Параметри розробника для другого користувача на Android 4.3


19

У мене є Nexus 7 (2013) видання з Jelly Bean та налаштовано кілька облікових записів користувачів. Я ввімкнув параметри розробника в одному обліковому записі (натиснувши Налаштування :: Про планшет :: Номер збірки 7 разів), і все працює як слід.

Тепер я хотів би включити параметри розробника в іншому обліковому записі користувача. Однак незалежно від того, скільки разів я натискаю поле Номер збірки, Параметри розробника відмовляються відображатися.

Чи можна включити Параметри розробника в інший обліковий запис? Чи є спосіб переключити параметри розробника з одного акаунта на інший?

(Я спробував очистити налаштування в обліковому записі з параметрами розробника. Він видалив параметри розробника, але він все ще не дозволяв розробникам параметри у другому обліковому записі).


Просто для підтвердження, чи це новий користувач / обліковий запис чи новий профіль з обмеженими можливостями?
geffchang

Це повний користувач ( не обмежений обліковий запис). Ура
Ендрю Алькок

Відповіді:


14

Доступ має лише головний користувач (власник) Developer Options.

Питання, пов'язані з цим:


1
Дякуємо, що знайшли дублікат. Якщо ніхто інший не має рішення або робочого місця, де доступні варіанти розробника, я присуджую вам +50 винагороди.
Ендрю Алькок
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.