Чи можна встановлювати програми на телефон, не використовуючи Android Market?


23

У мене є цей пристрій Huawei, який не постачається із встановленим Android Market.

Чи є для цього якась робота? Як у тому, як я можу встановити програми Android без Android Market?

Чи є спосіб встановити Appbrain без необхідності пройти Android Market?


3
"Пристрій Huawei" - це телефон, планшет чи що? У вас є номер моделі, який потрібно кинути на нас?
Майкл Паулуконіс

Відповіді:


13

Якщо ваш пристрій дозволяє (AT&T лише нещодавно почав виробляти телефони, які це роблять), існує налаштування, яке дозволяє встановлювати додатки, що не мають ринку. Тоді ви можете встановити APK з будь-якого місця, припускаючи, що ви можете їх отримати на своєму пристрої.

Принаймні, на моєму Droid налаштування є Settings | Applications | Unknown sources.


9

Ви можете отримати .apk файли з сайтів розробників або інших форумів, таких як androidfreeware.org та інших альтернативних ринків, таких як slieme.org.

Відповідь Аль-Еверетта є частиною рішення.

Змінивши налаштування, щоб дозволити інсталяцію сторонніх додатків, ви можете або завантажити / додати APK додатки, які ви хочете, на вашу SD-карту, а потім за допомогою файлового менеджера, встановити їх, торкнувшись їх і давши можливість інсталятору пакунків запустити налаштування.

АБО

Ви можете переходити до перелічених вище сайтів та завантажувати APK за допомогою браузера за замовчуванням - рекомендую встановити файловий менеджер типу Astro, щоб ви могли перейти на вашу SD-карту та встановити додатки.


7

Використовуйте slideME. Завантажте apk звідси в телефон, а потім встановіть додаток зі свого телефону, і ви можете використовувати його для завантаження та придбання програм. Дивіться це запитання: Альтернативні Android App Markets для списку альтернативи Market

Редагувати. Не забудьте включити неринкову установку в Налаштуваннях> Програми> Невідомі джерела0

так, ти можеш

ідентифікатор пристрою 2,2 або нижче

просто увімкніть прапорець Налаштування -> Програми -> Невідомі джерела.

на 3.0 + включити перевірку Налаштування -> Захист -> Невідомі джерела


0

Ви можете завантажувати програми з Play Store, використовуючи додаток Yalp Store, який не потребує встановленого облікового запису Google або служб. Це безкоштовно та з відкритим кодом.

Завантажте його з:

  1. GitHub
  2. F-дроїд

Потрібна корекція. Він каже тут : « За замовчуванням конекторів Yalp магазин до послуг Google з допомогою вбудованої облікового запису , так що ви не повинні мати обліковий запис Google , щоб використовувати його. » Таким чином, додаток вимагає облікового запису Google, але не обов'язково ваш.
Firelord

0
  1. Спочатку ввімкніть опцію , щоб дозволити встановлювати додатки з Google PlayStore: Settings > Applications > Unknown sources > accept the warning message.
  2. Просто завантажте APK з apkmirror.com та встановіть його.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.