Як я можу вчитися або підготуватися до іспиту за допомогою свого пристрою Android?


16

Я хочу вивчити мову або підготуватися до іспиту за допомогою телефону або планшета Android.

Чи є якісь ефективні та цікаві методи для цього?


Трохи OT, але вони згодом матимуть додатки для Android .... Я дуже рекомендую memrise.com та duolingo.com для вивчення мови. Я думаю, що вони працюють в браузері Android
Брайан Денні

1
Примітка для інших рецензентів: Будь ласка, перегляньте відповіді та групу голосів перед VC'ing ...
ce4

Що сказав ce4 і будь ласка, залиште коментар, чому ви VC'ing. Не впевнений, що має бути не так у цьому питанні, навіть якщо воно не було таким популярним або не мало якісних відповідей.
Потік

По суті це опитування. Тут не вирішується актуальна проблема Android.
але

Прошу відрізнятись: я хочу використовувати свої пристрої Android для підготовки до іспиту. Хіба це не справжня проблема, пов’язана з Android? Принаймні я так думаю.
Потік

Відповіді:


26

Я міг би зараз перерахувати купу речей, але це отримало б досить довго. Тож давайте краще організувати це по групах:

Висвітлення кількох тем

По-перше, звичайно, є згадані додатки Flashcard (найкраще оцінюються тут, мабуть, Learn Easy та AnyMemo - довший список можна знайти в моєму огляді AndroidPIT Vokabeln & FlashCards (версія Google Translate тут ).

Вони не обмежуються лише мовами, як згадує AnyMemo 1 : якщо ви також можете використовувати зображення, ви можете використовувати їх для всього - продумайте, наприклад, зображення молекул, приклади електронних проводів тощо.

AnyMemo Статистика навчання AnyMemo

Мови

По-друге, є " посібники з великої мови " - я знову можу звернутися до огляду на AndroidPIT: Sprachführer (і варіант Google Translate тут ). Хоча це в основному стосується німецьких носіїв мови, в кінці списку є деякі загальні підказки.

Французький клас Італійська через місяць

У той час як FlashCards & Co зосереджуються на вивченні слів, більш складні мовні посібники також охоплюють граматику та повні фрази. Я думаю, найкраще використовувати комбінацію. Що стосується FlashCards, то будь-яке рішення повинно робити: вони здебільшого не є мовними. Окрім мовних посібників, де характер цього типу полягає в тому, що він повинен бути специфічним принаймні для цільової мови, яку ви хочете вивчити. Приклади тут включають французький демо-клас 3 та італійську мову за місяць безкоштовно 4 .

Третю категорію не варто забувати згадувати тут: Отримайте собі хорошого читача електронних книг та додайте до нього кілька книг, написаних мовою, яку ви хочете вивчити. Я рекомендую Moon + Reader 5 тут, який вже містить величезний список Інтернет-бібліотек для декількох мов (який насправді відсортований навіть за мовами), тому читач одразу має підручники. У вас виникли проблеми з деякими словами під час читання? Просто натисніть на слово, щоб відкрити словник - або онлайн-переклад, або офлайн-словник на зразок Fora або ColorDict 6 , який може працювати з файлами StarDict, збереженими на sd-картці. Вміти маркувати та навіть коментувати за допомогою Moon + Reader(див. малюнок 5 ), ви також можете використовувати цю програму для інших предметів / класів.

Місяць + Читач ColorDict

Число четверте зараз повинно бути очевидним: там є додаток Youtube, з яким можна перевірити фільм [кліп], який відповідає мові . Або придбайте інший програвач фільму ( MoboPlayer, мабуть, хороший вибір), а також кілька відео на цільовій мові.

Вгадайте, номер 5? Праворуч: Музика . Навколо є багато музичних плеєрів та пісень. Повторюючи їх знову і знову, це випікати деякі фрази для мозку :) Крім цього факту, є також деякі аудіокниги та аудіофайли, які вивчають мову.

Наука

Поки що щодо вивчення мови - але ваше питання не обмежувалося цим, як я щойно помічаю. Тож давайте розглянемо ще кілька можливостей - вказували в огляді AP Formelsammlungen & Referenzen (Google Translate: формули та посилання ). Є безліч посилань на хімію, як, наприклад, дуже відомий Merck PTE HD (періодична таблиця) 7 , помічники з математичного обчислення та посилання на зразок, наприклад, математика 8 , фізичні посилання, електроніка, речі для інженерів ... Тому навчання явно не обмежується мови.

Merck PTE Математика

Організатори школи

Навчання для школи чи навчання? Кілька предметів для висвітлення та курси для відстеження? Це також можна вирішити за допомогою смартфона або планшета Android. Огляд AP, що займається цим, буде Stundenpläne und Schul-Organizer (Google Translate: шкільні організатори ). Від простих розкладів, таких як шкільний графік 9, просто відстежувати, який предмет працює, коли і де, до додатків, також слідкуючи за відповідними завданнями і навіть замовчувати пристрій під час занять (наприклад, Мій розклад занять - відзначайте крихітні пронумеровані поля на синьому Елементи на скріншоті 10 , які вказують на зв'язані завдання), ви можете знайти багато рішень.

Розклад школи Розклад мого класу

Підсумок

Підводячи підсумок: Є багато речей, які ви можете попередньо завантажити на планшет - і потім використовувати для навчання в дорозі.


Додайте Вольфрам Альфа в розділ, принаймні науковий ..
Android Quesito

10

Flashcards - чудовий спосіб навчання. Я можу рекомендувати Anki і Ankidroid ( Google Code Page Project ) для Android. Це цікаво у використанні та дійсно ефективно. Існують навіть наявні колоди з різних тем, за допомогою яких ви можете дізнатися, поширити інформацію та знову поділитися спільнотою.


