Як я можу знайти загублений телефон або допомогти людям повернути його?


19

Я шукаю такий додаток, як мій Droid, щоб допомогти знайти загублений пристрій.

В ідеалі сподіваюся, що існує одна, яка може мати дві особливості:

  1. Можливість відображення повідомлення на екрані, щоб допомогти людям повернути його, як у Windows Phone 7, як показано тут .

  2. Можливість дистанційно вмикати GPS, щоб допомогти фізичному розташуванню телефону. Мені не хочеться постійно тримати GPS, щоб уникнути розряду акумулятора.

Працює на не вкоріненому Galaxy S Captivate.

Відповіді:


11

Ще один варіант: мені подобається Lookout .

Окрім відстеження / пошуку вашого телефону, також виконується сканування вірусів та резервне копіювання даних. Однак воно не відображає повідомлення.


Дуже приємний вигляд програми
Пол Грегуар

2
Краще отримати його також зараз, адже вони щойно оголосили преміальну версію. В даний час користувачі отримують свої особливості grandfathered в.
Альо

15

Спробуйте Prey для Android .

Деякі функції:

  • Щоб його запустити, ви надсилаєте SMS із певним текстом (за замовчуванням: ПЕРЕГОТИТИ)
  • Після запуску програма починає записувати своє місцезнаходження для відображення на панелі приладів Prey
  • Якщо "відсутні", ви можете розмістити текстові повідомлення на екрані або викликати гучну тривогу

Ось останній огляд: http://www.downloadsquad.com/2010/10/28/prey-for-android-is-an-open-source-anti-theft-service/


Виглядає ідеально! Єдине, що я б сказав, було б краще, якби він насправді ЗАКЛЮЧИЛО телефон, щоб він не міг увійти в систему і просто показував би налаштоване повідомлення та не дозволяв користувачеві робити нічого іншого. Інакше відмінно.
ейдилон

6

Зауважте, що увімкнено GPS не (на відміну від Bluetooth) не розряджає акумулятор. GPS використовує акумулятор лише тоді, коли він активний, що відбувається лише тоді, коли щось намагається використовувати.

Я не знаю жодного додатку, який може ввімкнути GPS, якщо його вимкнено. Для повідомлення, однак, найкращим рішенням на даний момент є, напевно, WaveSecure .


Дуже круто знати! Я залишив його на деякий час зараз, так, це, здається, взагалі не впливає на час автономної роботи. Усі ці статті про продовження терміну служби батареї завжди згадують про вимкнення GPS та WiFi (хоча я знаю, що WiFi теж не впливає на це :))
eidylon

@eidylon: WiFi може вплинути на час автономної роботи, якщо він активно сканує відкриту мережу; якщо вимкнути мережеве сповіщення та встановити розумну політику сну, то WiFi може мати менший вплив на акумулятор.
Лежати Райан

Я, безумовно, необізнаний, але здається, що багато програм зараз хочуть отримати доступ до GPS, і вони трапляються автоматично. Отже, якщо GPS увімкнено, це може призвести до споживання акумулятора, незалежно від того, користувач користується GPS чи ні.
Ітератор

androidlost.com може ввімкнути gps з SMS-повідомлення, дуже важко зрозуміти, як це працює, але дуже потужно
Енріке Сан-Мартін

3

Принаймні для №2 ознайомтесь із Samsung Dive , якщо він підтримується у вашій країні (він не в моїй). Слід зробити трюк. Також має функцію віддаленого блокування та віддаленого стерти.

EDIT: Щойно зрозумів, що Captivate є пристроєм у США, тому це ще не підтримується (лише Великобританія та Німеччина). Вибачте, мій мозок ще не повністю прокинувся :)


0

Я пропоную вам отримати Theft Aware замість цього. На відміну від усіх інших згаданих, цей один раз встановлений абсолютно непомітний. Ви повертаєтесь до інтерфейсу користувача через клавіатуру виклику з кодом на ваш вибір. Надішлемо вам дані про команду того, хто має свій чіп у вашому телефоні, а також багато інших речей. Подивіться, його безкоштовно. Використовується в поєднанні з деякими іншими програмами безпеки, це абсолютно безцінно.

http://www.androidpit.com/en/android/tests/test/391607/Theft-Aware-Trial


0

Мобільна захист чудова, хоча в закритому бета-версії під час публікації. Це дозволяє вам бачити поточний стан вашого телефону, його місцезнаходження (з більшою точністю, якщо в межах GPS) і дозволяє звучати сигнал з повідомленням. Я не впевнений, коли вони знову відкриють бета-версію, але я люблю продукт.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.