Як запустити програми Android на своєму ПК за допомогою емулятора Android?


16

Чи можна запускати програми Android на ПК (за допомогою емулятора)? У мене на ПК ПК Android SDK і я хочу запустити на ньому Angry Bird. Чи може мені допомогти будь-який організм?


1
Якщо метою є лише грати Angry Birds, тоді ви можете зіграти її тут: chrome.angrybirds.com Це версія HTML5 Angry Birds, що працює як шарм.
Стефан

Мені вдалося встановити Google Play за допомогою цього методу, але коли я перезавантажую емулятор, все пропало, і мені доведеться інсталювати знову. Хтось ще має цю проблему?

Відповіді:


16

Я думаю, що ви маєте на увазі встановити додатки з ринку на емуляторі Android. Ну, як правило, це неможливо і теж не пропонується. Емулятор в основному призначений для цілей розвитку. Проблема також полягає в тому, що вам потрібно буде придбати ринок Android для того, щоб мати можливість завантажувати програми (Angry Birds у вашому випадку), але на емуляторі не встановлено додаток на ринку.

Однак є цікава стаття про те, як описати, як описати, як встановити додаток для Android на емуляторі: http://www.howtogeek.com/howto/21862/how-to-enable-the-android- market-in-the-google-android-emulator /

Я сам не пробував цього, але ви можете спробувати. Особисто я думаю, що загальний досвід користувачів гри Angry Birds на емуляторі не буде великим :)


поголосував би на тему "Особисто я думаю, що загальний досвід користування грою Angry Birds на емуляторі не буде великим". !!!
Михайло Паулуконіс

5

Зауважте, що хоча Android OS сама є безкоштовною (безкоштовно та безкоштовно), Android Market Google не є безкоштовним додатком (власники та виробники пристроїв повинні платити Google ліцензійну плату, якщо вони хочуть легально включити Market на свій пристрій); тому встановлення Market на емуляторі має тінисту законність (хоча, я сумніваюся, Google би стукав у вашу вхідну двері, у вас не вистачає грошей, щоб їх варто було подати в суд, і вони не хотіли б зруйнувати імідж, що вони є відкритими) .

Однак Angry Bird сам є безкоштовним (безкоштовним, не вільним) додатком, і немає обмежень щодо встановлення безкоштовного додатку на платформі Android (наприклад, емулятор). Поки ви можете отримати APK за допомогою інших засобів, ніж Android Market (наприклад, на сайті розробника тощо), встановити його на емуляторі добре. Як це буває, GetJar - це один з офіційних каналів розповсюдження Rovio, і ви можете Angry Bird звідти , зауважте, що вам потрібно дозволити встановлення сторонніх сторін (Налаштування> Програми> поставити галочку "Невідомі джерела", це вже встановлено за замовчуванням на емуляторі ).


я завантажую файл .APK, але я не знаю, як його встановити на емуляторі
mahdi

@mahdi Ви просто відкрийте його, з'явиться запит про його встановлення.
Матвій

3

Якщо ви не особливо використовуєте SDK, я б запропонував використовувати BlueStacks . Це дозволяє запускати програми Android на ПК без необхідності в SDK для Android. Це окремий інсталятор, а отже, простий у налаштуванні та використанні.


1

Якщо ви хочете встановити програму на своєму емуляторі, вам потрібен файл apk програми. Запустіть (онлайн) емулятор, на який потрібно встановити додаток, а потім:

  1. Скопіюйте apk в %PATH%\android-sdk\platform-tools

  2. Відкрийте підказку CMD

  3. Тип adb install application.apk

Це працює для мене, але я не знаю про продуктивність ігор.

Примітка: символи пробілів заборонені в імені файлу application.apk. Напр .: application name.apkзаборонено, ім'я файлу має бути таким application_name.apk.


0

У BlueStacks є програвач додатків, який повинен робити те, що ви хочете.

Програвач BlueStacks App Player дозволяє швидко запускати програми зі свого телефону та повноекранного режиму в Windows та Mac.

Ви можете завантажити бета-версію безкоштовно .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.