Як оновити веб-сторінку в Chrome (аналог Ctrl + F5) на пристрої без кнопки меню?


16

У мене є пристрій Nexus 7 Android із браузером 4.2.2 та Chrome.

Як можна глибоко оновити веб-сторінку - аналог Ctrl+F5гарячої клавіші на робочих столах?

Зверніть увагу, що на пристрої немає кнопки меню.

Відповідно до єдиного спорідненого питання, яке я тут знайшов , рішення полягає в тому, щоб повністю очистити кеш браузера. Я вважаю за краще більш зручне та елегантне рішення.


2
Як пов’язана кнопка меню (або її відсутність)?
eldarerathis

@eldarerathis, я побачив якийсь пост в Мережі, запропонував натиснути кнопку Інструменту оновлення, утримуючи клавішу Меню.
Стен

Ах, цікаво. Я цього раніше не чув.
eldarerathis

1
На це питання є набагато кращі відповіді щодо StackOverflow (який показує, як надмірне розщеплення спільноти не допомагає; Android достатньо близький до програмування, що не варто робити окремий сайт для «Хімія проти математики» - впевнено.)
Ден Даскалеску

Відповіді:


-2

Обхід кешу сайту:

Для цього потрібен простий код JavaScript для запуску в адресному рядку для обходу кешу та отримання вмісту з сервера замість кешу браузера. Відповідно до цієї сторінки MDN на примусовому перезавантаженні поточної сторінки з сервера ,

javascript:location.reload(true)

Введіть вищевказаний код у адресному рядку браузера та натисніть клавішу Enter. Це отримає весь вміст із сервера замість вибору елементів, кешованих у вашому браузері (таким чином, обхід кешу браузера).

Дані обходу кешу для всіх веб-сайтів (глобальний кеш)

Наведений вище javascript працює лише для певного веб-сайту, який ви зараз відкрили. Щоб очистити весь кеш веб-сайту, використовуйте глобальні дані кешу браузера. Ви знаходите це під

Settings > Privacy > CLEAR BROWSING DATA

Установіть прапорець "Кеш" (та інші параметри, такі як дані веб-переглядача, куки, пароль тощо) та виберіть "Очистити".

Примітка: Хоча Ctrl+ F5призведе до того, що браузер викине кеш і запитує новий вміст із сервера, сервер може ігнорувати no-cacheзаголовок і обслуговувати кешовану сторінку на сервері. Таким чином, навіть Ctrl+ F5може повернути стару версію сторінки, якщо сервер ігнорує заголовок без кешу.

Режим анонімного перегляду:

Перегляд анонімного режиму вимикає історію та кеш-пам'ять. Таким чином, ви можете відвідувати будь-який сайт через режим анонімного перегляду, щоб кожен раз запитувати свіжий вміст.


Для більш цікавої дискусії про те, що робить Ctrl+ F5чи сила оновлення,

Прочитайте цю публікацію ТА, які запити створюють оновлення браузерів "F5" та "Ctrl + F5"?1
Навіть після очищення даних перегляду глибокого оновлення не відбулося. Мені довелося вбити і перезапустити Chrome у своєму телефоні Android, щоб змусити його отримати кеш. (Як заздалегідь, це виглядає навіть після того, як ви очистите кеш на диску (імовірно), кеш пам'яті все ще існує. Вбивство Chrome також вимиває кеш пам'яті.) [PS: Під "диском" я маю на увазі постійну не- енергонезалежне сховище aka flash memory.]
ADTC

3

На моєму веб-переглядачі планшетів Samsung за допомогою Chrome введіть це в адресний рядок:

javascript:location.reload(true)

Це повинно викликати важке перезавантаження за допомогою Javascript. Тепер мені не потрібно чекати днями, щоб спостерігати за результатами зміни коду, яку я вніс. Новою проблемою є те, що введення на планшеті - це не моя улюблена справа.

Замість введення вищевказаної команди я також намагався перейти в режим робочого столу, а потім назад. Це не глибоко освіжило.


2

Я не отримав жодного з цих рішень для роботи. Однак я знайшов робоче рішення.

Спочатку з’ясуйте URL-адресу css. У моєму випадку це виглядало приблизно так:

/min/assets/css/style.min.css

Запишіть його в поле адреси, але також додайте до нього змінну GET:

/min/assets/css/style.min.css?hello

Сподіваємось, змінна GET прийнята. Оскільки це новий URL, він змушує css перезавантажуватися. Тепер поверніться на сайт, і CSS повинен був бути перезавантажений.


2

Я знайшов це !!!!!!

У лівій частині URL-адреси розміщено інформаційну піктограму (i) або піктограму блокування. Клацніть піктограму, а потім [конфігурація веб-сайту].

Ви знайдете піктограму сміття, щоб очистити кеш поточного сайту, а також кнопку "відновити налаштування".

Працює на Android Chrome 71.


