Де можна знайти програми з відкритим кодом для Android?


36

Я не є рецелером з відкритим кодом, але, як правило, вважаю за краще використовувати програми з відкритим кодом над власними, якщо вони складаються. Чи є сайти каталогів з оглядами, які спеціалізуються на додатках з відкритим кодом для Android? Найближче, що мені вдалося знайти, - це список Вікіпедії .


3
Схоже, знайдений вами список Вікі - це хороша відповідь на ваше власне питання. FYI: Ви можете відповісти на власні запитання тут і навіть прийняти власні відповіді.
гарі

Відповіді:


20

Ви можете встановити F-droid, щоб отримати сховище для безкоштовних та відкритих програм для Android: ринковий стиль:

http://f-droid.org/


1
Ви можете безкоштовно подавати програми. У черзі є понад 200 додатків. Щоб допомогти, перетворити подання у форму метаданих та надіслати через git.Повні інструкції @ f-droid.org!
daithib8


14

Здається, що Google Code є основним місцем для програм з відкритим кодом для Android:

http://code.google.com/hosting/search?q=label:Android


1
Примітка: вищевказана відповідь була написана LOOOONG час тому, коли Android був досить новим, і багато людей розміщували проекти з відкритим кодом Android з кодом Google. Можуть бути й інші місця, де люди, як правило, зараз їх приймають.
thomasrutter

1

Неможливо знайти жодні каталоги, що спеціалізуються на додатках з відкритим кодом, але ви можете зробити гірше, ніж простий пошук в одному з звичайних каталогів додатків (на кшталт цього чи цього )

В іншому випадку я б сказав, що ваш список у Вікіпедії виглядає досить непогано.0

Як щодо повзання Aptoide ? Не всі є відкритим кодом, але їх багато !


1
Оскільки будь-хто та його маленька сестра можуть мати своє сховище в Aptoide, можливо, варто зазначити, які з них можна вважати безпечними. Див. Наприклад, наскільки безпечним є використання Aptoide? та Android Markets: наскільки безпечні альтернативні джерела? Я рекомендую дотримуватися репо "Apps", яку вручну курує сама команда Aptoide - і тих, кого ви знаєте, які також мають надійного технічного обслуговування.
Іззі

0

Що стосується мого власного досвіду, Aptoide справді чудовий. Я виявив це, коли намагався знайти щось схоже на vshare для iphone на android ***.I downloaded the APK Installer for the app directly from their website - aptoide.com.*** Я насправді нічого не знаю про f-droid, я можу спробувати i хоч. Я раніше пробував чорнобривців раніше, і не зайшов дуже далеко з цим, він не почував себе надійним. Це було деякий час тому назад. У будь-якому випадку, у мене є проблеми з google play і намагаюсь максимально її уникнути, тому я присвячений виключно aptoide, і це ще не підвело мене. Що стосується безпеки, то я час від часу встановлюю програмне забезпечення, таке як AVG та Advanced Mobile Care, якщо я вважаю, що можу ризикувати. Я ще не зазнав жодної зловмисної програми з ринків aptoide! З іншого боку, мій 10 років. старий син не такий критичний, як я, коли він вирішує завантажити щось з них на свій планшетний ПК, він також відмовляється запускати будь-яке програмне забезпечення, як AMC & AVG, і його планшет має рекламне програмне забезпечення. Але, наскільки це відбувається, це не ' t, здається, не завдає реального збитку його пристрою.
\


Це коментар. Будь ласка, дотримуйтесь основної теми. Не варто говорити читачеві, що ви не пробували F-droid або що ви не довіряєте Blackmart (якщо у вас немає джерела, щоб підтвердити, що це тіньовий). Google Play (згадувати не потрібно). Крім того, ви занадто багато покладаєтесь на AVG та деякі інші додатки як захід безпеки, який сам по собі є недоліком. Однак ви можете згадати посилання на вихідний код AVG та іншого додатка? У мене сумніви зарезервовані для них. Щодо останньої частини, сьогодні шкідливі програми є або шпигунськими, або рекламними - вони зазвичай не шкодять вашому пристрою, вони просто шпигують за вами. Вони порушують вашу конфіденційність.
Firelord

-1

Ви можете встановити F-droid або перейти на fossdroid.com (веб-сторінка F-Droid), щоб переглядати додатки з відкритим кодом браузера за тенденцією, популярністю, тощо ... (зі скріншотами).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.