Піктограми приладної панелі / головного екрану завантажуються до 10 секунд після натискання кнопки "Головна"


9

У мене виникла проблема, коли піктограми домашнього екрана (панелі інструментів?) Можуть завантажуватися протягом 10 секунд, коли я натискаю домашню клавішу. Після того, як це станеться один раз, значки залишаться там, якщо я відкрию програму, а потім знову натисніть домашню клавішу. Але через деякий час я знову побачу це питання.

Перезапуск телефону не вирішує цю проблему. У мене не так багато служб, і я тримаю речі впорядковані з Advanced Task Killer.

Це питання схоже, але піктограми цього користувача ніколи не завантажуються. Шахта завжди буде завантажуватись, це забирає занадто довго.

Будь-які думки вітаються.

Телефон: Motorola Droid; Android 2.2.1; Без програм Root / Mod
: 1 віджет; 27 загальних
режимів значків : нормальний; Режим робочого зарядного пристрою (все, що називається)

Редагувати:

Я видалив мій Task Killer і ще кілька додатків, якими більше не користуюся. Проблема не така серйозна, але все ж виникає. Я спробую видалити 1 у мене віджет і, можливо, встановлю альтернативний запуск.

Відповіді:


7

У мене той самий телефон і майже однакові питання.

Перш за все, ви не повинні використовувати вбивцю завдань. Це непотрібно і зустрічно продуктивне. (Дивіться це і це інше питання .)

Одне, що допоможе, - це заміна домашнього екрану. Є кілька, але я використовував Zeam. Хоча це не видаляє затримку перемальовування домашнього екрана повністю, це набагато краще, ніж без нього.

Ще одна річ, яка допоможе - зменшити чи виключити кількість використовуваних віджетів.


Дякуємо за замітку про вбивць завдань. Я припиню це використовувати. Я б краще не встановлював заміну домашнього екрану, але я до цього відкритий. Я також використовую лише 1 віджет.
EndangeredMassa

@EndangeredMassa Використання домашньої заміни також дозволить зменшити кількість домашніх екранів, що також допоможе в роботі. Особисто я використовую LauncherPro. У ньому є налаштування спробувати примусити / зберегти домашній пусковий пристрій у пам’яті. Він також має параметр налагодження, дізнайтеся, скільки пам’яті використовує пускова програма, щоб допомогти зменшити використання.
Брайан Денні

1
У мене той самий Droid 1, і у мене це відбувалося постійно. Тепер я запускаю LauncherPro без віджетів, і я час від часу очищую кеш програм (використовуючи Apps2sd), щоб зберегти наявну пам’ять близько 50 Мб. Це, мабуть, зводить поведінку, яку ви описуєте, до мінімуму (можливо, раз на тиждень проти майже кожного разу).
користувач739

У мене подібний досвід роботи з моїм Droid, як правило, після тривалого часу перебування на головному екрані (наприклад, у машині чи домашній док-станції). Я виявив, що, здавалося, він трохи покращився, коли я скинув віджет ціни акцій Google (не пам'ятаю точну назву), хоча я скоротив його частоту оновлення до 2 годин.
TomG

2

Затримка, яку ви бачите, полягає в тому, що операційна система Android "відкриває" додаток домашнього екрану після його зупинки. На відміну від більшості інших платформ телефону, домашній екран Android - це не що інше, як додаток (наприклад, обмін повідомленнями чи електронною поштою), який спрацьовує при натисканні на кнопку додому (або на кнопку назад).

ОС Android часто зупиняє програми, які працюють у фоновому режимі, але не використовуються, щоб звільнити більше ресурсів для тих, якими ви зараз користуєтеся. Якщо ви витрачаєте довгий час у такій програмі, як гра або обмін повідомленнями, ОС Android може припинити активність на головному екрані, щоб поточна програма працювала краще. Якщо ви натиснете кнопку головного екрану, щоб вийти, він повинен запустити головний екран з нуля. Затримка, яку ви бачите, - це головний екран, який починається з повністю зупиненого стану, подібно до затримки, яку ви побачите при відкритті великого додатка вперше після завантаження.

Немає (легкого) способу запобігти цьому, а насправді цього не слід. ОС Android побудована на дуже надійній платформі, яка була розроблена для управління ресурсами набагато краще, ніж людина. Це також міркування щодо використання вбивці завдань. ОС найкраще знає.

Щоб усунути проблему, варто спробувати альтернативний домашній екран. Три популярні - LauncherPro , ADW.Launcher і Zeam . Зменшення кількості програм, які працюють у фоновому режимі, також допоможе звільнити ресурси та дозволить домашньому додатку залишатися завантаженим набагато довше. Такі програми, як Facebook, Twitter, Flickr та більшість ігор для багатьох гравців, всі надають послуги, які працюють у фоновому режимі, які споживають ресурси.

Сподіваємось, щось із цього може вам допомогти!


1
"ОС найкраще знає" не є гарною відповіддю на поганий досвід користувача. Це досить прикро, щоб змусити мене розглянути іншу платформу для наступної покупки телефону. Альтернативні пускові установки не повинні бути відповіддю.
EndangeredMassa

Вони не відповідь, немає відповіді. Альтернативний пусковий механізм може бути легшим на пам’яті, що дозволяє йому довше залишатися завантаженим. Ця функціональність розроблена за принципом дизайну, і ви не хочете її змінювати. Відзначається надзвичайна затримка - це прямий результат старіння пристрою, а також інших ресурсів, що з'їдаються, що спричинить повільний запуск будь-якого додатку. Якщо я вручну запускаю мій пусковий механізм, перед натисканням домашньої кнопки перед тим, як він з’явиться, виникає затримка на 2-3 секунди. Якщо я вручну вбиваю GMail, є затримка на 2-3 секунди, перш ніж вона з’явиться. Це природа роботи Android на системному рівні.
Джейк Уортон

@EndangeredMassa, можливо, розумно сказати, що "ОС найкраще знає", але може бути, що дизайнер домашнього пускового пристрою Droid цього не робить. Я б повторив рекомендацію Джейка спробувати інший домашній пусковий пристрій. І якщо вам це не подобається, ви завжди можете переключитися назад.
Шанс

1

У мене також є Moto DROID rev. 1, який було поновлено ОТА до 2.2.1. Я також бачив надзвичайну затримку (10 секунд і довше) у відображенні пускової установки після вилучення телефону з мого автомобіля або мультимедійного дока. Я виявив, що після виконання заводського скидання телефону, пускова установка була набагато, набагато чуйнішою. Пройшло декілька тижнів, коли я скидаю свій пристрій, і, коли пусковий апарат час від часу затримується, він зазвичай доступний менше ніж за 2 секунди.


-2

Вимкніть автоматичну синхронізацію, і все покращиться негайно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.