Перегляньте відео Coursera за допомогою відеопрограми на Jelly Bean


16

У Coursera є переглядач відео на основі html5, який працює в андроїд-браузері на Jelly Bean, але я хотів би замість цього використовувати відео-додаток, щоб мати повний екран і кращий контроль. У моєму Kindle Fire (перша версія) браузер Silk автоматично відкриває відео за допомогою відеопрограми, а потім повертається до програвача html5, коли відео закінчується. Чи є спосіб досягти цього на Jelly Bean?

Я використовую галактику Nexus S, але це не має значення. Спасибі!


Який браузер ви використовуєте (Stock, Chrome тощо)?
ZnewmaN

Я використовую акції
Андреа Зонка

Я спробував зараз також з Chrome, і він веде себе точно як Stock, він відкриває програвач html5, у якого є крихітні кнопки управління.
Андреа Зонка

Ви спробували його завантажити? IIRC є кнопки завантаження праворуч.
RR

Я не був би здивований, якби це було пов’язано з доданою підтримкою HTML5 в Android 4.0, де як оригінальний Kindle Fire базується на Android 2.3 і не вистачало підтримки HTML5.
ZnewmaN

Відповіді:


1

Я просто завантажую відео наперед і переглядаю їх за допомогою MX Player .


1
дякую, але я не хочу завантажувати відео вперед. І якщо я завантажу їх, то я можу просто відтворити їх за допомогою програми за замовчуванням для відео.
Андреа Зонка

@AndreaZ Який відео-додаток ви хочете відкрити після цього?
Райан Конрад

будь-який додаток буде добре, я б вважав за краще відео-додаток, але це не має значення. справа в тому, що я не хочу завантажувати їх вперед, а передавати їх.
Андреа Зонка

Я спробував там випадковий курс, після того, як я натиснув кнопку гри, я натиснув кнопку "повний екран", яка знаходиться в нижній правій частині відео, і вона перейшла на весь екран, а кнопки були набагато простішими у використанні.
Райан Конрад

1

Чи Coursera HTML5 playerвстановлено додаток на пристрій? Якщо так, ви спробували відключити його в меню налаштувань додатка?

З ICS системні програми можуть бути відключені.


Ні, він просто вбудований у веб-сторінку Coursera
Андреа Зонка

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.