Сховати програми з меню додатків


11

Я не хочу викорінювати свій телефон, щоб видалити деякі програми, встановлені провайдером, але я хотів би приховати їх від меню, оскільки знаю, що не буду їх використовувати часто. Я знаю, що це можна зробити за допомогою альтернативного пускового пристрою, але я використовую оригінальний. Чи є програма, яка може це зробити?

Якщо це має значення, я використовую бажання HTC.

Відповіді:


15

Єдині способи, які я знаю, як видалити, це два перелічені вами способи (які ви не хочете робити):

  1. Кореневий телефон. Заморожуйте додаток за допомогою резервного копіювання Titanium
  2. Встановіть інший запуск, такий як Launcher Pro, який дозволяє приховувати програми.

Лише домашній запуск може вимкнути те, що відображається в ящику додатків. Якщо ваш поточний пусковий апарат не підтримує його, то, на жаль, вам не пощастило.


3
+1 для параметра Launcher Pro. Він найменш ризикований (не всі люблять намагатися викорінити коріння) і легко оборотний.
shambleh

Практично всі програми для запуску програм підтримують приховування програм. За моїм досвідом Apex дозволяє вам це робити ..
Lucky

0

Я використовую ADW Launcher. Я зробив шухляду з додатками, якими користуюсь. Потім я видалив ярлик до головного меню програми, а замість цього я помістив ярлик до мого спеціального ящика.

Таким чином я не бачу додатків, якими зазвичай не користуюся, але я все ще маю доступ до них на випадок, коли мені дуже хочеться (я просто редагую свій власний ящик).

І ADW Launcher - це не те, що втрачає гарантію.


0

Спосіб організації мого домашнього екрану полягає в тому, що він містить усе необхідне, а в моєму меню додатків все інше, що мені ніколи не потрібно було бачити. Таким чином, мені майже ніколи не потрібно користуватися меню App, за винятком випадків, коли використовується нова програма.


0

Ви можете приховати будь-яке з додатків із запуску програм і можете ним користуватися будь-коли. Ви можете використовувати Nova Launcher, щоб приховати програми з головного екрану та пізніше отримати доступ до них, коли потрібно.

Ця стаття чітко пояснить вам, як це зробити за допомогою запуску nova: Як приховати програми в Android

Ви також можете скористатися apex-пусковим пристроєм та декількома іншими вільно доступними додатками в магазині Play Але я вважаю за краще пусковий апарат Nova. Я особисто використовую його, щоб приховати програми від дружини, і я рекомендував би це вам. Це гладко і легко.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.