Як я не можу додатки встановлювати себе на мою SD-карту?


9

Здається, що деякі програми за замовчуванням зберігають на SD-картці, коли вони вперше встановлені на Froyo, а не дефолт у внутрішній пам'яті, це дратує, тому що коли я монтую SD-карту як зберігання в Windows, піктограми цих програм зникають з мого будинку екрана, і мені потрібно перейти до списку програм і знайти їх, щоб додати їх на головний екран. Якщо я навіть помічу, що вони пішли.

У мене є Galaxy S з більш ніж 1,4 Гб внутрішньої пам'яті, тому не турбуйтеся про те, щоб додатки займали місце у внутрішній пам’яті або не вистачало пам’яті, тому я хотів би використовувати цей простір і зберегти накопичувач SD для мої файли (тобто картинки, фільми та музика).

Програми, які якимось чином перемістилися на мою SD-карту, коли я перевірив, зараз були SliceIt та Open Signal Maps. У минулому я пам’ятаю, що і сердиті птахи, і сезони сердитих птахів теж робили це, поки я не перенесла їх назад на телефон (адже я трохи подумала, що сезони сердитих птахів замінили сердитих птахів, оскільки оригінал зник з головного екрану навколо в той же час, коли я встановив "Сезони", я підозріло потрапив через кілька днів, коли "Сезони" теж зникли і знайшли їх обох на SD).

Відповіді:


7

Завдяки цій відповіді на це питання Чи доступні переміщення програм на SD лише для вкорінених пристроїв? .

Я виявив команду getInstallLocationADB і встановив місце установки на внутрішнє на своєму не вкоріненому телефоні.

Коли встановлений SDK для Android та мій телефон, підключений через USB з увімкненим режимом налагодження USB, введіть наступні команди:

adb devices
(перевірте, чи може АБР бачити мій телефон та запустити необхідні послуги)

adb shell
(підключає оболонку до телефону)

pm getInstallLocation
(повертається 0[auto])

pm setInstallLocation 1
(встановлює місце встановлення за замовчуванням внутрішню пам'ять)

pm getInstallLocation
(запустіть ще раз, щоб перевірити, чи тепер він встановлений у правильному розташуванні, повертається 1[internal])

exit

Безпечно видаліть апаратне забезпечення, відключіть телефон від мережі та все готове, без потреби root!


Приємно, я вважаю за краще варіант 2 я маю на увазі вечір встановитиInstallLocation 2 xDDD все на
sdcard

Цікаво, що мені довелося це зробити через термінальний емулятор на своєму пристрої, але я не намагався adb.
Матвій

5

Я ще не пробував цього, але тут є нитка XDA із програмою, яка дозволяє переміщати будь-яку програму на або вимикати вашу SD-карту та встановлювати встановлення за замовчуванням на Внутрішній, SD або Авто. Я вважаю, що Авто за замовчуванням.


Схоже, для цього потрібен корінь, і в основному його перевіряли люди з протилежним мені бажанням (тобто вони хочуть, щоб все перейшло на SD-карту). Оскільки я зараз не вкорінений, я вважаю за краще некореневий метод, якщо це можливо.
GAThrawn

Єдиний інший метод, який я бачив, включав команди ADB на вкоріненому телефоні. Я лише один раз скажу, що корінь не є чогось боятися і може відкрити безліч інших можливостей на вашому пристрої. Я все-таки вирішуватиму вам, і я буду тримати очі від інших рішень.
Saiboogu
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.