Як я можу керувати зв’язком із намірами із програмами?


20

Коли система видає намір, для якого у вас є кілька додатків, які можуть обробляти наміри, відкриється діалогове вікно, в якому буде вказано, яку програму ви хочете використовувати з цим наміром.

Чи є спосіб побачити, що це за асоціації, і очистити їх?

Якщо для цього немає додатку чи інтерфейсу, чи знаєте ви API для доступу до цих асоціацій?

EDIT: Коли я говорив про асоціації, я думав про "пізні" асоціації. Наприклад, коли я відкриваю посилання та маю декілька браузерів, намічається запит "переглянути посилання", і я вибираю "завжди використовувати цю програму"; що я можу зробити, якщо через деякий час я вважаю за краще використовувати інший додаток для цього наміру?


1
Те, що не можна переглянути всі зареєстровані інтенції, є серйозним недоліком в
AOSP

Відповіді:


13

Я вважаю, що це не для обох цих питань. Так, ви можете очистити асоціації за замовчуванням, лише якщо ви знаєте, з яким додатком пов’язано Intent(вам все одно буде запропоновано в діалоговому вікні запитати, який додаток ви хочете використовувати з поточним Intent).

Крім цього, немає можливості очистити асоціації. Вони важко закодовані всередині кожної програми, немає ніякого способу їх видалити.

ОНОВЛЕННЯ: Щоб відповісти на відредаговане запитання, натисніть Налаштування> Програми> Керування програмами, щоб знайти свою програму, яку ви вибрали як додаток за замовчуванням для цього наміру, натисніть Очистити за замовчуванням.


4

Ви можете видалити деякі Intentасоціації, перейшовши до певної програми , яке ви вказали Intentдля в Settings-> Applications-> Manager Applications-> [Find your app]-> "Clear Defaults"кнопки.

Немає можливості переглянути всі асоціації, надані з IntentsдоApps


2

Якщо ваш пристрій увімкнено, ви можете використовувати такі програми, як AutoRun Manager (ARM), щоб перелічити всіх зареєстрованих слухачів і навіть можна відключити / включити їх за бажанням (наприклад, щоб запобігти запуску певного додатка часом, коли ви цього не хочете. до). Це відповідатиме "очищенню об'єднання".


Програма, з якою ви посилаєтесь, лише відображає та вимикає приймачі широкомовної програми , тому це не впливатиме на різні дії, які ви можете вибрати.
Дан Хулм

Я шукав саме менеджера AutoRun. Спасибі!
клор
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.