Чи залишає видалення додатків сліди?


25

Я родом з фону Windows, де все, що ви встановлюєте-видаляєте, зазвичай залишає сліди, які часом важко виявити та видалити.

Чи відбувається те ж саме, коли ви видаляєте програми Android? Я знаю, що немає реєстру в Linux / Android, але чи є місце, де ще можуть залишитися сліди?

Я бачив деякі програми, які створюють папки на SD-карті, але це легко помітити та видалити.

Дякую.


3
Я бачив лише випадки, коли ігри / програми завантажують / зберігають додатковий вміст на SD-карті. На вкладці завантажень на ринку зберігається історія псеедо того, що ви нещодавно завантажили / встановили.
Брайан Денні

Відповіді:


17

На вкоріненому телефоні програми запускаються як окремі користувачі та не мають доступу до файлів, створених іншими користувачами або системних файлів, тобто вони є «пісочницями». Оскільки вони не можуть внести жодних подібних змін, я б сказав, що єдине, що вони можуть залишити після себе, - це невеликий детрит на вашій SD-карті.

На вкоріненому телефоні додаток, якому було надано root доступ, може робити майже все, що можливо в апаратному забезпеченні. Програми, які мають кореневі дозволи, можуть записувати на носії інформації, не лише для читання (включаючи зміни завантажувача), змінювати приватні дані інших програм, змінювати налаштування системи, змінювати системні файли тощо. Програма, що ввімкнена, також може ховатися від системи, і робити вигляд, що видаляється, будучи ідеально здоровим і живим.

В основному, вкорінені програми можуть робити все, що дозволяє апаратне забезпечення

Оновлено, щоб включити інформацію про Лі Раяна про вкорінені програми.


4
Хм, дякую Метт. Чи можете ви, будь ласка, надати мені кілька прикладів того, який тип сміття з кореневим доступом можна залишити? Як я вже сказав, я новачок у середовищі, що не стосується Windows.
Франциск

6
@Francisc: програми з кореневим доступом можуть робити майже все, що можливо в апараті. Програми, які мають кореневі дозволи, можуть записувати на носії інформації, що не лише для читання (включаючи зміни завантажувача), змінювати приватні дані іншої програми, змінювати налаштування системи, змінювати системні файли тощо. Укорінені програми також можуть ховатися від системи та робити вигляд бути видаленим, будучи ідеально здоровим і живим. В основному, вкорінені програми можуть робити все, що дозволяє апаратне забезпечення.
Лі Лі Раян

1
@Lie - чи слід редагувати свою відповідь, щоб включити вашу (дуже корисну) додаткову інформацію про додатки root? (Не хочу красти реп або що-небудь)
Метт Х

1
звичайно, я буду радий, якщо ви зробите це
Lie Ryan

Не вкорінені програми також можуть зловживати своїми дозволами. SD Card є легким, але у вас є інші приклади, такі як зловживання контактами для розміщення матеріалів. Тож я відчуваю, що додатки можуть залишити сліди.
Дідьє А.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.