Коли я повинен почати заряджати літієву батарею?


22

У коментарях до цього питання йдеться про те, що я не повинен чекати, поки низький рівень заряду акумулятора, перш ніж заряджати, тому що це скорочує час автономної роботи (це суперечить моєму розумінню, що чим швидше ми заряджаємось (не чекаючи розряджання акумулятора), тим гірше це буде для автономної роботи). Моє запитання, коли я взагалі повинен почати стягувати плату, щоб уникнути цього ефекту? 20%?

Цікаве запитання: Якщо ми завжди обмежуємо використання акумулятора лише 20% і вище, чи не знизимо ми насправді нашу ємність до 80%, тому що ми будемо використовувати акумулятор лише у стані 20% -100%?2
Це не є ендемічним для телефонів Android. Дивіться цю публікацію на електроніці та робототехнічній стеці: електроніка.stackexchange.com
questions/7992/…

На пов'язане питання Аль Еверетта є чудова відповідь - дуже детальне пояснення сучасного догляду за літієвими батареями.
Saiboogu

Відповіді:


18

Якнайшвидше і найчастіше. Витрата часу в будь-який надзвичайний заряд (високий або низький) може пошкодити літієві акумулятори. Висока зарядка не так вже й погана, враховуючи, наскільки швидко сучасні пристрої будуть виснажуватися з цього стану. Витрата часу на більш низькому рівні заряду може пошкодити внутрішню структуру акумулятора.

Злив до "0" на пристрої фактично не знищить акумулятор, хоча схема захисту акумулятора не дозволить йому знизитися до критичного рівня. Але чим більше часу ви витрачаєте з меншими зарядками, тим більше накопичувальної шкоди ви робите і тим більше часу ви забираєте у життя акумулятора. Зробіть все можливе, щоб цього уникнути, і, швидше за все, у вас буде акумулятор, який досі дає 70-80% його життя до моменту, коли пристрій вважається застарілим.


Отже, ви маєте на увазі, що я завжди повинен підключати телефон, коли я маю доступ до зарядного пристрою або USB-порту з кабелем? Хлопчик, я думав, це скорочує час автономної роботи.
Фітрі

2
Так, підключайте це кожен шанс, який ви отримаєте. Це не скорочує час автономної роботи. Це лише на батареях Nicad, і у вас є літій-іон.
Метт

1
Саме так - стягуйте плату, коли є можливість. Єдиний раз, коли ви, швидше за все, наткнетесь на NiCad (останній технік, який мав значний ефект на пам'ять) - це дешевші бездротові електроінструменти.
Saiboogu

1
... і деякі цифрові камери. Більшість із них виглядають як два акумуляторні батареї типу АА, оскільки вони є двома нитковими АА, записаними разом.
Метт

1
Не турбуйтеся про відключення підключення до мережі - Якщо вам вдасться стиснути лише кілька відсотків заряду, перш ніж рухатися далі, це все-таки вигідно і не має недоліків.
Saiboogu

12

Літій-іонні батареї не розвивають «пам’яті», як нікелеві батареї Cadnuim, тому щоденна зарядка незалежно від рівня розряду не вплине на термін служби акумулятора. Якщо моя пам'ять служить мені правильно, через те, що акумулятори перезаряджаються, вона менше напружує батарею, якщо ви не дозволяєте їй опуститися нижче 40%, але я б не переживав про це. У цьому ж плані не соромтеся стягувати плату в будь-який час, коли у вас є можливість.


0

Тепер є Чаргі - USB-накопичувач + комбінований додаток для Android, який обмежує зарядку зовні (кореневі не потрібно). Просто встановіть паличку між зарядним пристроєм та телефоном та використовуйте додаток для вибору рівня заряду. Просто як це. Шукайте "палицю Чаргі" в Google.

Навіть якщо ви хочете заряджати до 100% - він піде туди, але повністю відключить живлення, поки заряд не знизиться до 97% (кілька годин). Тоді він знову почне заряджати, але це спосіб менш напружений, ніж звичайна струменева зарядка. Однак, враховуючи сьогоднішню ємність акумулятора, 90% достатньо, щоб позбутися вас більшість днів.

Розкриття інформації: Я є генеральним директором компанії Lighty Electronics. Ми розробили Чаргі і хотіли б людям, які мали цю проблему, насолоджуватися нашим продуктом так само, як і ми. Ніякого спаму, просто вирішення проблеми.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.