1
Не працює на моєму S9 +, збірка Chrome 73.0.3683.90. Я натиснув опцію Очистити і скинути щонайменше 15 разів на контрольованій сторінці (тому я знаю, що код справляється непогано). Однак JS, що працює на сторінці, яку я завантажую, все ще є старою версією.
SE наносить

1
Що ж, він працював на моєму S9 чудово, тож я думаю, що у вашій справі щось відбувається! Не могли б ви ще більше пограбувати?
JCM

Зараз я спробував це на двох різних пристроях: один, який використовує режим розробника (мій телефон, оскільки я розробник), і друг. Я також спробував на планшеті; ні туди +. Крім того, я навіть спробував на своєму корпоративному iPhone за допомогою Chrome, і те саме питання є. Тож, з моєї точки зору, вам здається щасливим, більше, ніж я, здається, у своєму розпорядженні декількома несправними пристроями.
SE, на жаль, завдає удару знову

Звичайно, справжньою проблемою є прикольна поведінка Chrome / Android та гіперагресивне кешування. Це як режим анонімного режиму, який не працює (якщо говорити про те, що теж не працювало належним чином ...)
SE наносить

Щойно переконався, що в Chrome для Chrome немає такої опції, про яку ви говорите, я вважаю, що ми говоримо не про одне і те ж: більше того, що в Chrome мого Android немає «очищення та скидання». Щоб потрійно перевірити це, я перевірив мою пропозицію щодо роботи Xiaomi A1, що працює в порядку (зауважте, що він відображає розмір сторінки локального кешу в КБ). Можливо, вам потрібно буде закрити вкладку (або спробувати вбити хром). Інакше мені цікаво, що очікує зробити "смітник" одного конкретного сайту ...?
JCM

1

Я просто знаходжу більш елегантне рішення. У меню веб-сторінки запитайте настільну версію веб-сайту. Він витягне дані з сервера і сторінки перезавантажить. Після цього ви можете знову повернутися до мобільної версії.


1
Не всі веб-сайти пропонують мобільні / настільні версії.
алле

1
У поточній версії Chrome на Android є опція Запити сайт робочого столу. Незалежно від того, чи всі сайти задовольняють цей запит чи ні, у багатьох випадках це все-таки ефективний варіант. Спробувати це і виявити, що це не працює, набагато простіше і швидше, ніж очищення кешів в налаштуваннях.
Філіп Джонс

1

Мені потрібен спосіб очистити поточний кеш або весь кеш із того самого доменного джерела через javascript, тому я можу переконатися, що оновлення мого веб-сайту надходить без помилок.

Я також не мав успіху щодо тимчасової зміни метатегів кешу в заголовку html.

Тільки на робочому столі та не автоматизовано:

ctrl + R

використовується для примусового перезавантаження, щоб очистити кеш.

тепер вам доведеться натискати

ctrl + shift + R
or
shift + F5

Здається, що хромом було важко очистити кеш.

Вони, ймовірно, роблять це для того, щоб обдурити в тестових показниках браузера. VW Style.

Я написав власну обхідну функцію forceReload (), яка працює в Windows Chrome і android Chrome і Chrome:

window.forceReload = function(){
  if( !window.fetch)return document.location.reload( true);
  var els = document.getElementsByTagName( "*");
  for( var i = 0; i < els.length; i++){
    var src = "";
    if( els[i].tagName == "A")continue;
    if( !src && els[i].src)src = els[i].getAttribute( "src");
    if( !src && els[i].href)src = els[i].getAttribute( "href");
    if( !src)continue;
    fetch( src, { cache: "reload"});
  }
  return document.location.reload( true);
};

Ця функція буде завантажувати лише вміст, завантажений на поточну сторінку, ви можете запустити її один раз у кожного свого клієнта після того, як нові оновлення з’являться на сервері, або просто додати робочу кнопку оновлення у вашому додатку.


Дякуємо, що поділилися кодом. Fetch, здається, ще експериментальний API, тоді, ймовірно, ще один експериментальний API кешу може бути корисним.
Стен

-1

Перейдіть на сторінку, щоб перезавантажити її, вона має ввімкнути хромування для смартфонів, щоб побачити більше подібних хитрощів, перевірте це посилання, де я знайшов рішення для вашої проблеми.


1
Незважаючи на те, що ця функція останнім часом додається до броузерів Chrome (вер.41 вище), вона не буде доступною у старих версіях. Тож ця функція може чи не може працювати. І що ще важливіше, це просто перезавантажує сторінку у звичайний спосіб, але ОП вимагає жорсткого оновлення.
Лаки

Не вказано, чи потрібне рішення знаходиться під точкою андроїда чи кодування
fsalazar_sch

1
Не можу зрозуміти, що ти маєш на увазі під цим. Але ця відповідь не віщує мені, що це допоможе вирішити проблему ОП.
Вдалий

Ця "відповідь" буквально просто говорить людям, що ви можете регулярно оновлюватись, натискаючи на сторінку. Однак питання ОП стосувалося "жорсткого оновлення", еквівалента CTRL + F5 на ПК.
Борт

-3

Зліва від вікна веб-адреси, який ви відвідуєте, - майже кругла стрілка.


1
Я не вірю, що це глибоке оновлення, як просить Стен.
dotVezz
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.