Чи є читач PDF (або epub), який дозволяє робити нотатки (або принаймні копіювати текст)?


12

У мене є багато PDF-файлів, які я хотів би прочитати на своїй вкладці Galaxy, а потім робити нотатки. Переважно нотатки додаватимуться до документа (можливо, як Skim ), але в якості вирішення я також можу уявити, щоб скопіювати відповідний фрагмент тексту в окрему ноту, яка приймає додаток.

Переважно, щоб читач мав працювати з PDF-файлами безпосередньо, але якщо немає рішення PDF, я також можу почати конвертувати документи (можливо, за допомогою Caliber ) для зчитування з електронної публікації.

Я спробував Adobe Reader, ThinkFree Office та Aldiko, всі вони мають прийнятну ефективність завантаження PDF-файлів, але окрім громіздкого масштабування, у них також немає можливості копіювати або додавати нотатки.


Дивіться також мою відповідь тут на подібне запитання :)
Izzy

Відповіді:


5

RepliGo Reader ($ 5) дозволяє копіювати текст та робити анотації.

Крім того, якщо ви конвертуєте їх у epubs, додаток Nook дозволяє робити нотатки. Це може дозволити вам копіювати текст на книгу, яка не має DRM DRM, але я не маю жодної з них, тому я не в змозі перевірити її. (Зауважте лише, що поки Nook дозволяє читати PDF-файли, додаток Nook на даний момент не робить.


Зчитувач RepliGo чудовий, він навіть дозволяє малювати. Те, що він не підтримує, - це додавання закладок (можливо, зовнішніх у PDF). Зазвичай ви можете просто додати замітку замість закладок, але для захищених PDF-файлів єдине, що ви можете зробити - це скопіювати текст.
pesche

Я радий почути, що вам подобається додаток. Це занадто погано, що він не може створювати закладки або зберігати нотатки зовні PDF у програмі RepliGo.
Метт

3

ezPDF робить закладки, багатобарвне виділення, має список анотацій та багато іншого. Він зберігає в PDF, і ви можете відкрити збережений файл пізніше в Skim.0

Додаток Kindle дозволяє виділяти та робити примітки як до книг із магазину Amazon, так і до інших файлів, таких як DRm файли .Mobi та Txt, якщо ви копіюєте їх у папку Kindle на SD-карті.

Ці нотатки не синхронізуються з Інтернетом або іншими пристроями, але зберігаються з цією книгою на вашому телефоні, і ви можете шукати в ній свої нотатки та основні моменти та переглядати їх згодом.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.