Android 4.3: Як отримати історію сповіщень


26

Останніми днями, після виходу Android Jelly Bean 4.3, я чув про нову функцію: щось на зразок історії сповіщень , яка б була екраном, де відображаються не лише поточні сповіщення, але й минулі . Це правда чи це просто чутка? Якщо це насправді існує, як я можу потрапити на такий екран?

Відповіді:


33

Це не чутка: історія сповіщень є справжньою особливістю Android 4.3, хоча вони не згадують про це на своїй сторінці Що нового .

Наступні кроки дозволять вам скористатися історією сповіщень у ванільній Android Jelly Bean 4.3:

 1. Перейдіть до ящика додатків, а потім торкніться вкладки Віджети . Прокрутіть, доки не з’явиться віджет Настройки (1x1) .
 2. Перетягніть цей віджет на головний екран .
  Крок 1 Крок 2
 3. Ви побачите екран, де ви можете вибрати тип налаштувань, який відкриється цим ярликом. Виберіть Сповіщення .
 4. Повідомлення про ярлик буде на вашому головному екрані , торкніться його.
 5. На екрані Сповіщення відображається історія сповіщень, про яку ми говоримо. На цьому екрані наразі активні сповіщення відображаються в повному обсязі, а відхилені - затемнені.
  Крок 3 Крок 4 Крок 5
 6. Якщо натиснути кожне сповіщення на цьому екрані, відкриється відповідний екран інформації про додаток , де ви зможете перемикати опцію Показати сповіщення за вашим бажанням.
 7. Пам’ятайте: якщо вимкнути сповіщення для програми, його значок зникне з рядка стану, всі його сповіщення будуть затемнені на екрані історії сповіщень , і ви можете пропустити важливі сповіщення про цей додаток відтепер. Робіть це лише якщо ви повністю впевнені.
  Крок 6 Крок 7

2
Непогано. Але на дотик напівфабрикат. Було б дуже корисно, якби були показані деталі / текст повідомлення. Неумисне очищення відтінку повідомлень - це головний сценарій, я гадаю, де це могло б бути корисним для мене.
Спаркс

2
На Samsung Galaxy Note 3 під керуванням Android 4.4 відсутній віджет / ярлик. Здається, що продавці можуть (і взагалі) відмовитись від цього варіанту ..
Barry Staes

4
Якщо на деяких телефонах немає ярлика до історії сповіщень , дозвольте встановити цей додаток замість цього: play.google.com/store/apps/…
anticafe

Здається, вбудований журнал сповіщень більше не доступний в Android 6.0 Marshmallow. Аварія програми «Історія сповіщень» [4.3+].
Шон

0

Мало популярні пристрої, такі як Samsung Galaxy S7, S7 Edge, LG V20, повністю видалили журнал сповіщень за замовчуванням для Android.

Якщо на вашому пристрої немає ярлика "Налаштування" у віджетах, вам потрібно скористатися сторонніми програмами, такими як Журнал повідомлень про історію .

введіть тут опис зображення

Це безкоштовний додаток, який зберігатиме всі ваші сповіщення на місцевому рівні. Ось особливості цієї програми:

 • Журнал сповіщень за замовчуванням (якщо підтримується)
 • Розширена історія сповіщень
 • Необмежений журнал повідомлень
 • Додатки з чорного списку, які потрібно виключити з журналу
 • Пошук сповіщень
 • Проведіть пальцем, щоб видалити єдине повідомлення
 • Одразу очистити всі сповіщення

PS: Я розробник цієї програми. Ви можете отримати детальнішу інформацію в моєму блозі .


Прийнята відповідь може працювати не на кожному пристрої. Ось чому я кажу: "Наступні кроки дозволять вам скористатися історією сповіщень у ванільній Android Jelly Bean 4.3", тому що вона не працюватиме в сильно налаштованих виробниками ароматах Android 4.3
Франциско Альварадо

Я згоден з вашим коментарем.
Амар Іліндра

як відновити те саме в MIUI, я додав віджет сповіщення та рядок стану, але він не працює і немає віджета для сповіщення самостійно
pyd
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.