Як Android отримує температуру акумулятора?


20

Мені цікаво, як Android-телефони отримують температуру акумулятора. Android має API під назвою BatteryManager, який забезпечує значення миттєвої температури акумулятора, але чи є фактичний датчик температури всередині акумулятора? Або це значення чисто обчислюється певним рівнянням, використовуючи значення струму, напруги та минулого часу? Якщо він розрахований не вимірюється, чи все-таки ми можемо знати, наскільки гарячий телефон насправді?

Відповіді:


21

Кожен мобільний акумулятор має вбудований термістор (який є перетворювачем, який змінює його опір щодо його температури), за допомогою якого зарядний контур постійно вимірює температуру акумулятора. Це навіть може запобігти зарядженню акумулятора, якщо температура досягає небезпечного рівня, і, контролюючи його температуру, збільшується термін служби акумулятора .

Мобільний акумулятор має більше двох клем, один з яких призначений для цього термістора. Дивіться зображення в моєму запитанні на цьому веб-сайті.


Велике спасибі, Нараянане! Ваша відповідь допомогла очистити мою розгубленість. Чи знаєте ви, чи мають інші компоненти (наприклад, процесор) у телефоні термістори? Також, чи вважаєте ви, що температура батареї може бути ознакою відображення температури телефону (в цілому)?
spica

Наскільки мені відомо, жоден інший компонент телефону Android не має жодного пристрою для вимірювання температури, крім батареї. Звичайно, в якомусь високоякісному телефоні з Android доступний датчик температури навколишнього середовища для вимірювання температури в приміщенні (як вказує слово навколишнє середовище)
Narayanan

@spica: Деякі пристрої Android, здається, мають датчик температури процесора . Однак, мабуть, завдяки SOC-дизайну та тому, що розмір телефону значно менший, ніж робочий стіл, будь-яке тепло поширюється швидко та робить моніторинг кожного компонента окремо менш корисним.
Лежи Райан

Дякую @LieRyan! Я розумію, що неможливо, щоб усі компоненти мали датчик температури. Я просто сподіваюся, що є спосіб сказати, звідки надходить тепло. Іноді ми робимо тривалий телефонний дзвінок, і телефон стає дуже гарячим, але батарея не така гаряча (хоча температура акумулятора також зростає). Я думаю, що в цьому випадку тепло в основному надходить від радіомодуля (тому що він використовує багато енергії).
spica

Якщо додати те, що сказав @LieRyan, швидке поширення тепла - це навмисний аспект, досягнутий за допомогою піролітичного граффітового листа.
Нараянан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.