Чи є на основі стилуса додаток для блокнотів для Android?


12

Одне з речей, на які я припускав, що ОС Android може зробити, це дозволити мені використовувати стилус і просто записувати нотатки власним почерком (без розпізнавання рукописного тексту). Мета полягала в тому, щоб я міг зняти потребу в блокноті та механічному олівці на своєму столі.

Я виявив, що Samsung Galaxy Tab продає дешевий стилус, який робить саме те, що мені потрібно, але мені потрібно знати, який додаток там (навіть якщо мені доведеться платити за нього), що дозволяє мені зберігати довгі замітки у власному почерку. Ви чули про якесь?


1
Ви вже використовували стилус? У мене є один (пого), і я виявив, що ємнісні стилі залишають бажати кращого. Вони мають тенденцію бути стрибкоподібними і слабо чуйними. Крім того, дратуючи, ви не можете писати на пальці, як би ви блокнот.
Метт

Тісно пов’язані: android.stackexchange.com/questions/2053/…
але

Відповіді:


7

Пропозиції Спаркса здаються досить непоганими. Ось ще кілька (також не перевірених):

 1. Геніальний почерк
 2. MyLetter (цей здається, якщо так)
 3. Графіті для Android (дуже круто, якщо він працює, оскільки він перетворює рукописні ноти в текст)

Серед усіх пропозицій вважалося, що геніальний почерк був би найбільш підходящим. Можливо, врешті-решт у моєму програмуванні Android я можу дістатись до того, що я можу кодувати якийсь блокнот, а також змусити його не реагувати на підлокітники більшості людей - лише працюючи зі стилусом.
Воломіке

Це було б приємне додаток, хоча я не знаю, чи можливо ізолювати стилус від руки в ємнісному екрані. Як стилус працював для вас?
Метт

Стилус нарешті прийшов на пошту. Отримав червоний бренд Boxwave - червоний, щоб мені було легше, якщо я його неправильно заставлю. Він поставляється із шпилькою, яку ви натискаєте на розетку для вушної пробки, якщо ви хочете тримати її під рукою. У будь-якому випадку, це працює як задумано, але не як тонка стилуса. Закінчив використання графіті для Android, щоб отримати те, що я хочу.
Воломіке

Геніал - це добре, але шукаючи метод введення, Граффіті пристойний, але треба вивчити його "мову"
Девід Лоззі


2

Старе запитання, але все ще важливе питання, і всі ці відповіді вже не задовольняють (більше). Я шукав додатки протягом декількох годин (жовтень 2017), і це мій список (орієнтовно відсортований, перший ~ = краще):

Редагувати : Я покращив / сортував / групував список відповідно до тестування


Edit2 (лютий 2019 р.): OneNote покращився - тепер у ньому є інструмент "ласо". Також зараз додаток Nebo знаходиться в ігровому магазині. Список має бути все ще досить повним, але я більше не гарантую це, тому що я не можу виключити, що немає жодного іншого новачка, як nebo (я почув від жодного).

Зараз я сам перейшов на OneNote, оскільки це єдиний хороший додаток для кросплатформних (Nebo дотримується іншої концепції -> ocr). Мені б дуже хотілося, щоб слово MS покращилось для оцифровника / ручки. Але , як вл Тепер OneNote є рішення crossplattform.

Коротке порівняння : Чого насправді бракує андроїд-додатку imo порівняно з додатком onenote uwp та onenote 2016 (остання версія зі збереженням на локальному сховищі) :

 • Без форм (також немає розпізнавання)
 • Без математичних формулювачів (також немає розпізнавання)
 • Ніяких таблиць
 • Немає "вставити пробіл"
 • Тільки для 4 налаштованих ручок (+2 маркера)
 • Розмір і колір паперу на чотирикутній палітурці не можна змінити

Багато речей, які приємно мати. Але з інструментом для інструментів lasso Android додає вам основні функції редагування, яких мені достатньо (я спершу хотів перейти на поверхню лише для кращого програмного забезпечення onenote), оскільки мені потрібна кросплатформна форма (а лекційні ноти цього не передбачають).


Мої найкращі програми для клавіатури та рукописної суміші:

Якщо ваша увага зосереджена на рукописному введенні , ці програми можуть бути дуже актуальними і для вас:

 • Примітка Handwrite Pro & Draw
 • Квіл
 • INKredible

Ще інші відповідні програми :

 • Кальмар
 • Evernote
 • Геніальне письмо 2
 • Handrite Lite

Я вважаю, що цей список, напевно, досить повний до цієї дати і містить найкращі програми для стилів (а може бути і змішаних клавіатур) приміток (якщо ви все-таки вважаєте, що знайшли кращу програму, залиште її в коментарях, мені цікаво отримати як можна краще: D). Btw. напрочуд, microsoft onenote не входить до мого списку. Підтримка стилусу - жарт. (oneNote for windows - це добре, але для android ...).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.