Що саме є CloudAgent процес? Його файли їдять простір, як божевільні


16

У мене в телефоні відбувається багато звичайних речей (Samsung Grand, Android 4.1.2), таких як автоматичні оновлення додатків, Twitter, Dropbox тощо. Більшість випадків зрозуміло, які налаштування для них пов’язані з мережею (wifi- лише всі речі), і вони чітко відображені в статистиці даних.

Єдиним винятком є ​​процес "CloudAgent", який:

  • насправді не стає очевидним, до чого належить (це частина Android? Користувацькі речі Samsung?)
  • їсть простір як божевільний (його папка була набагато більше 1 Гб із 4 Гб системного простору)
  • їсть мережу, навіть коли не на wifi

Хоча це насправді не викликає жодних серйозних проблем, це дуже заплутано - що це таке, що він робить і якими налаштуваннями керує?

Відповіді:


19

Це програмне забезпечення Samsung, вбудоване в систему в певних телефонах Samsung. Як і додаток Dropbox, це послуга автоматичного завантаження фотографій, які ви робите на свій телефон; він підключається до вашого "облікового запису Samsung", якщо ви створили його. Він також інтегрується з Dropbox для синхронізації фотографій на Галерею пристроїв; якщо в Dropbox також увімкнено "Завантаження камери", це, ймовірно, призводить до того, що у вашому телефоні є дві копії кожної фотографії: звичайна та одна у сховищі CloudAgent.

Ви можете змінити його налаштування, зайшовши в головну програму Налаштування та вибравши Cloud у списку диспетчерів програм (у розділі Пристрої ). Ви можете очистити його дані та відключити або "заморозити" додаток, якщо ваш пристрій вкорінено, і єдиним наслідком цього є те, що фотографії з Dropbox не відображатимуться в Галереї. Якщо у вас також встановлено додаток Dropbox, Dropbox все ще може синхронізувати (та автоматично завантажувати фотографії) без запуску CloudAgent.


2
Зробив ... Зрозуміло, що він відповідає "Хмарі" в налаштуваннях, і причиною, що він їсть місце (і, мабуть, мережа), є те, що там було включено налаштування для синхронізації всіх моїх зображень Dropbox з галереєю Android (що я не хочу справді не користуюся, тому не звертаю уваги). Вимкнення очищеного кеш-гіганту та припинення появи елементів Dropbox у галереї (завантаження все ще працює як завжди).
Рарст

1
Дякую за додаткову інформацію: я додав це у свою відповідь, щоб допомогти майбутнім відвідувачам.
Dan Hulme

1
Звичайно, саме так ми котимося на SE. ;) Зауважте, що це, здається, не пов'язане з функцією автоматичного завантаження (яка є Dropbox і включена в її додатку), здається, це додаткова Samsung, створена для автоматичного завантаження з Dropbox для інтеграції в галерею. Телефон постачався з промо + Dropbox 50 Гб, тому, напевно, Samsung відчув, що зобов'язаний зіпсувати його додатковими дзвіночками. :)
Rarst

1
Функція автоматичного завантаження з Dropbox на телефон із промо-вагою 50 Гб звучить як дійсно простий спосіб запустити телефон із системного простору, навіть якщо він обмежений зображеннями.
Велоцираптори

1
Просто FYI, якщо ви відключите синхронізацію папки, вона НЕ видалить дані з SDCard. Я використовував ES File Explorer, щоб видалити файли з папок, що знаходяться в закритому каталозі, із [внутрішнього] sdcard.
PasadenaGeek
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.