Який найкращий спосіб надати зворотній зв’язок розробникам програми та запитувати функцію?


10

Виходячи з попереднього питання, яке я ставив перед тим, як звільнити місце на своєму телефоні Android, стало зрозуміло, що ключовою проблемою є запит на те, щоб більше розробників дозволили перенести їх програми на SD-карту.

Який найкращий спосіб повідомити розробникам моїх улюблених додатків про цей запит?

Я розглядав можливість дати їм низький рейтинг на ринку і написав у коментарі, що я дам їм 5 зірок, якщо вони включать опцію "Перемістити на SD-карту". Однак, оскільки мені дуже подобаються додатки і я хочу, щоб вони були широко прийняті для заохочення подальшого розвитку в них, я не хочу відвертати потенційних нових користувачів, даючи низький рейтинг.

Відповіді:


12

Якщо ви хочете надати зворотний зв'язок та / або у вас є запит на функцію, на який ви хочете відповісти, найкраще написати електронну пошту, надану на Android Market. Він розташований під описом та зображеннями програми.

Також ви можете перевірити веб-сайт, якщо у розробника є помилка та / або форум (що часто буває).


12

Я розглядав можливість дати їм низький рейтинг на ринку і написав у коментарі, що я дам їм 5 зірок, якщо вони включать опцію "Перемістити на SD-карту".

Будь ласка, будь ласка, не робіть цього. Нас розробники ненавидять це, коли нам "загрожують" рейтинги. "5 зірок, якщо ви робите X", зазвичай, коли X є найбільш випадковим і незрозумілим запитом на функції, часто не пов’язаним із додатком.

Рейтинг заявки повинен базуватися на її поточній якості. Якщо в ньому відсутня функція, яка, на вашу думку, була б корисною для неї, або якщо ви зіткнулися з помилкою, надішліть електронний лист розробнику .

Проблема з рейтингом знищення програми (що не заслуговує цього повністю) полягає в тому, що користувач, як правило, не змінює рейтинг, навіть якщо до нього додається запит на "загрозу". Крім того, розробники не можуть безпосередньо відповідати на коментарі, щоб сповістити користувача, що вони додали функцію або виправили цю помилку. Якщо ви надішлете електронний лист розробнику , вони зможуть зв’язатися з вами!

У разі опції "Перемістити на SD-карту", можливо, не рекомендується робити таке. Наприклад, якщо програма має віджети, не рекомендується переходити на SD-карту. Дивіться більше прикладів та інформації тут .


2
Я хотів би додати, що розробник не може зв’язатися з коментатором із коментарем ринку. Тому мені також не подобаються повідомлення про помилки чи запити на функції, тому що я не можу попросити коментатора отримати більше інформації. Коментарі на ринку Android призначені для того, щоб повідомити іншим користувачам, що вам подобається, а що вам не подобається у програмі.
Потік

8

Не давайте їм нижчу оцінку!

Я, наприклад, дійсно дивлюсь на рейтинг, щоб побачити, чи варто програму досліджувати. Прекрасна програма, просто без можливості переходу на SD, не раптом є поганою програмою.

Подивіться на їх веб-сайти чи на електронну адресу, видиму на ринку програми.

Якщо жодного не знайдено, чітко вкажіть це в коментарях, але не дайте йому гіршого читання.

Принаймні, це не моя думка, ось :)


1
Якщо "Переміщення на SD-карту" є важливою особливістю для когось, вони повинні оцінювати додаток нижче, якщо цього немає. Коли я оцінюю додаток, я даю йому оцінку тому, як вона працює для мене , а не те, що, на мою думку, повинні оцінювати інші.
але

2
Є додатки, які не вдається встановити на SDCard через деякі функції, які повинні знаходитись в межах системи, тобто віджети, тому розробнику не чесно оцінювати додаток нижче через деякі обмеження Android.
клавішниксерфер

2

Я бачив досить багато додатків, де розробник спеціально каже залишати відгуки на своєму веб-сайті, а не на коментарях Market. Пам'ятайте, що якщо ви відкриєте інформацію про встановлений додаток зі свого списку завантажень у додатку Market, більшість із них має посилання "Відвідайте веб-сайт розробника".

Мабуть, вони не бачать більше коментарів, ніж ми, і не знаємо способу їх перегляду чи перегляду історичних коментарів, тому ваш коментар дуже легко втрачається в списку, ймовірно, перш ніж вони коли-небудь отримають можливість побачити. це, тоді як якщо ви натискаєте на посилання, щоб перейти на їхній веб-сайт, більшість з них десь має змогу залишити конструктивні відгуки та запити (як правило, коментарі до публікації блогу чи форум).


2

Це хороше запитання, і на яке я передумав, прочитавши кожну з відповідей. Після деякої думки я б сказав, врахуйте вашу аудиторію .

Аудиторія для коментарів - це спільнота Android. Більшість дияворів, мабуть, заглядають туди, але деякі можуть. Слід оцінити та коментувати додаток чесно та з наміром надати корисний ресурс іншим користувачам Android. Якщо ви хочете зазначити, що йому бракує певної функціональності, то продовжуйте, але спочатку будьте впевнені, що ви правильні, і що це функціонал, який можливий. Що стосується коментарів "5 зірок, якщо ви робите X" , це не дуже зрозумілий та ефективний спосіб критикувати додаток.

Щоб спілкуватися з розробником, вам слід надіслати електронною поштою або опублікувати їх на форумі підтримки, якщо у нього є такий. Це дає їм можливість відповідати, задавати подальші запитання, виправляти будь-які непорозуміння та, можливо, навчати вас, як краще використовувати їх додаток та платформу.


1

Кожен додаток має пов’язану адресу електронної пошти, більшість також має веб-сайт (на якому ви можете знайти контактну форму, обліковий запис Facebook / Twitter або інші засоби зв’язку). Використовуйте ці, щоб зв’язатися.

Не соромтесь залишати свій запит у коментарях, це може бути корисною інформацією для інших користувачів, але вам не потрібно одночасно давати зайву сувору оцінку 1 зірки. Якщо це не додаток, який привертає сотні чи тисячі коментарів, я підозрюю, що розробник прочитає будь-який коментар, розміщений у будь-якому випадку, незалежно від рейтингу. Якщо ви даєте додатку штучно низький рейтинг, ви шкодите розробнику. Низький середній рейтинг означає менше завантажень. Крім того, це контрпродуктивно. Як ніхто інший, розробникам не подобається загрожувати / шантажувати.

Надішліть ввічливий електронний лист, і ви, швидше за все, отримаєте потрібну відповідь. Звернення до свого его. Скажіть їм, наскільки приголомшливим є їхній додаток, як ви не можете жити без нього і як ваше життя було б повноцінним, якби вони лише додали потрібну функцію.

У конкретному випадку встановлення SD-карт це реально реалізувати таку неймовірно просту річ, що якщо ви повідомлите розробнику про те, що хтось цього хоче, вони майже напевно додадуть його у наступному випуску.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.