Як я можу отримати доступ до файлів у "/ data / data" та скопіювати їх на карту пам'яті без кореня?


17

Чи є спосіб отримати доступ до файлів /data/dataі скопіювати їх на карту пам'яті? У мене немає кореневого доступу.

Відповіді:


27

Без кореневого доступу у вас є 2 варіанти. Обидва варіанти (можливо) дозволяють отримати доступ до файлів певного додатка, наприклад, до папки /data/data/com.app.packagename.

 1. Якщо додаток є налагоджувальним, ви можете скористатися run-asкомандою в оболонці adb (більше інформації про те, що таке adb та як його встановити, можна знайти тут )

  adb shell
  run-as com.your.packagename` 
  cp /data/data/com.app.packagename/
  
 2. Якщо додаток не піддається відладці, ви можете скористатися функцією резервного копіювання Android.

  adb backup -noapk com.app.packagename
  

  Тепер вам буде запропоновано "розблокувати пристрій і підтвердити операцію резервного копіювання". Краще НЕ вводити пароль, інакше читати дані стає складніше. Просто натисніть на "резервна копія моїх даних". Отриманий файл 'backup.ab' на вашому комп’ютері містить усі дані програми у форматі резервного копіювання Android. В основному це стислий файл tar. На цій сторінці пояснено, як ви можете використовувати команду zlib OpenSSL для її розпакування. Ви можете скористатися adb restore backup.dbкомандою для відновлення резервної копії.


3
Це стосується також і програм із програмою android:allowbackup="false"?
Ключ-шість

2
@Drejon Ні, я не думаю, що це буде працювати в такому випадку (але я не перевіряв його, тому я не впевнений на 100%).
Тельпер

1
Я впевнений, що є випадки застосування, які не дозволяють створити резервну копію. Створюючи резервну копію всіх програм, вони просто нічого не створюють. AFAIK, якась програма може надавати обмежений підмножину файлів або, можливо, навіть щось на замовлення, тому не вважайте це завжди 1: 1 каталогу в / data / data. BTW, BlackBerry змушує мене використовувати якийсь пароль, але можливо розшифрувати його (якщо у вас є пароль). Я думаю, що я використав для цього sourceforge.net/projects/adbextractor .
v6ak

2
Мені вдалося отримати його за допомогою adb backup -noapk com.app.packagename Ви отримаєте backup.ab, тоді вам потрібно буде перетворити в tar (щоб відкрити його 7zip) Ви можете конвертувати його за допомогою sourceforge.net/projects/adbextractor - там є банку всередині цього називається abe.jar. Тоді ви можете запустити команду java -jar abe.jar розпакувати backup.ab backup.tar
Ігор Вукович

0

Щось легкі інструменти для резервного копіювання даних додатків для Android (.db-файл) або прямого доступу через USB-налагодження, навіть якщо є якийсь телефон, не ввімкнено UMS

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.