Де я можу дізнатися, коли я встановив додаток?


21

Чи є файл журналу Play Store?

Або я повинен шукати, де додатки встановлені на телефоні для позначок часу / дати?


1
Можлива інша ситуація, якщо ваш пристрій вкорінений, то ви можете отримати доступ до вашої / папки системи. Тут ви можете побачити всі встановлені файли.
Рамеш Акула

Відповіді:


8

TitaniumBackup також відображає це, коли ви переходите на вкладку пакетного (резервного копіювання / відновлення). Ви можете сортувати ваші програми за датою встановлення, назвою, розміром тощо.

Слід зазначити, що для цього вам потрібно запустити телефон.


Чудово - це вже встановлено. Та.
Умбер Ферруле

12

Багато програм, доступних у Play Store, показують час встановлення та оновлення встановлених програм. Я перевірив три з них і дав вказівки правильно їх використовувати.

Еліксир 2

Після встановлення та запуску перейдіть у програму → натисніть запис програми → Переглянути деталі .

Інформація про додатки

Встановити та запустити додаток → торкніться входу додатка.

Solid Explorer

Встановлення та запуск програми → на лівій бічній панелі виберіть Програми → Користувацькі програми → натисніть на запис програми.

(Клацніть зображення, щоб збільшити його; порядок зображень: Elixir 2, Інформація про програми та Solid Explorer)

IMG: IMG: IMG:


Командний рядок

Якщо ви хочете командний рядок, дотримуйтесь цих інструкцій:

Установка в ПК і виконати команду:

adb shell dumpsys package

Можливо, ви отримаєте переважну інформацію про всі встановлені пакети, включаючи дату / час, яку ви шукаєте. Якщо ви хочете, щоб зазначені марки були для певного пакету, ім'я якого ви знаєте, тоді введіть:

adb shell 'dumpsys package PKG_NAME | grep -e "firstInstallTime" -e "lastUpdateTime"'     # replace PKG_NAME with the package name of your app

Можливо, його результат буде таким,

firstInstallTime = 2015-07-04 15:49:50
lastUpdateTime = 2015-07-04 15:49:50

Зауважте, що інформація спочатку доступна у файлі /data/system/packages.xml .

Крім того, якщо у вас встановлений Google Play Store, тоді створіть його резервну копію за допомогою ADB , витягніть резервну копію, щоб знайти базу даних localappstate.db . Відкрийте цей файл на ПК, використовуючи переглядач баз даних SQLite, як-то браузер DB для SQLite або на Android, використовуючи такі програми, як SQLite Editor / aSQLiteManager . Зазначені програми можуть потребувати кореневого доступу, тому я рекомендую дотримуватися програми перегляду SQLite для ПК.

У додатку таблиці у цьому файлі є стовпці first_download_ms delivery_data_timestamp_ms . Останнє показує, коли додаток було встановлено, а попереднє показує, коли завантаження розпочато в Play Store.

Обмеження: у Play Store не відображаються позначки дати та часу для завантажених додатків збоку.


4

Я не знайшов місця в фондовій системі, яка це говорить. Але є такі корисні інструменти, як AppMonster, які відображають цю інформацію разом (крім того, AppMonster дозволяє створювати резервні копії своїх додатків, а в Pro-версії навіть робить це автоматично при встановленні, а також оновлення - щоб ви могли повернутися до встановленого раніше версія легко в разі проблем з оновленням).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.