Як я можу впоратися з небажаними системними програмами без вкорінення?


23

У моєму мобільному телефоні є багато системних додатків, якими я не користуюся і не маю наміру ніколи використовувати. Я знаю, що можна видалити системні програми та програмне забезпечення з root , але чи можливо без root?

Чи є якісь некоренні варіанти, які допоможуть мені впоратися з небажаними системними додатками?

Відповіді:


23

Ні, це неможливо - оскільки тільки корінь може зробити системний розділ придатним для запису (що потрібно для видалення системного додатка, який там зберігається). Однак, використовуючи ICS (Android 4.0) або вище, ви можете принаймні "заморозити" їх (зробити його "невидимим і непридатним для використання") - і, якщо згодом вирішите інакше, також знову розморозити їх (див., Наприклад, Як видалити / вимкнути Додатки з програмного забезпечення для програм HTC One X або Bye-bye, програмне забезпечення: вимкнути системні програми в сендвіч-морозиві Android ).


10

Однак, здебільшого я згоден з відповіддю Ізі технічно це можна обійтися і без цього.

Фон:

  • Системні програми знаходяться в / system / app / *
  • / system - це окремий розділ, який монтується лише для читання під час звичайного використання
  • Деякі телефони (HTC) навіть блокують флеш-розділ, щоб заборонити будь-яку запис
  • Зазвичай один користувач отримує корінь у звичайній системі, щоб зробити / систему записатими та видалити там речі з правами root
  • Вкорінення - це процес увімкнення root у звичайній системі Android, і зробити це стійким, встановивши якийсь файл (/ usr / xbin / su тощо)

Щоб видалити програми без вкорінення, потрібно було б не викорінювати його телефон, а знайти інший спосіб видалити непотрібні програми з / системи

  • На пристроях Google Nexus можна буде розблокувати та завантажувати тимчасове користувальницьке відновлення для цього (відсутність вкорінення звичайного екземпляра Android)
  • Для пристроїв Samsung можна використовувати той самий підхід, що і CF-Root (завантажуйте розділ, змінюйте, записуйте назад)
  • Або просто запустіть експлуатуючи процедуру вкорінення після цього і використовуйте тимчасовий корінь, щоб зробити все необхідне очищення

Підсумок: Вкорінити, а потім зробити це набагато простіше. Я просто хотів пояснити, що це дійсно можливо технічно


Чи можете ви розповісти про те, як це зробити для Samsung (Galaxy Y) трохи детальніше, чи можете надати посилання?

У мене немає посилань, вибачте. Я б сказав, що найпростіший спосіб зробити це - root / remove-junk / unroot дивіться тут . Якщо ви дійсно хотіли б зробити це без вкорінення: Ви можете переглянути вміст unroot.zip та створити власний update.zip, який видаляє лише те, що вам не подобається. Однак: Вам потрібно навчитися це робити та як працює сценарій, але остерігайтеся ризиків: Ви можете легко зламати телефон. Краще корінь + викорінити згодом, це відомий шлях.
ce4

1
Просто тут голосно думаючи; але ви б не змогли підключити телефон до комп’ютера Linux та змонтувати /systemзвідти розділ?
RobinJ

1
Ні. До блоку dev для / системи не можна отримати доступ через USB-накопичувач без кореня. Також звичайні Linux не підтримують yaffs2 поза коробкою.
ce4
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.