Змініть швидкість ігор в Android / SpeedHack для Android


10

Чи є спосіб уповільнити / прискорити фактичну швидкість гри? Для ПК з ПК Windows є чіт движок SpeedHack, який робить це непогано. Чи є щось (вимагає root або ні), щоб досягти подібного ефекту на Android?

Перевірте вікі Cheat Engine (зв'язане вище) на опис функціональності.


Ну, ви завжди можете прошивати нове ядро ​​та використовувати SetCPU для зміни швидкості руху годинника, але це не матиме того ефекту, який ви бажаєте. Це просто зробить процесор швидше / повільніше, що ви дійсно помітите лише при таких речах, як емуляція (наприклад, PlayStation)
Брайан Денні

Будь-які оновлення з вашого кінця?
geffchang

Hy @geffchang дякую за участь, але, на жаль, ні. Я буду перевіряти деякі відповіді, але я просто люту-кинув повільний процес стратегічної гри, яка спонукала мене в першу чергу задати це питання, тому потреба відпала.
Mindwin

Відповіді:1

Використовуйте GameGuardian . Це ідеально працює на всіх версіях Android, включаючи Lollipop та Marshmallow.

У ньому встановлено speedhack, що працює на пристроях arm та x86, включають емулятори x86, такі як Bluestacks, Droid4X, Andy та інші.-1

Ви можете використовувати додаток управління процесором CLASSIC без надмірних процесів.

Отримайте непотрібні CPU Control CLASSIC від Google Play . Або сторінку додатка у F-Droid

Опис: Управління процесором CLASSIC без надмірних процесів - це скорочена версія популярного керування процесором No-Frills . Він призначений для старих пристроїв під керуванням Android 1.6 "Donut" або Android 2.0 "Eclair" або для людей, які хочуть, щоб додаток було якомога меншим: трохи близько 400 КБ!

Усі функції стандартного керування процесором без виправлень доступні у версії CLASSIC . Єдина відмінність - у користувальницькому інтерфейсі ("погляд").


1
Хоча це може уповільнити гру, я сумніваюся, що це зробить так, як хоче ОП, це просто сповільнить весь телефон.
Арахіс

А також економить енергію акумулятора.
Abdelraouf Adjal

4
Так ... але гра, ймовірно, не сповільниться плавно, вона, мабуть, буде відставати / падати кадри, а не все просто рухатись на 1/2 швидкості, наприклад.
Арахіс

@Peanut, Якщо гра запрограмована правильно, вона сповільниться спокійно. Дивіться приклад PhysicsFixedStepExample з AndEngineExamples. play.google.com/store/apps/… github.com/nicolasgramlich/AndEngineExamples/blob/GLES2/src/org/… Це дозволяє зробити ігровий досвід ідеально відтворюваним між різними пристроями. Якщо говорити, якщо процесор цілеспрямовано розблоковується користувачем, система обманюється робити ці фіксовані кроки довше, ніж вони повинні бути.
Стефан Бранчик

І так, розблокування уповільнить весь телефон, але якщо ви просто обманюєте гру, то вам не потрібно весь час розблокувати телефон. Вам просто потрібно ввімкнути розблокування, коли ви насправді граєте в гру.
Стефан Бранчик

-2

Завантажте Cheat Engine для Android тут: www.cheatengineandroid.com


3
Чи справді цей продукт робить те, що хоче ОП? І посилання на ігровий магазин набагато краща ..
Арахіс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.