Сховати параметри розробника в Android 4.2


18

Я знаю, як показати меню параметрів розробника . Як я його знову приховую?


У цій відповіді ce4 каже, що неможливо приховати її знову без доступу до кореня android.stackexchange.com/a/33497/25403 І з корінцем дається рішення
ndsmyter

Я мушу визнати, що я оновив свою відповідь після того, як подав це питання ... :-) Забув скласти відповідь і тут, але Compro01 вже це зробив ...
ce4

Відповіді:


13

Очистивши дані програми "налаштування", ви позбавитесь від параметрів розробника на Galaxy Nexus (принаймні, на 4.1. Не впевнений про 4.2), але це може працювати лише на цьому пристрої. Це не робиться на моєму Galaxy S3.

Примітка . Вищенаведена дія очищує налаштування програми налаштування, тобто фактично не є важливими даними. Вам слід добре це зробити.

Єдиний інший відомий спосіб позбутися від них вимагає викорінення та видалення /data/data/com.android.settings/shared_prefs/development.xml .
Див. Де варіанти для розробників в Android 4.2?


Очищення даних для налаштувань зробило це для мене.
offby1

0

Редагувати: Новий CM10.1 додав функцію для приховування параметрів розробника, коли він вимкнено .

GitCode

Коли ви стали розробником, ви не можете приховати параметри розробника зі свого мобільного. Але ви можете просто вимкнути його (опція розробника буде там у Налаштуваннях).


Неправда, дивіться відповідь Compro01.
offby1

Він має рацію, якщо хтось не бажає видалити налаштування, які, крім випадковості, також містять меню параметрів розробки, і телефон не вкорінюється.
ce4

@ ce4 - Дані програми для додатка "Налаштування" містять лише параметри програми налаштувань, а не загальні параметри для всього іншого, що містяться в додатку "Зберігання налаштувань", і ви не можете очистити дані про це через GUI.
Compro01

@ Compro01 Дякую! Потрібно прочитати джерело або заздалегідь вивчити дані перед публікацією. Відредагував іншу відповідь
ce4
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.