Додаток / ярлик для швидкого зміни типу блокування екрана?


12

Два сценарії:

  1. Я в "довіреному" місці і не хочу весь час вводити пароль / шаблон для розблокування
  2. Я в "ненадійному" місці і хочу, щоб мій телефон був заблокований екраном пароля / шаблону

чи є якийсь спосіб використовувати ярлик / додаток, який швидко переключить спосіб заблокування екрана? наприклад (коли мій екран розблокований) - я натискаю піктограму, і тип блокування змінюється від використання звичайного методу розблокування на метод розблокування пароля / шаблону та навпаки.

використовуючи android2.2

редагувати : додано нову відповідь нижче про те, що я зараз використовую для досягнення цього (використовуючи android2.3.7)

Дякую


Я теж це шукав. У моєму ідеальному світі ви можете встановити заблокований екран, щоб мати два повзунки. 1. нормальний внизу (я знаю, деякі користувальницькі інтерфейси різні) і 2. інший невидимий вгорі. Коли ви відкриєте слайд, щоб розблокувати нижню частину, вона запропонує ввести PIN-код. Ви, власник телефонів, будете єдиним, хто знає верхній слайдер, щоб ви мали необгрунтований доступ до телефону, просунувши невидимий слайд. Це буде сценарій, який я біжу в "Довіреному" місці, про всяк випадок, якщо я забуду переключити його перед тим, як поїхати в "недовірене" місце.
Метт

недоліком у вашому підході є - якби це була програма для широких мас, кожен би спробував «знайти» ваш невидимий повзунок. У мене є ідея мати звичайний повзунок + додатковий повзунок, який би блокував екран із пропуском / шаблоном .. тож це був би дуже простий спосіб додати додаткову безпеку ... Я думаю, це було б дуже зручно. сподіваюся, я пояснив це досить добре хе-хе: D
pootzko

Я знаю, але саме тому це було б лише для "довірених" місць як додатковий рівень безпеки.
Метт

Відповіді:


8

З того, що я прочитав, Tasker повинен мати можливість це зробити. Ви можете увімкнути або вимкнути механізм блокування екрана на основі будь-яких критеріїв, які ви хочете, включаючи значення змінної. Ви також можете змінити значення змінної за допомогою віджета. Об’єднайте два, і це повинно працювати.

Caveat Lector: Я досліджував Tasker, я читав про те, що він може, а що не може, але ніколи цього не намагався (поки). Тому сприймайте це як міркування.


Я спробую і залиште тут коментар. Дякую!
pootzko

1
Я вчора завантажив Tasker - так, це можна зробити. tasker.wikidot.com/keyguardtog
Джо Касадонте

Чи можете ви пояснити, як ви це зробили?
Джек '

5

У той же час я піднявся 2.3.7, і якщо комусь потрібне інше рішення - тепер я використовую віджети живлення, щоб вмикати та вимикати блокування екрана вручну. Коли я перебуваю в домашній мережі, я використовую WIFi Unlocker, щоб увімкнути блокування екрана, поки з'єднання увімкнено. Працює дуже приємно.

редагувати: Після оновлення до 4.2+ я просто почав використовувати вбудовані профілі Android. Типи блокування екрана можуть бути встановлені там, а потім їх можна легко перемикати через "довге натискання кнопки живлення-меню".


не впевнений, чи варто оновити рішення на цю відповідь чи зберегти стару відповідь?
pootzko

2
Я думаю, що найкраще, якщо ви зміните прийняту відповідь на цю. Ви - ОП, і Ви повинні бути тим, хто вирішує, що для Вас працює, навіть якщо це не найвигідніша відповідь.
Мартін Тапанков

4

Я впевнений, що цього не можна зробити під пунктом 2.2. Навіть якщо ви створюєте резервну копію даних Lockcreen, виконайте заводські скидання та відновлення даних, відновлюється лише "тип" блокування екрану, а не фактичний шаблон або пароль. Він створений, щоб не змінювати, за винятком програми Налаштування.


1
Ви спробували скористатися програмою Tasker, увімкнувши схему блокувального екрана в налаштуваннях телефону та переключивши опцію Шаблон клавіатури у програмі? Він працював для мене в 2.1, поки жоден інший додаток / віджет не робив.
Малабарба

На жаль, я не використовував Tasker. Я вважав, що Android є більш безпечним, ніж це. Я дам відповідь Джо +1 і сподіваюся, що Путько змінить прийняту відповідь.
Матвій

3

Як згадувалося раніше, Tasker може впоратися з подібними речами. Ви можете налаштувати кнопку перемикання, як ви описали, дотримуючись цих вказівок . У мене щось подібне налаштовано, щоб воно не запитувало мій PIN безпеки, коли я підключений до домашньої мережі. Якщо я не вдома, мені потрібно ввести свій PIN-код. Це досить зручно. Єдиним недоліком використання цього є те, що ви втратите функцію розблокування ковзання, коли вимкнено захист клавіатури. Після натискання кнопки розблокування екран вимкнеться без повзунка. Викликає занепокоєння, якщо ви думаєте, що випадково натиснете кнопку розблокування у кишені. Особисто я не можу змусити сенсорний екран нічого робити проти одягу.


2

Я не впевнений, але я думаю, що більшість віджетів, які раніше могли перемикати захист блокувального екрану, більше не працюють у Froyo (2.2) та вище.

Я збирався запропонувати віджет LockMe , але потім помітив, що у вас є 2.2, і розробник каже, що він не працює з 2.2

Існує також ультра корисний і багатофункціональний розширений контроль - який, мабуть, має таку функціональність, але вам найкраще перевірити його, перш ніж купувати.


1

На своєму телефоні під керуванням 4.4.2 Я використовував комбінацію Tasker і Secure Settings, щоб відключити / включити екран блокування PIN-коду залежно від положення телефону. Працювали досить добре.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.