3
+ нескінченна для Анкі :), хоча я думаю, що попередньо зроблені колоди погані.
RR

1
Деякі - хороші, деякі - погані. Але іноді хороша відправна точка.
Потік

1
Дуже рекомендую Анкі
Брайан Денні

5

Зверніться до місцевої публічної бібліотеки (поговоріть зі своїм бібліотекарем). Багато з них пропонують дослідницькі програми або безкоштовний доступ до мовних інструментів. Моя бібліотека надає мені, наприклад, безкоштовний доступ до мов манго. Якщо вони не дуже маленькі, вони, ймовірно, матимуть і безліч інших ресурсів, навчальних та інформативних.

Якщо ви перебуваєте в США, ви можете знайти напівлокальні бібліотеки в одному штаті. Більшість бібліотек у США видаватимуть листівки будь-кому в одній державі. Якщо в бібліотеці є корисні додатки, доступні безкоштовно, вони, ймовірно, також матимуть хорошу присутність в Інтернеті, яка підкаже, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до програм (можливо, просто мати бібліотечну карту) та що вам потрібно зробити, щоб отримати картка бібліотеки.


4

Для вивчення нової мови підходи Пімслера та Розетти Стоун вважаються широко прийнятими (не можна уникнути слів убогих).

Я використовував і комп'ютер, і я радий дізнатися, що Rosetta Stone для цього має додаток для Android під назвою TOTALe .

Хоча підхід Pimsleur включає прослуховування аудіо та пересилання PDF-файлів, цей підхід може працювати на будь-якому пристрої.

Як підхід Розетта Стоун трохи інтерактивний, і це може бути здійснено лише через додаток.


4

Вивчення мови може бути дуже цікавим, якби ви могли зробити фотографію слова на своїй рідній мові (я лише перевірив переклад з англійської мови -працював- та з арабської мови - не працював) і швидко знайти переклад на іншу ; для цього я знайшов Google Goggles ; зручне рішення, яке також є читачем QR-коду (вимагає доступу до Інтернету). Google Goggles видає лише слова, зроблені на зображенні, і тому вам також потрібно встановити перекладач Google Translate, щоб направити текст вашого зображення на переклад (я припускаю, що він не звужується лише до Google Translate, однак я не впевнений).

Також організація списків справ може бути чудово виконана на планшетах / телефонах. Wunderlist - це мій поточний вибір для управління списками справ, оскільки він має як хромоване доповнення (знайдене тут ), так і мобільний додаток (ось посилання на це в Android ). Це допомагає вам класифікувати свої завдання за допомогою окремих списків, розставити пріоритети перед завданнями (лише два пріоритети: важливі, натиснувши на зірку, або звичайний пріоритет), а також легко переглядати / додавати завдання на найближчі часи, наприклад "Сьогодні", "Завтра" та "Наступні 7 днів". Для синхронізації потрібне підключення до Інтернету.

З найбільш очевидних особливостей планшетного ПК (або телефону) є наявність будь-якого необхідного матеріалу для читання на ходу і легкодоступного. Якщо ви читаєте з комп’ютера, може бути зручніше мати пульт дистанційного керування, який допоможе вам орієнтуватися по ваших документах / слайдах презентації; легко читати, не тягнучись до клавіатури. Хоча це може здатися летаргічною поведінкою, це може бути використано протилежними цілями; наприклад, використовуючи бігову доріжку під час прогортання презентаційних слайдів або, можливо, репетиція презентації (де хтось, хто допомагає в навігації через слайд), не потрібно звертатися до клавіатури / миші. Для таких додатків знадобиться бездротове підключення (WiFi та / або bluetooth; я думаю, це змінюється - я не дуже випробував віддалені програми). Віддалене додаток, яке я нещодавно натрапив, - цеУніфікований пульт, на який вам потрібно буде завантажити сервер на свій комп’ютер (він також має портативну версію). Я ще не дуже випробував цей пульт (або інші), тому не можу дати відгук.

Сподіваюсь, це допомагає. Щасливого навчання!


3
Не використовуйте скорочувачі URL-адрес. Це не щебетання.
RR

Вибачте за незручності, хоча можу запитати, чому так? Я вважаю їх акуратнішими, враховуючи, що вони ущільнені.
Ноха Карім

3
Ви не одразу знаєте, куди їдете, є додатковий шар відстеження, і вони не охайніші, оскільки ви все одно можете їх приховати.
RR

1

Перевірте цю програму на побудову vocab (англійською) ...

Посилання: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordLearner.Free

Опис: Word Learner допомагає вам скласти і зберегти міцний словниковий запас. Готує вас до конкурсних іспитів на зразок GRE, CAT, CMAT, XAT, SAT, GMAT..etc. Цей безкоштовний додаток має такі функції: 1.Колекція з 380 слів, віднесених до категорії «Новачок / Експерт».

2. Режим пошуку на основі фільтру (подібний до словника)

3.Daily Word Notifications - Більше віджетів не потрібно, замість цього щодня отримуйте повідомлення з новим словом.

4.Вивчіть режим Word.

5. Тестовий режим - Тест на основі вивчених вами слів.

6.Список перегляду - Дозволяє легко отримати доступ до всіх слів, які вам складно в одному місці.

7. Статистичні дані щодо вашої роботи.

8.Інтегровано з Вікісловцем - Довго натискайте слово, щоб отримати докладніші відомості про нього, як Етимологія (тобто походження слова).

9. Голосні вимови у США та Великобританії

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.