Як працює “Обмежити фонові дані”?


25

У розділі "Налаштування" -> "Використання даних" є прапорець "Обмежити фонові дані".

Як саме це працює? Що тут означає "фон"? І чи налаштована ця настройка ОС, чи це натяк на те, що програми вільно нехтувати, якщо закодовані неправильно?

введіть тут опис зображення

Відповіді:


16

По-перше, це налаштування виконує ОС (тому програма не вирішує, чи слід дотримуватися цього параметра). Простіше кажучи: Android не дозволить програмі отримувати доступ до мережі, якщо вона не працює на передньому плані (тобто користувач взаємодіє з нею) з увімкненим обмеженням.

Пояснено із пластиковим прикладом: обмежте фонові дані в додатку Google Play Store (як я), він більше не перевірятиме оновлення у фоновому режимі, коли ви перебуваєте на мобільних даних. Але це буде зроблено, коли ви користуєтесь WiFi. Крім того, коли ви закликаєте додаток, щоб щось встановити, воно буде працювати до тих пір, поки ви не будете тримати його на передньому плані (тобто не переходити на інший додаток під час завантаження).


Спасибі. Отже, той коментар, з яким я пов’язаний, невірний?
sashoalm

Я не можу цього гарантувати, але я б сказав так. Налаштування, щодо якого це було б істинно, є "фоновою синхронізацією" (оскільки навіть API-документ API пише "додатки повинні підкорятися", а не "програми повинні підкорятися"). Телпер, можливо, помилився з цим налаштуванням, оскільки імена досить схожі. Дякую за покажчик, я додам коментар там роз'яснень.
Іззі

2
Коротка примітка про те, що означає "передній план": зазвичай в Android на першому плані виходить додаток, якщо будь-яка його діяльність є найвищою діяльністю на екрані. Це NetworkPolicyManagerдодає додаткове обмеження, що екран повинен бути включений. "Користувач взаємодіє з ним" говорить про те, що ви повинні натискати на кнопки чи щось таке, але насправді активність просто повинна бути видно на екрані, не звертаючи жодної активності іншого додатка.
Dan Hulme

@sashoalm Дивіться відповідь, яку я опублікував на відповідне вами питання, чому люди можуть заплутатися в тому, що робить це налаштування.
Dan Hulme

Це також відключає такі сервіси, як диспетчер пристроїв Android?
Стівен Анжеліко
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.