахунків.


1

Як було сказано раніше, ви можете додати додатковий обліковий запис gmail на додаток до існуючого облікового запису Gmail та активувати його для доступу до магазину Play Store.

Якщо ви хочете мати лише новий обліковий запис і видалити старий обліковий запис Gmail, очевидно, ви втратите всі свої дані.

Але якщо ви хочете, щоб усі ваші дані, створили резервну копію всіх даних і програм на телефоні. Тому що іноді буде неприємно мати цілу масу старих контактів та інших матеріалів, які тобі не потрібні.

Ви можете використовувати програму Go Backup , найкращу програму для резервного копіювання, яку я знайшов до цього часу. Ви навіть можете відновити свою програму з попереднім станом із усіма її даними.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.